Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

p!p@

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

p!p@

Zasláno: pá 3. červenec 2009 22:09
Takže jmenuju se Pavel (příjmení vám neprozradím, ale garantuju vám, že punkovější příjmení nenajdete.. Mr. Green ) a narodil jsem se v nakrásnějším městě na Moravě (ne, Brno to není! Mr. Green ) někdy na konci 20. století... Mr. Green

Jsem pořád ještě student a v současné době studuji na 2. nejstarší univerzitě na sever od Alp. Nestuduju tam žádnou měkkou filozofii, ale pořádně tvrdý obor, a to tak tvrdý, že je dokonce ve vyjmenovaných slovech! Mr. Green

Moje zájmy:
Rád rozebírám věci, dokud nepřijdu na to, jak fungují.. občas je ale problém je složit zpět, protože často nějaké díly přebývají.. Mr. Green Mr. Green Mr. Green Takhle dopadl i můj Siemens M65.. Mr. Green

Na předpředpředposledním srazu Siemensmanie jsem vyhrál BenQ-Siemens EF81 Dance a Einex mi to závidí doteď.
Teďka mám několikáte HTCčko, na kterým se toho dá dělat mnohem víc.. a navíc protože je to skoro taková cihla jako SXG75, tak se s tím dá v klidu i zabít cigán.. Mr. Green

mno, hudba jakou poslouchám - Vždycky jsem poslouchal Punk, Rock, Metal a tak... Vyrostl jsem na Black Sabbath, který mi tata pouštěl ještě když jsem byl v kolíbce... Mr. Green Chodím často na různý Rockový, metalový a punkový koncerty.. no, moje nejoblíbenější skupina je Degradace, a pak Nežfaleš, dál Houba, Volant, Totální nasazení, Punk Floid a nebo The Fialky. Ze zahraničních třeba Ramones, The Clash, Misfits a podobné... Na gymplu jsem byl členem punkové kapely (jméno je tajné, ještě byste si to vygoogili Mr. Green ) - bohužel asi po půl roce jsme zjistili, že nemáme čas, a že neumíme hrát a nemáme cit pro rytmus jako Rytmus, tak jsme toho nechali... Mr. Green Můj vkus se ale vyvíjí - poslední dobou ujíždím na všem možným - třeba na žánru jménem psychobilly... To co právě poslouchám můžete vidět v mám podpisu, nebo na mém profilu na Last.fm...

Kdysi dávno jsem si hrál na to, že jsem emo a balil na to emařky, ale teď z toho mám deprese a chci se kvůli tomu podřezat... Mr. Green

Počítačové hry už moc nahraju, ale pokud si nějakou pustím, tak mám rád strategie... třeba Rise of Nations, Heroes of Might and Magic (nebo hýrousy jsou už RPG?), Command and Conquer, Age of Empires, Rome: Total War a Medieval: Total War, Homeworld 2 a tak... ale nebráním se ani nějakým vymývárnám mozku jako CS nebo Call of Duty..

Jsem závislej na facebooku, že už ani ICQ nepoužívám Google+, že už ani na facebook nechodím, maximálně se tam chodím dívat na fotky odvážných kamarádek.. Mr. Green

no, své fotky sem moc dávat nebudu,stejně mě většina z vás zná osobně... a kdyžtak kdo mě má na facebooku v přátelích, tak mám nějakých 50000 fotek z doby, když jsem byl ještě mladý a nerozvážný, tak se klidně koukněte.. Mr. Green Mr. Green Ale nebojte, žádné odvážné fotky tam nemám... Mr. Green

P.S. a jak jste si asi všimli, tak můj nejoblíbenější smajlík je Mr.Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green Slinták Magor
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek
Příspěvek upravil 30× p!p@, naposledy út 20. září 2016 21:05.

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: pá 3. červenec 2009 22:15
Docela jsem se nasmál při čtení Mr. Green
za kolik EF81? Slinták
 
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 3. červenec 2009 22:44
to nemělo být vtipny.. můž život není vůbec vtipnej... jdu se podřezat.. Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
ZAPOMEŇ Mr. Green
 
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

EINEX (+14)
Superstar z TV Nova
VIP Řízek
Řízek


Věk: 33 let
Příspěvky: 1645
Bydliště: Havířov - nejstarší město ČR
53 388,- VK
Zasláno: pá 3. červenec 2009 22:51
Tak vtipné mi přišlo to s tou M65 a s cigáném Mr. Green
5000,-? Mr. Green
 
Mr. GreenMr. GreenObrázek Obrázek Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 3. červenec 2009 22:59
Prostě seš ujetej.. Jak někdo může hrát strategie? Brick Wall Jak můžeš koukat na SG? Brick Wall Jak můžeš bejt EMO? Brick Wall
Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 

Jo a ta fotka s tím EF81 je moc veliká. Nemohl bys ji zmenšit? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 3. červenec 2009 23:10
Lepší, než kdybych hrál World of Warcraft Mr. Green
Protože se nechci učit znovu nazpaměť jinej seriál.. Mr. Green
protože je to CoOoOoOoOoOoL Mr. Green

Takhle obrovskou fotku dal D4X do článku o tom srazu, takže když to nevadilo tam, tak to nemůže vadit ani Jendovi.69 Mr. Green Mr. Green
a proto je to ve spoileru, aby tě to nedráždilo.. Mr. Green
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 19. červenec 2009 23:32
to je tak dlouhé, že se mi to ani nechce číst. tak se nasměju někdy jindy.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9082
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: ne 19. červenec 2009 23:51
hh, až teď jsem si všiml, že na emofotce, co jsem dal na FB, i sem jsou blbě vrstvy.. Mr. Green

sakra, a v kompu to mám dobře.. :/
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6465
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: ne 19. červenec 2009 23:52
no tak to na߀re Mr. Green
Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7106
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: ne 19. červenec 2009 23:54
hm tu jsem myslím náhodou viděl a už tehdy jsme tvrdily, že to je montáž
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna