Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poradna o elektronice a počítačích

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 475, 476, 477 ... 481, 482, 483  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Chytne se Poradna?

Hlasování ukončeno 27.12.2006 20:58
Ano:
75% 75% [ 9 ]
Ne:
16% 16% [ 2 ]
Jdi raději jinam (třeba www.zive.cz):
8% 8% [ 1 ]
Celkem hlasů : 12 / Hlasujících: 12
Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: st 14. duben 2021 23:49
Ta kryptománie je úchylná.

Koukám, že svou 5 let starou grafiku bych mohl prodat za stejnou cenu, kterou jsem za ní zaplatil jako za novou...
NoArtist / NoName

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 18. duben 2021 13:26
arnošte , ješte vydeláš Very Happy
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: po 19. duben 2021 15:18
Půlhodiny jsem se pekloval s Chromcastem na hotelové wifi. Ráno to frčelo jako na drátkách a odpoledne ne a ne do něj cokoliv odeslat. Resetoval jsem ho, udělal nové spojení a nci. To á Google další výpadek či co?
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 19. duben 2021 16:10
radsi se mrkni jestli to nestihli zrusit pres noc Mr. Green
https://killedbygoogle.com/
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 1. květen 2021 18:20
Potřeboval bych najít zásobu filmů v češtině s pasujícími českými nebo ještě lépe anglickými titulky. Nějaké nápady?
iVysilání je fajn - a) jen se na něm blbě hledá, b) a půlka věcí už na něm stejně není dostupná.
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 1. květen 2021 18:34
Zaplať si webshare a najdi si co chceš.
Bejvala na to i aplikace na Kodi, kde nic nestahujes a máš to jako Netflix. Czech cinema nebo něco
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7111
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 1. květen 2021 18:36
Problém nejsou filmy v češtině / s českým dabingem, s tím bych mohl možná rozjet i lokální kopii websharu, ale ty české nebo anglické titulky k českým filmům. Přítulka češtinou nevládne a potřebuje se učit. Teď jsem hledal titule k Cestě do pravěku a Slavnostem sněženek a na titulky.com ani ťuk.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 1. květen 2021 19:16
iVysílání? Jako od ČT? To máš pro přítelkyni co se učí česky? Přítelkyně od kamaráda se taky učí česky z iVysílání a taky z rádia - Český rozhlas má (na irozhlas.cz) poměrně velkou databázi různých pořadů, taky si z tama občas něco pouštíme k vaření... ale na to je už asi potřeba vyšší level češtiny, když tam nejsou titulky... Ale zase tam mluví hezky zřetelně...

Hele vždycky můžeš zkusit placené služby jako Netflix a spol... a nebo warez jako Uložto nebo SkT (když je CzT asi definitivně mrtvý..) a titulky tahat z titulky.com nebo opensubtitles.org (ale to bude poměrně pracné a ne vždy to bude sedět...). Navíc kolikrát mají různé mkv soubory v sobě jak původní znění, tak dabing a i různé titulky...

// koukám že než jsem to dopsal tak tu přibyly dva posty, no mazat to nebudu...
Zasláno: so 1. květen 2021 23:55
Tak zrovna anglické titulky nejsou problém pro většinu alespoň trochu profláklejších věcí (což ty tebou jmenované jsou)

třeba ta cesta do pravěku... najdu si na čsfd název v angličtině a pak vyhledám v googlu...
Třeba tyhle:
https://yts-subs.com/subtitles/a-journey-to-the-beginning-of-time-1955-english-yify-145187

Stejně tak nejsou problém najít Slavnosti sněženek
http://www.opensubtitles.com/en/movies/1984-slavnosti-snezenek

Jestli nebude sedět video co máš, tak vyzkoušej sehnat jiné, nebo jsou nástroje, co to umí posunout pár kliky...

Ještě mě napadá že pokud se ještě nekde prodávají filmy na DVD nebo na Blu-ray, tak tam je kolikrát hodně jazyků a ještě víc titulků... není problém koupit v cizině DVD nebo Blu-ray, kde jsou i české titulky nebo kolikrát i dabing. A naopak i české filmy bývají často s cizím dabingem nebo i titulky... Stačí koukat na zadní stranu, tam to je vždy napsané...

A další věc - ČT mívá skryté titulky téměř ke všemu co vysílá... takže pokud stačí titulky v češtině, tak doporučuji koupit televizi... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 2. květen 2021 00:10
To Czech Cinema ma podporu prave pro titulky.com. Ale musi to tam byt samozrejme Laughing

Ja mam doma plex, kde jsem si to jeste par let dozadu hezky udrzoval, ale s netflixem atd to uz nema vyznam (jen pro starsi spatne sehnatelne veci). Tam se da taky nastavit stahovani titulky prave z tech opensubtitles a jeste spousty dalsich. Ale nejspolehlivejsi je si to resit sam no, a na to jsem mel prave ten webshare. To stoji 400 na rok zhruba.
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 476 z 483




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna