Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Posilování (Opravdové)

Jdi na stránku 1, 2, 3 ... 41, 42, 43  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Posilování

Používáte suplementy(Proteiny,Sacharidy atp.)?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
16% 16% [ 8 ]
Ne:
84% 84% [ 42 ]
Celkem hlasů : 50 / Hlasujících: 50
Sniper_RAT (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 27
Bydliště: Račice (Vyškov)
10 000,- VK

Posilování (Opravdové)

Zasláno: ne 31. červenec 2005 22:17
Takže sem pište všichni jaké máte zkušenosti s posilováním,jak dlouho už posilujete,jaký trénink doporučujete...a ještě by mě zajímal váš názor na steroidy.

Já cvičím asi půl roku,ze začátku jsem si míchal proteinové koktejly,ale teď už na to nemám peníze a ani už je nechci...to byla moje největší chyba,že jsem ze začátku nasadil suplementy,i když to šlo bez nich...docela mě cvičit baví,takže doufám,že mi to i nějáký čas vydrží.Jo a o steroidech si myslím svoje,pokud někdo chce umřít ve 40,tak ať je klidně bere...jeho volba...
Jediné čeho v životě lituji je to,že nejsem někdo jiný.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 23:31
Ehm nepleteš si trochu pojmy? Proteiny (bíklovina) a sacharidy (cukry) bych fakt jako suplementy neoznačoval... Laughing Dyť to je základ "každé" potraviny...
Veselé Vánoce!

Sniper_RAT (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 27
Bydliště: Račice (Vyškov)
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 08:22
Jo,ale ne v takovém množství a biologické hodnotě,jako když si koupíš sypání někde v obchodě.Je mi jasný,že jsou i v normálním jídle,ale to vitamíny(většina) taky a taky je jíme v tabletkách...prostě to jsou suplementy...DOPLŇKY stravy....

Koukni se na www.ronnie.cz
Jediné čeho v životě lituji je to,že nejsem někdo jiný.

kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 09:57
A co steroidy? Twisted Evil

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 10:44
Sniper_RAT napsal:
Jo,ale ne v takovém množství a biologické hodnotě,jako když si koupíš sypání někde v obchodě.Je mi jasný,že jsou i v normálním jídle,ale to vitamíny(většina) taky a taky je jíme v tabletkách...prostě to jsou suplementy...DOPLŇKY stravy....

Koukni se na www.ronnie.cz

Dobře no, budeme tomu říkat suplementy Wink
Tak se pochlub, jaký sou za ten půlrok tvoje úspěchy... Wink
K streroidum:kdo si chce kurvit zdraví, prosím...(stejně jako drogy, cigarety...)..akorát to pak my zaplatíme na jeho zdravotních výdajích Rolling Eyes
Veselé Vánoce!

Orpheus (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 72
Bydliště: Bratislava(SK)
10 025,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 11:21
Mno, ja nechodim posilovat ani nic neberem. Staci mi ze casto dviham okolo 40KG veci.

Sniper_RAT (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 27
Bydliště: Račice (Vyškov)
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 19:35
Tak jaký asi můžeš mít za rok cvičení úspěchy...trochu se mi zvětšili svaly,zvedám o trošičku více....ale jinak nic moc...to je běh na dlouhou trať...možná tak za 2 roky se budu moct chlubit trochu více...

V podstatě jsem nováček...Proto mě zajímají Vaše zkušenosti!
Jediné čeho v životě lituji je to,že nejsem někdo jiný.

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 19:47
Sniper_RAT napsal:
Tak jaký asi můžeš mít za rok cvičení úspěchy...trochu se mi zvětšili svaly,zvedám o trošičku více....ale jinak nic moc...to je běh na dlouhou trať...možná tak za 2 roky se budu moct chlubit trochu více...

V podstatě jsem nováček...Proto mě zajímají Vaše zkušenosti!

No za rok se dá docela pěkně změnit Wink
Já taky (opět) začátečník, momentálně 2 měsíce a cca 6kg navrch...Snad mi to nějakou dobu vydrží Pray
Veselé Vánoce!

Sniper_RAT (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 27
Bydliště: Račice (Vyškov)
10 000,- VK
Zasláno: po 1. srpen 2005 20:15
U mě to je tak,že měsíc se mi chce cvičit,baví mě to,ale ten další se zase musím přemáhat...vůbec se mi nechce...a pak zase měsíc jo...Hlavní je mít nějákou motivaci...Důvod Proč chci cvičit...
Jediné čeho v životě lituji je to,že nejsem někdo jiný.

lion (+13)
pán zvěrstev
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1745
Bydliště: 49°5'51.1"N 16°22'38.8"E 210m
13 320,- VK
Zasláno: út 2. srpen 2005 00:06
Já posiluju doma, mám sadu činek, koupil jsem posilovací věž a pár dalších ptákovin. Snažím se, baví mě to, výsledky se už dostavují a to mi dodává chuť pokračovat.
Pustím si k tomu oblíbený CD a jedu svoje série v klidu domova. Veřejné posilovny už nenavštěvuju, protože jsme ten čas s kámošema akorát prokecali... Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Posilování
Strana 1 z 43




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna