Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Povinné ručení

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Povinné ručení

Zasláno: čt 8. srpen 2013 21:48
Tak to mi povězte. Už z pár stran jsem slyšel, jak mají lidi laciné povinné ručení, ale z těch internetových kalkulaček pojišťoven mi to tak vůbec nepřipadá.
Např. jsem si přečetl článek, že pro 20letého se dá sehnat pojištění i za 2000, stačí sehnat pojišťovnu, která do výpočtu nezohledňuje věk. To prý dělá třeba ČP. Vypočítal jsem si pojištění u ČP a vypadlo 6000,-!!!
Pak jsem našel jiný článek, se základními sazbami pojišťoven, ze kterého vyplývá, že nejnižší základní sazbu pro mladé má Slavia - kolem 3500,-. Tak jsem vlezl na její web, našel povinné ručení, které se jmenuje "extrémně levné povinné ručení 2013", zadal pár údajů a výpočet vyšel 11850 Kč!!! WTF?

Jak se kurňa dostanu k normálním cenám? Chápu, že bez bonusů a podobných skopičin to nebude úplně nejlacinější, ale když si kolega platí 3500,- za pojištění na velkou Octávku s velkým motorem (1.9) a má v tom započtenou i mobilitu a podobný nesmysly, tak by mi to přece někde mohlo nabídnout třeba aspoň 4500,- bez těch dodatečných nesmyslů (výpočty zadávám pro Fábii 1.4).

Nebo se na to musí osobní návštěvou pojišťovny, protože na internetu mají schválně tyhle astronomické ceny?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 9. srpen 2013 21:53
Především to závisí na tvém bonusu/malusu a potom věku. Nevím proč, ale mladé jedince pojišťovny zcela jistě diskriminují a dávají jim pálky. Zkus nějakou tu souhrnnou internetovou kalkulačku, pokud tam budou jen samé pálky, zavolej na infolinku vybrané pojišťovny (málokdy si nechají ujít novou ovečku), případně se poptej pseudo-finančních poradců, určitě nějakého ve svém okolí znáš - mají výhodnější smlouvy s pojišťovnami a mohou dát mnohem výhodnější cenu.
NoArtist / NoName

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 12. srpen 2013 12:29
No vypadá to, že budu muset asi škemrat o lepší cenu nebo to zkusit přes nějaký takový ten web, na kterých někde píší, že za 1.4 dávají cenu bez bonusu 2300,-
Nejlacinější výpočet na webu pojišťovny vyšel u Allianz za 4300,- a pak ještě Wüstenrot hlásí asi 2500,-, jenže tam to podle všeho vypisuje cenu s maximálním bonusem 60 %.
Zasláno: so 31. srpen 2013 11:29
běžná cena:
2 644 Kč

naše cena s bonusem:
1 894 Kč

*nechal jsem si to vypočítat*:
6 720 Kč

To si dělají srandu, ne?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 18:40
mladí šoféří jezdí jak prasata (vidím co se kolem dějě, když jedu do a z práce) takže i častěji bourají. to že platí víc za zákonné není diskriminace.
jinak já mám na felinu zákonné u čpp a tím že je uzavřené přes net, takm mám slevu. dostal jsem se na nějaké dva tisíce za 1.3 motor, ale to bylo za platnu 1x ročně. teď platím čtvrtletně a je to o cca 400 dražší Not Talking
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...
Příspěvek upravil 1× drutek, naposledy so 23. listopad 2013 01:10.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 19:03
Abych se přiznal, tak asi ještě nejsem dost moudrý na to, abych chápal, proč by někdo chtěl platit v kratších intervalech než ročně? Osobně bych klidně platil i dvouročně.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: ne 3. listopad 2013 19:07
zrovna když přišel čas placení, tak jsem neměl pohromadě dva litry. tak jsem to nechal změnit..... navíc můžeš odejít a nemusíš řešit vrácení peněz za neproběhlou dobu
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Cherokee007 (+5)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 32 let
Příspěvky: 586
Bydliště: Brožíkova 2494/4, Plzeň
48 232,- VK
Zasláno: po 4. listopad 2013 11:30
Jak na levné povko poradím, ale protože se musím individuálně u každého auta/osoby, tak prosím o SZ.
Nexus 5 Lollipop coming soon Nexus 6

soly (0)
Anonymní




0,- VK

ručení

Zasláno: čt 7. listopad 2013 09:50
Zřejmě jste zkoušel zrovna ty špatné srovnávače. Rozhodně bych však nešel do Slavie nebo Triglavu, i když jsou nejlevnější...přečtete si o ich neěaké recenze. Ja jsem u Kooperativy, vyšlo mi to přes web jako nejlevnější povinné ručení pro můj typ auta. Výška pojistky závisí od toho kde bydlíte, od věku, bonusu, obsahu a jiných faktorech...

Pokud u nás chcete inzerovat, ozvěte se nám. Určitě se nějak dohodneme! Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce v horní nabídce.; jenda^^

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 7. listopad 2013 12:34
Pěkná reklama, ale i tahle "správná" kalkulačka mi už tenkrát spočítala stejně hrozně vysoké pojištění a teď znova úplně to samé (no dobře, vskutečnosti asi o 10 Kč míň u HVP).
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna