Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pouštění draka

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 15:27
myslím že větru je poslední dobou až přílíš.. problém bych sváděl na něco/koho jiné/ho než na přírodu nebo materiál.. Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 15:59
tak draka uz sem nepoustel ani nepamatuju, ale jednou sme meli jednoh na dva spagaty a ten byl hustej, platenej
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 30. říjen 2008 16:02
jako malá jsem pouštěla draka každý rok, dělali jsme je ve škole, teď občas pouštím s dětmi na hřišti, míváme drakiády, ale letos zrovna nebyla, není nějak čas nebo co, draky máme vlastní, udělané, máme tu souseda, který dělá modelařinu, tak nám chodí draky správně vyvážit
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 15. září 2010 17:09
podzim se nějak rychle blíží, tak kdo z vás se dal do konstrukce?

já teda ne, ale možná někde vyhrabu starýho draka z tesca Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 15. září 2010 17:15
Ja myslim, ze skladat neco rucne je ted tak trosku na prd, protoze furt chcije a akorat by se to rozmocilo. Ale je fakt, ze bych nekde v tescu mohl zkusit koupit toho igelitovyho a nekdy bychom mohli s Handou vyrazit poustet. Ach, takova romantika :c))
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9089
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 15. září 2010 17:51
no tak si ho můžeš vyrobit z igelitu.. ten má lepší vlastnosti... Smile
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: st 15. září 2010 22:39
a dat nanho kameru... Very Happy

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: čt 16. září 2010 04:25
Jednou jedinkrát jsme měli, když jsem byla malá kupovaného a ten lítal báječně. Byli u něj i malí parašutisté. Pouštěli se po provázku nahoru, nahoře se uvolnili a krásně padali na padáku dolů. Doma dělané mi nelétali nikdy - takže jsem je měla jen jako domácí dekoraci a ty co jsem kupovala dětem mi také nelétali. Ale asi to bude tím, že to neumím Sad
Varda Elisabeth

dupynozka (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 10

10 275,- VK

Re:

Zasláno: út 5. duben 2011 10:18
Jeee, to je hezký, že je pouštění draka mezi sportama Mr. Green Applause Jako je fakt, že občas to může bejt fakt trochu nározčný, třeba když chytáte s drakem pryč letící dítě Thumb up! Ne, ale jako draci jsou fakt supr. Teď je to teda taky víc v pohodě, neb máme už děti, a tak se můžu tvářit, že se snažím vytvořit zábavu pro syna a přitom si sám pouštím draka Dance

Konstantin (+1)
Myš
Myš


Příspěvky: 6

10 195,- VK

Drak

Zasláno: út 30. srpen 2011 15:55
Posledního draka jsem stavěl asi před třemi léty a samozřejmě jsem udělal tu velkou chybu, že jsem se s ním chlubil ještě když nebyl hotov. Na pouštění jsme byli domluvení v celkem velké partě a tak byl každej zvědavej, s čím se kdo pochlubí.
Kupovaní draci samozřejmě převládali a naštěstí i mezi nimi se našli takoví, kteří nelétali nebo ani nešli složit.
Můj drak byl nádhernej, kupovaný byl jen materiál, jinak jsem si ho slepil sám, tak, jak jsem to vídal u táty.. pravda, před dvaceti lety. Že se ve vzduchu moc neohřál, mělo dvě příčiny: vítr foukal přerývaně a drak stál za starou bačkoru. Točil se a vždycky spadnul, nakonec tak, že se rozpadl na kusy. Úspěch jsem v mrazivém říjnovém počasí slavil až s lahví Myslivce, která se mi pod tenkou bundou na těle celkem slušně vychladila.
Přeju vám všem teda hodně pevné nervy - a když by se to zvrtlo, tak si vezměte láhev Myslivce

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní sporty
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna