Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poraďte novou myš a klávesnici

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 9. srpen 2015 21:37
Tak k té mojí logitech M705 by měli mít motto: "Myš, ve které baterky vydrží déle než mikrospínače," protože to tak skoro je...
Baterky jsem poprvé vyměnil po zmiňovaných 2,5 letech... Teď je to 4,5 let, co myš mám a měnil jsem mikrospínač levého tlačítka. A před půl rokem jsem měnil pravý.
Ne, že by tlačítka nefungovala, ale náhodně to začalo dělat dvojkliky, nebo to při držení tlačítka náhodně pustilo a znova zmáčklo...
Dost opruz, omylem jsem tak zavíral taby v prohlížeči nebo přesouval soubory jinam než jsem chtěl... Mr. Green Rolling Eyes

No a teď jenom doufam, že to nebyla chyba v softwaru a já to neměnil zbytečně. Twisted Evil
Zasláno: ne 14. únor 2016 22:39
To nechápu...Čím to může být?
Hance na bezdrátový myši už asi týden strašně zlobilo kolečko, zadrhávalo a tak a dnes odpoledne přestalo fungovat úplně. Připojil jsem myš k sobě k PC a pak i k sobě k mobilu a nikde to kolečko vůbec nereagovalo na otáčení...

Tak jsem teď začal vyplňovat reklamaci, ještě si říkám, že to zkusím připojit znova, třeba si vzpomenu na něco dalšího, co tam napsat... A kolečko úplně normálně funguje... WTF?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 14. únor 2016 23:01
Coby? Přestalo fungovat kurvítko.
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 14. únor 2016 23:04
Tak po půlhodině zase kolečko nefunguje. Laughing
Mají to kurvítko ale blbě nastavený, ta myš má půl roku.
Zasláno: čt 21. duben 2016 22:15
Tyjo, asi si budu muset koupit nějakou strakatou podložku. Ta černá obří A4tech 44×40 cm, co mám, je sice super, ale když ji ojezdim uplně do černa a hladka, tak mi pak nějak poskakuje kurzor. Musim podložku pak poškrábat nehty a jak se tím udělají světlejší stopy, tak to zas jde dobře. Laughing

Tak jsem si říkal, že bych mohl místo té černé pořídit ještě obřejší 90×27 cm a barevnější.
Nějaké názory? Mr. Green
http://podlozky-pod-mys.heureka.cz/herni-podlozka-pod-mys-c-tech-anthea-xl-900x270x4mm-obsite-okraje/
Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 22. duben 2016 09:20
Kdybys nebyl tak starej, tak by sis mohl pamatovat, ze mam normalni verzi tehle podlozky Mr. Green Ktera uz tak je dost velka, ale kdybych vedel o tehle, asi bych ji vzal Mr. Green nicmene by byla vetsi cast pobryndana cajem, podrobena pecivem, a pokapana omackou Mr. Green
Jinak ji mam asi rok, a funguje porad skvele.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 22. duben 2016 16:21
No jo, když jsi nehlásil, že si ji mam prohlídnout, protože je něčím tak výjimečná, tak na takový věci nekoukám.
Jen vím, že kolega v práci má stejnou podložku jako já teď. A taky se mu začíná na krajích odlupovat ta vrchní textilní vrstva. Mr. Green
Proto se mi líbí, že má tahle ty okraje obšitý.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: so 23. duben 2016 21:25
No priste budu hlasit vsechno noo Mr. Green

a nevim jakou mas ted, ta co jsem mel predtim byla dost stara, jakoze mozna i 15 let.. a byla cca centimetr vysoka.. tohle uz je moderna, nizka Mr. Green http://bit.ly/1rrt2uP
Obsity to je pekne kolem dokola no.. tak leda ze by se zacal trepit ten steh casem Very Happy
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 23. duben 2016 21:48
Ta moje stará je stejně silná jako tahle.
Ale jinak posílat fotky, jak to vypadá, už nemusíš... Very Happy

A já si teď musím zvyknout, že kurzor myši nějak hrozně dobře reaguje na pohyb. Laughing

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: ne 24. duben 2016 21:11
clovek chce bejt napomocnej.. :/ Mr. Green no tak at slouzi Smile
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 11 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna