Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK

Poradna o elektronice a počítačích

Zasláno: po 27. listopad 2006 21:58
Mohl by někdo vysvětlit mému dobrému kamarádovi, proč, když spustí thunderbird na NTB, tak se mu neobjeví aktuální zprávy (maily) a pak to spustí na PC a tam ty zprávy jsou? PS: je možné, že se to děje i v opačném pořadí.

do názvu přidáno "o elektronice", protože si téma někteří pletli s poradnou o ženských a jiných tématech; jenda^^
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: po 27. listopad 2006 22:33
protože mozila stáhne aktuální zprávy ze serveru do počítače a na serveru je smaže Wink musí si vypnout mazání...teda doufám že to je tento porblém a nemyslel jsi něco jiného

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: po 27. listopad 2006 22:35
no jestli nemá nastaveno ponechávání mailů na serveru tak ty se okamžitě smažou a už je nikde jinde než tam kdes je stáh nemáš tak doporučuju předtím než začneš stahovat maily nastavit ponechavani mailů na serveru
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: út 28. listopad 2006 22:27
Díky, zkusím to. Jak jste již určitě poznali, tak ten kamarád jsem já sám Smile
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: út 28. listopad 2006 22:28
jj hlavně řekni tomu kamarádovi at to udělá takhle Very Happy
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 2. prosinec 2006 23:02
Hehe. A když jsem Ti to tenkrát nastavoval, tak jsem Tě na to upozorňoval. Laughing
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: čt 7. prosinec 2006 11:52
A opět jeden z těžkých problémů: jak nasdílet tiskárnu? Já ji nasdílím, ale na druhým compu ji prostě nemám. Jak ji mám povolit v tom druhým? Jednoduše ot č.1-První krok nasdílení (musí se to na centr compu nějak ještě povolit, třeba v keriu) ot č.2-Krok druhý povolení v druhém compu (jak nastavit tu tisk jako výchozí či co) ..kuji

Re: Ono trošku praská a jiskří v adaptéru, tak jdu raději koupit nový. Ale i tak, jak na to?
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 7. prosinec 2006 17:54
A máš to sdílení nainstalovaný na obou počítačích?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 7. prosinec 2006 17:59
Jj a jestli je to sdílení povolený a nainstalovaný na obou PC, tak jen v tiskárnách dáš Přidat tiskárnu, pak zvolíš že síťovou v hledání jen klikneš na najít a vybereš tu tiskárnu...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: čt 7. prosinec 2006 19:48
mam taky dotaz jak presvedcim integrovanou ctecku aby mi nerikala ze karty jsou jen pro čtení, když to není pravda a pracovala s nima.

Widle se mi zas preinstalovavat nechtej (už zas slyším ty debilní hlasy o tom at du na linux)
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna