Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pozor při seznamování na dálku! Nevěřte fotkám...

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 11:55
Aha, no buď vyhlazováním nebo to zkusit zaretušovat razítkem, mrknu do knížky-ta ví všechno
on les aura!

TaS (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 171
Bydliště: Ostrava nebo Beskydy
10 025,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 11:57
mina napsal:
Aha, no buď vyhlazováním nebo to zkusit zaretušovat razítkem, mrknu do knížky-ta ví všechno

razitko funguje tak ze vemes kousek obrazku a orazis ho na jinou cast?

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 11:59
jo jo přesně tak, pak je tam ještě retušovací razítko a to zahlazuje mnohem jemněj-dá se tam nastavit podle čeho to zahlazovat-světla, stíný atd. je to docela alchymie
on les aura!

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 13:16
Mark Pawl napsal:
Ricky napsal:
Eh no jedna holka mi jednou na chatu poslala fotku svojí...ehm... jeskyňky... Mr. Green A bylo tam vidět, že opravdu kvůli mě skočila na záchod a fotila... Drool

Já myslim že to je docela OT ne? Wink Stáhneš cokoli z netu a pak to posíláš za kredit, to jsem já .. a bla bla... Taky jsem si psal s jednou holkou po netu, posílala fotky, cokoli jsem chtěl, byly to amatérské fotky a stejně když jsem zavolal z cizího čísla tak to byl buzik, takže přes net to moc nežer Wink

Jinak... Koukněte chlapi sem co dokáže photoshop, dostal jsme to mailem:

Obrázek
Za tu druhu by som fakt zabijal.Aj tak nechapem ako to moze niekto tak upravit a neviem komu by sa s tym chcelo drbat Wink

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 14:39
TaS napsal:
jenda.69 napsal:
Ricky napsal:
2 romulus: ten link v prvním příspěvku mi nefunguje, tak mi možná utekl původní smysl tohoto topicu Anxious , se omlouvám Embarassed , ale musel jsem tu hájit svůj názor, pohled a situaci. Mr. Green Cool

Ten obrázek je stejný jako to, co posílal Mark Pawl Wink


Myslim, ze je velice malo lidi, kteri jsou schopni provest byt jen 1/10 uprav, co bylo pouzito na te fotce.

Toto je extrem. (dobre udelana reklama)

To se pleteš, je to celkem jednoduchý Wink

koscik (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 257

10 000,- VK
Zasláno: čt 18. srpen 2005 15:07
Mark Pawl napsal:
TaS napsal:
jenda.69 napsal:
Ricky napsal:
2 romulus: ten link v prvním příspěvku mi nefunguje, tak mi možná utekl původní smysl tohoto topicu Anxious , se omlouvám Embarassed , ale musel jsem tu hájit svůj názor, pohled a situaci. Mr. Green Cool

Ten obrázek je stejný jako to, co posílal Mark Pawl Wink


Myslim, ze je velice malo lidi, kteri jsou schopni provest byt jen 1/10 uprav, co bylo pouzito na te fotce.

Toto je extrem. (dobre udelana reklama)

To se pleteš, je to celkem jednoduchý Wink


Tohle je normalka. Extrem jsou fotky holek v Maximu a odobnych casopisech. Ty jsou nekdy rozmazany tak ze jim skoro nejsou videt kolena. Lidi kteri to neprokoukli slintaji nad "dokonalym" vzhledem modelek a masturbuji nad tim. Kdyz si vemete ze tu modelku nejdriv napatlaji vsim moznym a nemoznym ze ma v obliceji vic umely hmoty nez houmlesak v nakupnim kosiku, natrou ji olejem a nasviti klidne 3000W, pak ji prozenou fotoobchodem ze ji nezustane chloupek na ruce a je to... Jeden znamy se ucastnil nejakeho odborneho workshopu na toto tema a rikal ze je to mazec, takovahle fotka se muze skladat klidne z 8 vrstev... Me se toto hnusi...

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: pá 19. srpen 2005 01:18
Mark Pawl napsal:

To se pleteš, je to celkem jednoduchý Wink

Jednoduche pre ludi,co robia grafiku...ja ju nerobim,iba bezne veci a toto by som neurobil iba tak lahko,mozno po dlhosom studiu roznych manualov a for...

...ale na prvy pohlad mi je jasne,ze ta fotka je retusovana...nie je to urobene az tak super profesionalne,su aj lepsie kusky.

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 17:20
A já si myslím, že Ricky je jen tlučhuba, kterej jen leží u komplu a balí baby na chatu coby děsně sexy borec a doma v bačkorách a teplákách se dloube v nose Whistle

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 17:32
weitless napsal:
A já si myslím, že Ricky je jen tlučhuba, kterej jen leží u komplu a balí baby na chatu coby děsně sexy borec a doma v bačkorách a teplákách se dloube v nose Whistle


Tak to není a nikdy nebyla pravda! Evil or Very Mad
Kdybys mě aspoň trošku znal, tak tě takovou pí*ovinu ani nenapadlo napsat... Rolling Eyes d'oh! Brick Wall Děsně rád nasíráš lidi, co? Twisted Evil
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: so 20. srpen 2005 17:39
weitless napsal:
A já si myslím, že Ricky je jen tlučhuba, kterej jen leží u komplu a balí baby na chatu coby děsně sexy borec a doma v bačkorách a teplákách se dloube v nose Whistle

Njn Mr. Green

Jinak veškerá retuš modelek spočívá pouze v rozmazání, čili k rozostření nedokonalostí na kůži a následnému ostření důležitách částí a partií jakou jsou oči, rty apod. (ve zkratce řečeno Smile)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 3 z 5




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna