Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 458, 459, 460 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 14. listopad 2017 10:34
Tak Chrome je hlavně zarputilost ramky. Jaký je Firefox, poznáš sám. U foxu me drží pár doplňků, které nemůžu najít pro Chrome (např. DownThemAll nebo VideoDownloader).
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 14. listopad 2017 10:50
Ono to s tou pameti neni tak hrozny, mam otevreno par desitek zalozek v nekolika oknech, plus nekolik developer tools oken, a zere to dohromady pod 2GB Smile Pri dnesnich kapacitach to je v pohode. Ja teda pluginy pouzivam jen pro praci, a ad block. Takze s tim bych asi problem nemel. Jako mel jsem v chromu nejaky plugin pred lety jako byl down them all, ale pouzival jsem ho snad jen na stahovnai z youtube. Tech je mraky. A ono dneska na to ani neni potreba plugin, existuje bambilion webu ktere se o to postaraji Smile Samozrejme, pokud jde o jine stranky, tam to je asi horsi - ale na to urcite zase zafunguje jdownloader Smile
Zasláno: út 14. listopad 2017 16:33
tak to to vydali, tak uvidime. Musim rict ze aspon menu zase vypada lidsky Mr. Green

mimochodem takova byla dnesni cesta s firefoxem Mr. Green

Obrázek
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: út 14. listopad 2017 19:14
Můžete mi poradit náhradu za doplněk DownThemAll! pro Firefox? Náhrada samotná je jedno, jestli bude pro Firefox, Chrome nebo Operu?

A pak funkční video downloader pro Chrome, který umí elegantně i Youtube? Existuje vůbec nějaký takový?
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: út 14. listopad 2017 20:10
A co od toho otrebujes? Vzdyt na webu je plno serveru kde jen zmenis domenu youtube na adrsu toho serveru a nabidne ti o moznosti jak to stahnout. A nebo ten jdownloader. Ja to na to nepouzivam, ale kdyz bezi tak scanuje clipboard a vzdycky to haze videa a mp3 z youtube do fronty
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 15. listopad 2017 00:58
Od stahovače videí, aby mi na stránce detekoval video,

od něčeho jako DownThemAll, aby mi z jedné načtené stránky / výběru umělo stáhnout všechny soubory daného typu, např. zip, pdf nebo mp3.
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 15. listopad 2017 21:36
jinak firefox dobry. Jen tak jsem zkousel par benchmarku a fakt natrhl prdel chromu skoro dvojnasobkem bodu.
V praxi.. to obcas skytne. Pri vyvoji se mi to obcas kousne v DevTools, coz vetsinu lidi asi neodradi. Ale jinak jsou devtools stejne dobre, mozna o malinko lepsi jak chrome. Treba JSON formatter to ma nativne, bez pluginu.

Btw, zkousel jsem Tree Style Tab.. a jako dobry, jen se mi nepovedlo pak schovat hlavni listu s tabama, a tak nejak mi to lezlo na nervy, tak jsem to zase zrusil Mr. Green Myslim ze podobna vec ale jinak byla ve firefoxu pred tema 5+ lety nativne - ze to barevne kodovalo stranky otevrene z tabu stejnou barvou. Tohle jde teda o krok dal, ze to skutecne dava do stromove struktury jako TreeView, a daji se schovavat jednotlive vetve. Na mojich 30 tabu z 9gagu a dalsich 10 z redditu dobry, ale radsi se naucim je zavirat, pripadne bookmarkovat Mr. Green

PS: Pri pokusu odeslat prispevek jsem prisel ne nevyhodu = nejde odeslat pomoci Alt+S, pozira to Firefox jako zkratku na Soubor
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 15. listopad 2017 21:55
Ty ty zkratky používáš? Ono to funguje? Mně to nikdy, když jsem to zkoušel nefungovalo... Mr. Green Vlastně možná kdysi be starý Opeře, když se stiskla nějaká krkolomná zkratka, tak to nabídlo tyhle klávesy z phpbb.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 15. listopad 2017 22:04
Hele ani nevim odkdy, ale mam v hlave vzpominku na to ze jsem to videl na vsn prave.. ale ted jsou tu videt zkratky (jako tooltip) na vsech tlacitkach, ale na Odeslat ne Mr. Green Ale jinak to opravdu funguje no.. v chromu Mr. Green

Zkousel jsem ted i dalsi (alt+p treba) a ani to ve FF nefunguje. Lameri :/
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 17. listopad 2017 21:16
Mám monitor, co se při odpojení a připojení do zásuvky vypne a je potřeba zmáčknout na něm tlačítko... Asi není nějaký způsob, jak zařídit, aby se zapnul a nemusel jsem mačkat tlačítko, co?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 459 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna