Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poraďte jak na to....

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 1. září 2006 12:39
krrttek napsal:
fakt? já teda žádnej nepsal, ale myslim že už je jiná doba...ted letí email Mr. Green

Embarassed romantika je věčná... Embarassed
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: pá 1. září 2006 12:40
to máš pravdu, rozhodně se tim nic nedá zkazit Smile

Comar (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 000,- VK
Zasláno: pá 1. září 2006 18:34
Takže jsem to už udělal a tady je popis jak to všechno probíhalo:

Jelikož bydlí v jiné vesnici, tak jsem tam jel asi okolo 3 hodiny. Když jsem tam přijel, tak mi kámoš zavolal ať přijdu do hospody. Myslel jsem že tam jsou i holky, ale nebyly. Když jsem přišel, zeptali se jestli chci taky chlast; odmítl jsem, protože jsem nechtěl bejt nalitej a nechtěl jsem taky aby to ze mě táhlo. Asi po půl hodině přišly holky a ptali se jestli jdeme na hřiště. Řekli jsme že za chvilku až dopijem...Když jsme vyšli ven, v domění že jsou na hřišti, tak jsme zjistili že byly před hospodou a čekali na nás. Šli jsme tedy na hřiště a tam holky asi 2 min. seděli u brány a my hráli fotbal. Po 2 minutách se holka kterou jsem chtěl (dále Jana) zvedla a šla domů, protože se prý musí zeptat kdy pojede dom (byla tam totiž u babičky). Mimochodem do té doby ještě nevěděla (snad) že jí chi zbalit, prostě jsme se normálně bavili. Když od nás byla tak 100m, rozběhl jsem se za ní a rozhovor probíhal takto:
Jana: Kam běžíš?
Já: Za tebou, chtěl bych ti něco říct.
Já: (objal jsem jí kolem krku) Víš, už když jsem tě viděl poprvé tak ses mi líbyla, a napadlo mě jestli by jsme to nemohly dát dohromady. Chtěl bych tě pozvat na oběd, nebo do kina. Vím že teď odjíždíš, ale třeba až zase přijedeš.
Jana: (5 vteřinová pomlka) Jo, šla bych (tohle to určitě nečekala a já jsem jí tím překvapil/zaskočil, bylo to na ní viděť, ale také mluvila trochu nejistým hlasem)
Já: Tak jo, těším se až se zase uvidíme, ahoj.
Jana: Ale já možná ještě přijdu.
Já: Tak jo těším se, ale kdby jsi náhodou nepřišla tak ahoj
Jana: Ahoj
Odběhl jsem zpět ke klukům a kecali jsme. Měla sebou dvě kamarádky a jedný z nich volala. Ta se jí samozdřejmě ptala co jsem říkal, ale víc jsem neslyšel, protože odešla dál. Když zavěsila a přišla tak říká "prý ještě přijde, ale máme jí jít naproti". Holky odešli a mi asi minutu po nich, ke kámošovi, kam jsem si šel dát kolo. Když jsme byly u jeho domu, tak jsem je viděli jak vyšli z ulice, kterou už jsme přešli. Stály tam a povídali si. Jeden z kamarádu řekl že se jich půjde zeptat jestli půjdou k němu domu s náma. Když přijel, tak řekl že prý přijdou, ale jdou ještě ke kámošce se na něco zeptat.
Odešli jsme ke kámošovi, kde jsme čekali až se nají. Potom přišli holky a čekali před vraty. Vyšli jsme tedy za nima a oni řekli že prý musí Jana jít už domu. Šli jsme tedy s nima a já se odhodlal (pod náporem lehce nalitejch kámošů) jít za ní a popovídat si s ní. Holky i kluci samozdřejmě spomalili a my byly sami. Ptal jsem se jí na takové věci jako "co bude dělat doma" apod. Potom mi řekla: Martine nevim jak ti to mám říct ale já kluka mám (takovím jemným hláskem, s trochou smutku). A já na to: Třeba až přijedeš tak už ho mít nebudeš, uvidíme a usmál jsem se na ní. Mimichodem nevím proč, ale pořád chtěla čekat na kamrádky ptala se kde jsou. Pravdě podobně jsem jí na hřišti překvapil a ona se styděla, nevím. No když jsme došli k jejímu baráku, tak jsme se rozloučili a ona odešla i se svými kamarádkami. Sedli jsme si před dům na lavičku a viděli jsme jak na nás z okna všechny koukají, a Jana dokonce ukázala podprsenku (svlečenou).

1. Myslíte že mám šanci?
2. Když byla s klukama na bowlingu, říkala, že se jí všichni 3 líbíme na 55%. Mohla by to být pro mě výhoda?
3. Znamenala něco ta podprsenka?
4. Znamenalo něco to, jak pořád čekala na kamarádky protože se styděla?
5. Je dobře že se styděla?
6. Kamarádi říkali, že jim její kamrádky říkali, že prý se mnou jana nikam nepůjde. Říkala to proto, že se chtěla "vytáhnout" před holkama, nebo to myslela vážně?

Kolik procent úspěšnosti by jste mi dali/tipovali?

Tak co vy na to? Je to takový trochu delší, ale co... Very Happy

PS: Nikdy neochutnávejte pivo po mentolové žvíkačce!! Slinták Slinták

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: pá 1. září 2006 18:45
Kdyz holka rekne ne...Tak ne... Wink Rolling Eyes Rolling Eyes ....a tva sance pada Wink

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

Ena (+10)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 905
Bydliště: Jeseník
11 075,- VK
Zasláno: pá 1. září 2006 18:58
Moje milá červená knihovničko ...

1. šance je vždy i když to tak nevypadá
2. pokud 55% /3 má být ten výsledek??
3. může to znamenat zpocené ňadra (taky, že to není plochodrážnice)
4. byla v rozpacích a chtěla oporu kámošek (proč asi chodí na WC min ve dvou?)
5. a moji kamarádi, té kamarádky od té kamarádky řekli jiné kamarádce ... d'oh!

PS: Comar - no jestli jenom píchneš a zase letíš ... šance 4%
V životě jde o to, aby se člověk naučil plavat ve sračkách. Nejlepší školou je politika. Tolik času však nemám ...

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 1. září 2006 23:47
Ena napsal:
PS: Comar - no jestli jenom píchneš a zase letíš ... šance 4%


Stejná šance je, že bude lesbička Mr. Green

Comar (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 000,- VK
Zasláno: pá 1. září 2006 23:50
A v procentech? Mr. Green

Každopádně zítra mám spich s jinou holkou, tentokrát s nějakou z dalek. Vím akorát jméno a odkud je. Jo a napsla že je to prsatá zrzka tak se těšim. Držte mi zítra palce Smile

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: pá 1. září 2006 23:56
Prsatá zrzka, to zní dobře Slinták Slinták
Držím palce Wink

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: so 2. září 2006 13:02
1. Myslíte že mám šanci? Vždycky je nějaká šance...
2. Když byla s klukama na bowlingu, říkala, že se jí všichni 3 líbíme na 55%. Mohla by to být pro mě výhoda? Ani omylem. Blbý kecy...
3. Znamenala něco ta podprsenka? Nikoli
4. Znamenalo něco to, jak pořád čekala na kamarádky protože se styděla? Jak už bylo řečeno, baby dycky drží spolu jen když se něco šustne...
5. Je dobře že se styděla? Těžko říct...
6. Kamarádi říkali, že jim její kamrádky říkali, že prý se mnou jana nikam nepůjde. Říkala to proto, že se chtěla "vytáhnout" před holkama, nebo to myslela vážně? Už jen to tak začíná - "Kamarádi říkali..." - na informace z druhé ruky (v tomto případě až asi ze čtvrté :) bych nespoléhal. Ona sama ti řekne jestli chce jít nebo ne. Jinak je poseroutka :D

Kolik procent úspěšnosti by jste mi dali/tipovali? 60%

PS: nebolely vás nohy? Ste furt někam chodili...
PS2: Teď bych se ale soustředil na prsatou zrzku =P~
Obrázek

Comar (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 000,- VK
Zasláno: so 2. září 2006 14:45
Díkes všem. Za hoďku a půl mám rande s prsatou zrzkou tak jsem zvědavej, samo že vám potom napíšu jak to dopadlo...
Ještě doufám že bude alespoň trochu hezká f xichtě... Slinták

Jo a ještě jsem se jí ptal (Jany) jestli teda půjde, ale napsla že už mi říkala že má kluka (nenapsala že ne). A ač má ráda dělat za KAŽDOU větou asi 20 vykřičníků, tak tady neudělala ani jeden... d'oh!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna