Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Práce v zahraničí

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 19. květen 2011 12:02
Lion Smile A BunGee nedělal? Já mam pocit, že jo Think
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: čt 19. květen 2011 13:56
jo delal, ale musis umet plynule anglicky, jinak tam ani nejezdi
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: čt 19. květen 2011 21:47
Bungee dělal, Bungee, cos dělal? Anglicky umím myslím solidně...
Hey, hey apple!

Obrázek

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 20. květen 2011 00:16
delal sem barmana, ale co je nejhorsi, tak ubytovani, za podnajem sem dal v podkrovi skoro na periferii 350 liber mesicne, za jeden pokoj, plus samozrejme spolecna kuchyn a koupelna, bylo to v Bristolu, zajimava zkusenost, akorat se mi od te doby, co sem se vratil pekne zku--il zivot, vsechno jde strasne do haje. Jinak sem mel 6 liber na hodinu, ale nespolihej na to, ze budes delat 40 hodin tydne, smlouvu ti daji max na 35 a to ztezi, hlavne nedelas na klasicky smeny, ale na ranni, odpoledni, nekdy delas 5 hodin, nekdy 10, nekdy delas od rana, pak mas dve hodky pauzu a pak zase naky hodiny, kazdej tyden jinak, takze na poznani okoli toho casu moc neni, a delas celej tyden, ne od pondeli do patku, jo a jestli ses rozhodla, tak mej dost penez do zacatku, pac najit si praci je celkem orisek, i kdyz jestli se v pohode domluvis, tak to budez mit lehci, na druhou stranu anglicani neberou ohled na skoly vystudovany u nas. Jo a kdyby te napadlo irsko, tak to vzdej hned, tam to nejde od desiti k peti, ale od peti k nule, kdybys mela jeste naky dotazy, tak se klidne ptej
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: so 21. květen 2011 00:37
Víš co já chci opravdu nejdřív tak minimálně rok šetřit, protože zůstat bez peněz a bez práce v cizí zemi je pro mě hrozná představa. Chtěla bych si našetřit tak, abych mohla aspoň měsíc dva žít i bez práce. Rozhodně bych tam nejela naslepo a něco bych si zařídila už dopředu. Jde mi hlavně o tu zkušenost. Dědova dcera žila v Anglii několik let, letos v lednu se vrátila zpátky, ale uvažuje, že se vrátí zase tam, nějak jí to tu nevyhovuje. Kdyby to tak dopadlo a ona by se vrátila zpátky do domečku který tam měla (nevím jestli ho prodala nebo ho prodává nebo co a jak), tak bych měla ubytování zdarma. Což by mi bodlo. Ani na chvíli jsem neuvažovala o au-pairingu Very Happy děti bych asi zabila a pak byste mě viděli ve zprávách. To že se nebere ohled na školy vystudované u nás by mi vyhovovalo, já umím kotel věci, ale protože nemám to správné vzdělání, tak mě na spoustu míst tady prostě nevezmou. Co jsem zkoušela tak vždycky dostal přednost ten, kdo byl vystudovaný v požadovaném oboru, i když jsem byla třeba přesvědčená o tom, že bych tu práci neodvedla o nic hůř. Irsko mě láká jen kvůli dovolené. Ale zas tam bydlí manželův kamarád... Jsem ještě ve fázi "hodně předběžného plánování," ale s jistotou vím že chci vypadnout z téhle p*dele která má na konci a na začátku ceduli Tanvald Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: so 13. červen 2015 18:58
Tak jsem včera zase přiletěl do Manchesteru, zaplatil nájem a hrozně se opil Mr. Green a nemám prachy Mr. Green
Ale snad se nějaká práca zase vyrýsuje Magor
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 20. říjen 2016 19:17
Ja ted zvazuju jestli jet pracovat do Kanady nebo ne.. v byvale praci me tam chteji, ale jeste to neni uplne jiste.. blby je ze bych si nejspis financne pohorsil.. mozna ne o moc, ale mozna taky i docela o dost.. ono je to tam dost drahy.. a ted babo rad.. sli byste do toho? Veci ke zvazeni je samozrejme vic, jako treba ze je to Quebec, tzn zabozrouti..
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 20. říjen 2016 19:42
Jakej to má smysl, kdyby sis v ničem nepomohl?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 20. říjen 2016 19:59
Nepomohl bych si finančně, ale to jen jedna stránka z mnoha..
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 21. říjen 2016 08:51
Já bych tam jela si jen v případě, že by sis o dost finančně polepšil. Co si budeme povídat, finance jsou až na prvním místě. V Čechách se zase tak špatně nežije, když máš nějaký nadprůměrnější plat. Jestli by si šel s financema dolů, tak se na to asi hůř zvyká..
A v Kanadě je zima, prostě pořád Mr. Green

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna