Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poraďte novou myš a klávesnici

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:14
Když už jsme u toho vlastnoručního servisu, tak jak to mam opravit, když mi kolečko nereaguje na mačkání, když ho nezmáčknu hodně velkou silou?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:17
jestli myslis u ty klavesnice, tak bycj to pri tom cisteni zkontroloval jestli to kolecko sedi kde ma, jestli to treba nevypadlo z tech drzaku kde to ma byt, nebo tak.. jinak nevim Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:18
Myslim na myši, mrknu na to a uvidim :c)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:20
ja mam tuhle klavesnici ,. asik za 250 Mr. Green http://sklep.platinet.pl/default.aspx?site=4&catID=5287&prodID=4015

ma to tento pocitac ,. kalkulacka ,. ovladanie hlasitosti prehravac ,.a webove tlacitka ktore nepouzivam ,. ja som si ju zamiloval ,. ma velky enter velke shifty ,.,. vypinaci tlacitko a žije dva roky porad do ni klepu Mr. Green .

, a myšku mam Geniusku opticku ,.,. tam kde mam prst kde klikam normalne je ten plast tak vydraty ze prusvita cervene svetlo skrz to tlacitko ,.,. dostal sem ji od babicky dva roky dozadu a jede porad ,. a neni ani tak moc velka ,.,.ale nema zadne vymozenosti jak kasicka Obrázek
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:30
Taakže...
Jenda: Myš - mám MS Wireless Laser Mouse 6000 v1, dobrá, ergonomická myš, ale loupne se z ní barva, tak ale začalo to až po dvou letech. Jinej rouzmnej bezdrát asi neseženeš.
Klávesnice - Logitech Media Keyboard vypadá celkem dobře. Ale zase s výrobky MS a Logitechu určitě chybu neuděláš, hlavně bacha na genius a trust.

Moucha: Rozmysli si, jestli určitě chceš malou myš... Měl jsem doma toto a pokud máš větší ruce, tak to je za trest... Jinak jestli si to nerozmyslíš, tak asi ten Logitech bude nejlepší.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: po 5. leden 2009 17:48
2Liv: to máš pravdu, tahle velikost je už příliš Mr. Green moje ruka už si zvykla na tuhle Smile ikdyž mám velkou pracku Wink
Jen mám strach, že se ten konektor zas rozbije... ono to u sebe hodně drží a docela silou se to musí od sebe odlepit Smile A věčně ten konektor nevydrží při sobě.
Takže proto přemýšlím nad nějakou kryskou, kde se drát i s konektorem zasouvá třeba dovnitř krysky, tam by se samo zvěšili i rozměry.... Proto ještě rozmýšlím nad tímhle.
Zasláno: út 6. leden 2009 19:14
Nerad píšu příspěvky pod sebe ále...

Vybral jsem si nakonec tři myšky... První, druhá, třetí.
První se mi zdá dobrá kvůli vysoké citlivosti, ale je to bezdrát, nechci zase měnit každej druhej tejden baterky a spíš mně se*e víc to, že to vlastně začíná vynechávat... Druhá je můj osobní výběr, protože jak jsem psal výše, vlastním starší verzi a mám jí rád a drát se obmotává okolo a konektor se zacvakne dospod... a třetí je podobná první, kabel i s konektorem se zasouvá přímo dovnitř myše.

Tak co myslíte? Mr. Green

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 19:17
Logitech...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

michals75 (+11)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 1.12.1993 (30 let)
Příspěvky: 818

40 989,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 19:28
mě stačí myš od A4tech model X-710F kdybych si počkal tak sem si měl koupit laserovou tahle je jen optika s 1000 DPI ale jsme s ní max spokojen Wink
PC=Windows 7 SP1
Notebook=Windows 7 SP1 Asus Eee PC 1015BX
Mobil:iPhone 3GS 32GB, iOS 5.1.1 Jailbreaked, with Siri

Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 6. leden 2009 19:37
Vysvětlí mi někdo rozdíl mezi optikou a laserem? Jen vím, že v myších je lepší laser...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna