Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poraďte novou myš a klávesnici

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Poraďte novou myš a klávesnici

Zasláno: po 5. leden 2009 16:27
Někdy na jaře plánuju doupgradovat svůj počítač a tak by se mi líbila nová klávesnice, protože už má dost za sebou (hlavně trpí neduhama z toho, jak jsem do ní vylil čaj, viz mé staré příspěvky).
V OT zrovna píšu, jak hrozně vypadá už moje myška, tak jsem si řikal, že by se hodila taky nová...

Na klávesnici mam požadavek tlačítek na ovládání přehrávače a kalkulačku a "tento počítač", ale kdyby ty dvě poslední nebyly, tak se snad jiný dají namapovat. Tlačítka na web a podobný nepotřebuju.
Nevím, jestli bezdrát a nebo drátovou. Líbí se mi bezdrát, ale lidi na to většinou nadávají... Smile
Strašně se mi líbí tahle Logitech Media Keyboard, jen mě mrzí, že neni USB (jo a taky ten malej shift a navíc nějakej čudlík s lomítkem, co mi přijde naprd :c))

Myš bych chtěl nějakou takovou ergonomicky tvarovanou a celkově aspoň o něco víc tlačítek než standardně (L+P, kolečko [nejlíp i naklápěcí do strany], čudlíky zpět a vpřed na web [ale to by asi nemuselo bejt, stejně ovládam gestama] a hlavně něco, na co si budu moc namapovat vlastní funkci) Hodně jsem si zvykl mít namapováno ctrl+enter, který se v Opeře dá používat na samopřihlášení a jinde používat jako normální enter Smile
Taky by měla bejt hlavně nekuličková, asi lepší laserová, ale klidně i optická a bezdrátová (s klávesnicí moc nehejbu, ale s myší strašlivě Smile

Preferuju Logitech, páč mi to přijde jako dobrá značka a nevim čemu jinýmu by se dalo věřit...
Jo a cena celkem do 1000 Kč Mr. Green

Prakticky si to dokážu tak nějak najít sám, ale zajímaly by mě i Vaše výtky k tomu a jaký řešení je podle Vás lepší.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 16:39
Ja sem nedavno kupoval klavesnici logitech G11, kvuli podsviceni hlavne, ty programovatelny tlacitka temer nevyuzivam Smile A mys mam bezdrat mx620, splnuje vsecnho cos psal, aspon myslim Laughing a nemuzu si ji vynachvalit..
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 16:46
Hezká, škoda že samotná stojí víc jak můj limit s klávesnicí dohromady Mr. Green
Nějaký nabíjení asi taky nemá, co? Smile

Víš, kdybych měl přebytek peněz, tak si samo taky koupim G11 nebo G15 a nějakou takovouhle myš a tady s tim neotravuju... Ale já moc nemam, tak bych rád našel nějakou levnou a kvalitní alternativu. Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 16:48
Můj názor znáš Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 16:48
ee jen na baterky Smile Ja byt tebou bych si nechal kb21e, a za litr koupil mx620 Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 16:53
jirka: ona je dobrá, což o to, ale díky tomu čaji se některý čudlíky mačkají špatně, některý zůstávají zmáčklý... Mr. Green

Maki: na design, kterej se mi nelíbí, se koukat nebudu, taky jsem na ní dnes (znova) narazil při hledání něčeho, co by se hodilo, ale ta myš má jen standardní tlačítka. S tim bych už asi nevydržel. Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:02
Trochu odbočím od Jendy... já zas hledám novou myšku k notebooku, nepotřebuju žádný programovaný tlačítka, ani jiný kraviny co stejně nevyužiju.. akorát chci nějaký kompaktní rozměry a nejlepé aby se drát dal někam schovat nebo zacvaknout...
Můj výběr padl na tento model, protože sám jsem vlastník starší verze a jsem s ní moc spokojený Smile

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:04
to ja vzdycky resil vycistenim, ne koupi nove klavesnice Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:07
jirka: no já to čistil už kolikrát, dokonce jak jsem do toho vylil čaj, tak to hezky šlo rozebrat a vysprchovat, ale stejně smolík... Sad
Asi zkusim znova, vymačkam všecky klávesy a umeju v jaru. Mr. Green Smí se to? Razz
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:10
ja to tak delal vzdycky kdyz spina prekrocila unosnou mez Mr. Green vytukat tlacitka, a kdyz je nejhur, vyndat elektroniku a umejt i "sasi", protoze obcas se taky klavesnice napila Mr. Green Z tlacitek vyndat "pruzinky", narvat do naky lahve, zalejt vodou a jarem a protrepat, nemichat Mr. Green

Akorat blok s koleckem sem nikdy nemyl, chudak, musel se pred zbytkem klavesnice stydet.. Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna