Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Poznate kdy ma orgasmus?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Arashid (+6)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 92

10 700,- VK
Zasláno: so 5. červenec 2008 20:30
LivArt napsal:
JJ Mr. Green Ale to příjde....


Taky si říkám Mr. Green a až to přijde tak budu tak v šoku, že to se mnou švihne nadobro Mr. Green
I've got a flame in my heart that never dies,
I got a heart full of pride

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 5. červenec 2008 22:06
OT: Snad až tak ne... Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: so 5. červenec 2008 22:10
Víte co je váš problém pánové? Neříkám, že všech, ale vy vpodstatě podle orgasmu partnerky měříte, jak dobří jste sami - což je chyba.
Ženská si totiž dokáže užasně užít sex i bez orgasmu. Hladina ženských hormonů je tak proměnlivá a nevyzpytatelná, že někdy stačí k orgasmu pomalu jen políbení a někdy nepomůže ani celá promilovaná noc, ale to neznamená že je někde chyba. Pro ženskou je milování nádherné samo o sobě a orgasmus je fajn, ale nemusí být pokaždé a navíc je pokaždé jiný. Já se naučila orgasmus předstírat, když jsem nepřesvědčila partnera, že je mi fajn i tak, když se po skvělém milování mračil a kazil to hezké blbými otázkami, jak by se mi to líbilo víc a co udělal špatně atd.... Prostě k tomu ty holky nutíte sami, tak si nestěžujte. A pokud jí orgasmus bude chybět, tak to poznáte na 100% Mě když vážně chyběl a nepřišel, tak jsem prostě byla někde na stupnici : smutná-nezvykle zamlklá-ubrečená-podrážděná- Teprve pak se ptejte !!!!
A jestli ho předstírá? Buďte rádi a neříkejte jí že jste to poznali. Je to důkaz že vás miluje a že vás nechce zklamat, protože ví že na to čekáte a taky pozná, že to v ten okamžik nepůjde.
Varda Elisabeth

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 5. červenec 2008 22:13
Tak tohle si musím zapamatovat, díky Vardo...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Yurii (+3)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 94
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
11 200,- VK
Zasláno: so 5. červenec 2008 22:31
Velká pravda, navíc z toho plyne že sem typickej chlap d'oh!
Hyundai Scoupe GT 1993
Moje láska, moje chlouba, moje síla, moje zhouba.
http://yuriigt.blogspot.com
Obrázek

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: so 5. červenec 2008 23:13
to bych dal jako příspěvěk měsíce a jako důkaz, že ženy na VSN mají své čestné místo Applause

Thompson (+3)
Topol
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 3. březen
Příspěvky: 3579

103 946,- VK
Zasláno: so 5. červenec 2008 23:15
Souhlas
Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: ne 6. červenec 2008 05:02
A ještě takový dodatek. Mám skvělého a zkušeného milence, který se snaží aby bylo napřed hezky mně a pak se stará o sebe. A právě proto mi dělá radost, když se prostě neudrží. Mám z toho potom takový pocit, že ho vzrušuju a líbím se mu tak moc, že se přestane soustředit a ovládat. A to mi pochopitelně lichotí. Smile Takže mne někdy potěší vlastně víc v okamžiku, kdy si myslí, že selhal. Ale kdyby se nesnažil vůbec, tak by to taky za nic nestálo. Prostě ženský jsou divný, smiřte se s tím a nesnažte se je pochopit, nebo se zblázníte. Proto mám já osobně radši chlapy - jsou vypočitatelnější. Mr. Green
Prostě si s tím nelamte hlavu a řiďte se instinktem. Jestli jí milujete a záleží vám na ní, tak to pozná a bude šťastná, i když vám každá noc nevyjde, tak jak byste si přáli. Spíš naopak - i dokonalý sex může časem začít nudit.
Varda Elisabeth

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 9. červenec 2008 15:19
krrttek napsal:
to bych dal jako příspěvek měsíce a jako důkaz, že ženy na VSN mají své čestné místo Applause


A že mi tzo dalo práce je sem prosadit.
Musím uznat, že má Varda zcela pravdu. Také jsem to řešil au některých jsem to poznal a u jiných ne. Většinou si nestěžovali. No a o inaně hovořit nemohu, to by nebylo fér. Shame on You Shame on You Shame on You
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: st 9. červenec 2008 17:45
souhlasím s Vardou -žena může být vzrušená už při pomyšlení na svého milovaného, nebo se taky hodiny milovat bez orgasmu, ale s obrovsky vzrušujícím nepopsatelným pocitem Embarassed. Fakt je asi to, že vy chlapi, když nevyvrcholíte, máte pocit, že nic nebylo. No a vtom to je - je to důkaz toho, že jsme jiní ve všech směrech - a to je na tom to nejvíc vzrušující Wink
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní o ženách
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna