Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pozvánka na srpen 2009 - Gajaskůta 2

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: út 7. duben 2009 11:44
no akce nevypada vubec spatne, deset let sem jezdil na tabory, prvni pulku jako decko a druhou jako instruktor, parkrat sem i varil Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 7. duben 2009 13:59
Ten dotyčný, co to organizuje (Zdeslav Lev z Ovence a Hanštejna alias Zdeněk) je také bývalý oddílový vedoucí. Holt to na něm zanechalo následky. A v propouštěcím posudku z vojny má prý napsáno: "Hravý, až dětinský"
Loni se s tou hrou připravoval půl roku dopředu a tentokrát se připravuje už od loňského srpna. Loni to bylo fakt bezva. Škoda že mi nefunguje skener. Poslala bych vám ukázku z tajupjného deníku středověkého mnicha, podle které jsme vedli pátrání loni. Ale mohla bych ten deník vzít na sraz.
No a ty dva texty v tengvaru a runách, co jsem vám sem přidala - to je vlastně úvodní úkol celé mise. Smile
*
Ta věková hranice 18 je vlastně jen proto, že nemáme chuť zodpovídat se cizím rodičům za stav jejich dítka po týdnu s námi. Nenechám se zavřít za to, že jsem nedokázala přesvědčit, 15tiletého mladého muže, že po těch deseti pivech už by si ten rum neměl dávat. Nerada bych, aby po nás otcové místních slečen stříleli a tak podobně. Ale od většiny z vás co tu za ten rok znám by mi stačil jen slib. Navíc celá akce je na soukromém pozemku majitele budovy zájezdního hostince ze 14.století. I my tam smíme být, jen pod podmínkou, že se budeme slušně chovat a že nebude žádný průser. Je to náš kamarád a fajn chlap a neriskovala bych, že ho naštvu tím, že tam obrátíme pozemek vzhůru nohama a poštveme na něj celou vesnici. Za ty co tu znám osobně se zaručím bez přemýšlení, kdyby chtěli. To jest Krrttek a Lukenet. Beat a Inanaka si za sebe ručí navzájem sami a kdyby sebou vzali dítka, tak si je ohlídají. Další lidi doufám poznám za pár dní. A kdyby kdokoliv z vás nevěděl co v srpnu s volným týdnem, tak se domluvíme - není problém.
Varda Elisabeth

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Nástěnka
Strana 2 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna