Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Právní stránka případu "Katarský princ"

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady

Myslíte si, že bude katarský princ doma řádně souzen?

Hlasování není časově omezeno.
Ano, svůj čin si odsedí:
0% 0% [ 0 ]
Souzen možná, ale nebude odsouzen:
30% 30% [ 4 ]
Princ u soudu? Blbost...:
69% 69% [ 9 ]
Celkem hlasů : 13 / Hlasujících: 13
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 23:11
lion napsal:
Chlapi, Trodas vám to vysvětlí... Very Happy Konspirace a spekulace, to je jeho.
Mno, ale kde je tak dlouho? Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: pá 26. srpen 2005 10:26
romulus napsal:
lion napsal:
Chlapi, Trodas vám to vysvětlí... Very Happy Konspirace a spekulace, to je jeho.
Mno, ale kde je tak dlouho? Think

Neboj, dlouhý příspěvek chce svůj čas (a ta konspirace se taky sama nevymyslí) Mr. Green
Veselé Vánoce!

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 13:34
Tak kdyz uz me i romulus posila SZ na tohle tema, tak ja se k nemu tedy vyjadrim, ale musim vas zklamat - zadna konspirace v tom neni, jen normalni "ja na brachu, bracha na me" system ruka ruku myje. Ministr ma vazby a slibeno samozrejmne tucne vsimne za tuto "nezistnou pomoc" diplomatovi v nouzi.

Dale, pokud si to dobre pamatuji, tak princatko dostalo smesny trest, 30-ti mesicu a je jiste, ze by za 15mesicu byl venku za dobre chovani. Clovek s podobnym problemem (zemerne nerikam pedofil, k tomu se dostanu dale proc ne...), nejaky Pavel Opocensky, dostal 6 let natvrdo za nesrovnatelne mensi "aktivitu", ve ktere nakonec figurovala jen 1 crtnactka... Rolling Eyes Neutral

http://www.novinky.cz/05/75/05.html

Princatko jelo ovsem v uplne jinych dimenzich. Bezne nekolik denne (whoa, tomu rikam vykon Smile ) a mel na to dve kuplirky, nahanecky. Nicmene ma penize, je cizi statni obcan a lobuje za nej podplaceny ministr = muze si to dovolit.

Celkove to jasne ukazuje na dvoji metr.

A ted nepopularni cast meho nazoru. Zacneme definici pedofilie, nebot za pedofila se dneska poklada kazdy druhy a hlavne kazdy, komu se libi mladsi holky nez 15-ti lete, a to je hruby omyl. Pedofilie je pohlavni uchylka, jenz se projevuje tak, ze dotycnemu pripadaji pohlavne vzrusive subjekty, jenz jsou pohlavne NEVYSPELE. Cize, zadne prsa a zadne ochlupeni.
Anebo jinak, polopaticteji. Takova vyvinuta trinactka je uz pro pedofila nezajimava a pokud nekoho "zajima", tak uz to neni pedofil.

Zakonny limit 15-ti let, jenz de-facto rika ze den pred 15-tymi narozeninami je slecna nesvepravnym tvorem, jenz nemuze ani svobodne zachazet se svym telem (kluk to same) - a v den svych 15-tin se vse jakoby mavnutim kouzelneho proutku zmeni.
Je to samo nesmysl na n-tou. Nektere holky jsou "ready" v 13-ti, nektere nejsou ani v 25... Mad Sad (trpke zkusenosti ze zivota Laughing )

Cize se tady odsuzuji nejaci "uchylaci" proto, ze maji rady mlady holky a jeste maji tolik drzosti o tom nejen snit, ale to i realizovat - no to preci musime potrestat, ze! Laughing
Ja bych tomu presneji rekl ultimatni pokrytectvi.
A zavist k tomu.
Pod carou - otec vlasti, Karel IV, si bral svou (5 ci 6?) zenu, Elisku Premyslovnu, kdyz ji bylo - o hruzo - 13 let. Neslysim nejak o tom, zebychom ho za to odsuzovali jako hnusneho pedofila, ci tak neco Laughing

A ted k druhemu, zakonem opomijenemu, nicmene podle me velmi dulezitemu aspektu problemu. A sice dobrovolnosti sexualniho dovadeni ze strany holek. Jestlize ony do toho sly dobrovolne a casto doporucily kamoskam a dodneska nema zadna na ani jednoho z obou panu skarede vzpominky, tak se spise klanim pred jejich schopnostmi (jen vyjit s nactiletou je samo o sobe problem...) a nevidim zadny duvod k trestnimu stihani. Dyt tady neslo o to, ze by unaseli a znasilnovali holky - ony za nimi samy chodily a to dobrovolne. Jak je za tohle chcete potrestat?
Druha cast problemu je, ze treba v pripade Opocenskeho se jednalo o pokracovani/opakovani jeho zaliby v mladsich partnerkach, coz mu bylo pridano jako pritezujici okolnost. Mno, pokud nekdo ma trosku predstavivosti, tak mi reknete, jak ma takto vysinuty clovek na mladicke slecinky jim oddolavat, kdyz za nim samy chodej? Ze je bude vyhazovat od svych dveri, to je vyslovene nerealne ocekavat. Tak silnou vuli nema asi nikdo na svete - sexualni pud je jako jedinny pud silnejsi, nez pud sebezachovy. Je to asi jako drazdit psa kusem masa a pak se divit, kdyz kousne... Embarassed

U princatka slo o dve kuplirky na plny uvazek, jenz dokazaly vytvorit velmi sirokou sbernou sit a jak se ukazalo (zadna novinka, ze...) tak slecny jsou na penize a za penize udelaji vsechno. Sice neslo o moc (tusim 2000 za kus, pulku kuplirka...), ale pravidelne navstevnice si na sve prisly a konec koncu ziskaly zajimave zkusenosti (zas se s necim vytahnou pred kamoskami Laughing ) a opravdu me fascinuje, ze se zadne nic nestalo a ze si zadna nestezovala Exclamation
Princatku muzeme jeho schopnosti jen zavidet Embarassed

A ted k tomu "vysoce společensky nebezpečný trestný činu" Rolling Eyes
Co ze je na tom jako "spolecensky nebezpecne" a jeste "vysoce"??? Chlapik si nestezoval, holky si nestezovaly a kuplirka take ne. Nikoho jineho tohle neohrozilo ani neomezilo a kdyby se do toho nestouralo, a jedna z pravidelnych navstevnic nemela prilis super santnik, ze to alarmovalo rodice, tak by to ani nikoho nepohorsilo, protoze by o tom nikdo nevedel.
Co je na sexu spolecensky nebezpecneho?
Ze to byl sex za upatu? To neni preci nic noveho, dokonce by se dalo polemizovat o tom, jesli "regulerni partnerka" nevyjde draze nez "eroticka pracovnice" Laughing
Ze to byl sex a nezletilymi? A co? Bylo to o jejich svobodne vuli a volbe a evidentne se to libilo, navic to prinaselo darecky - co je na tom spolecensky nebezpecneho???
(tohle chovani je casaky jako Brovo Girl a Devka... pardon, Divka vstepovano do holcicek od utleho veku, proc se divime, kdyz se pak jako devky chovaji???)
Princetko si prislo na sve, holky si prisly na sve - a konec, koncu, pomahali takto princi od jeho majetku a penizky utracely = podporovaly podnikani - v tomto state, takze kdybych chtel hodne pritahnout veci za vlasy, tak by tohle chovani (kolobeh penez) mel stat PODPOROVAT Laughing Wink

Predpokladam, ze tohle mi jen tak neodpustite, ale kdyz se omezite na argumentacni rovinu (to neni styl "ja verim tomu ze to je spatne a ze by mel byt zavren at zcerna..." ....!) tak si rad poslechnu jak je tento cin tak spolecensky nebezpecny.... Wink
Me totiz nic nenapada Surprised

Me totiz prijde, ze to je jen dalsi kauza z "honu na pedofily"... Jako klasicky priklad muzeme uvest pripad Kulinskeho.

http://www.novinky.cz/05/94/99.html

...a vzhledem k tomu, ze ten kulinsky nema nic prokazaneho, tak je preci nevinny, ne? Rolling Eyes Presumpce nevinny nic? Smile

citace:
Kulínský byl zatčen už v listopadu 2004, od té doby se několikrát snažil dostat z vazby, ale nepodařilo se mu to. Policie obvinila sbormistra Bambini di Praga z pohlavního zneužívání desítek sboristek. Vyslechla asi stovku bývalých členek sboru a obvinění se postupně rozšiřovalo o další divky.

Sexuální aféry sbormistra Bohumila Kulínského údajně trvají už od 80. let. Na zájezdech a soustředěních měl sboristky různě osahávat a policie prověřuje i možnost pohlavního styku s dívkami pod patnáct let.


Proc mi nic z toho nezni, jako cokoliv prokazatelneho (ci prokazaneho)? Rolling Eyes

Proc se tu akorat vytvari atmosfera, ve ktere staci, ze vas nejaka pipka, ktere se v jejich nactiletych rozmarech nezavdecite, oznaci za pedofila a barvite vylici co jste ji udejne vsechno neudelal a bez dukazu vas zavrou a budou vysertovat a prosetrovat, nez se definitivne prokaze, ze cala kauza stoji na vode??? Shocked Surprised
Me to prijde trosku nezdrave paranoidni. Bez dukazu, pouze na zaklade tvrzeni, by se nemelo takhle zasahovat do zivotu lidi...

A jeste mam jednu poznamku k honu na pedofily, ktery tu tak romulus zbastil i s naviakem - dost casto navstevuji newsy (usenet, to je misto, jenz je jeden velky warez, kde se postuje vse od pecka po DVDcka her a filmu...) a temer pravidelne se za posledni 2 az 3 roky v skupinach, jenz se tematicky zabyvaji uplne jinymi obrazky (treba obrazky svazanych slecinek Twisted Evil ) objevuji rozsahle sbirky ciste pedofilnich obrazku, vzdy s odkazem na stranky, kde "najdete vic". Tyto stranky casto pretrvavaji na netu jen tyden, a byvaji registrovany na, typicky Nizozemske lidicky/spolecnosti, z nichz nektere jsou nedohledatelne v seznamu firem, cize spise "one-man-company" ci - chcete-li - fiktivni. Nemuzu si pomoci, ale myslim, ze nejsou pedofilove, jenz by radi nutili svou uchylku ostatnim (ci jinak uchylnym jedincum) a tak jedine vysvetleni pro tuto aktivitu je, ze se tak nekdo snazi monitorovat mnozstvi pedofilu v populaci (dost lame metoda, teda) a predpokladam, ze informace o navstevnicich se ukladaji aby je bylo mozno kdykoliv skripnout a vydirat... Neutral
Mohu se mylit, ale fant neznam pedofila, jenz by se takto predvadel... Embarassed


A jakozto posledni perlicku k tematu bych rad napsal, ze mam doma 13-ti letou segru a co je schopna provadet, to se slovy neda popsat a ze bych tuhle nezvedenou potvoru rad zavezl na zkroceni nejakemu princatku Wink Laughing O penize by mi vubec neslo, spis o to, aby byl doma vetsi klid a mene zpevu odrhovacek typu: "...jak si lehnu na kostrc, tak mi ho tam strc..." Rolling Eyes

Naprosto nechapu, proc si na princatko nejaci rodice mohli stezovat, ja bych tam segru odvez svazanou v kufru jedna-dve Laughing


PS. co se tyce justicniho systemu a ministra Pavla Nemce, tak tam nemam slov. Mel by byt okamtzite odvolan a zavren misto princatka, ktere nakonec pustil do vlasti, kde se mu dostalo zaslouzeneho trestu - zadneho. A pokud CR bude tomuhle "odpanovateli" mladych a "nevinnych" ceskych kurvicek este neco platit, tak bych rekl, ze je cas na defenestraci. V teto casti nazoru se s romulusem shoduji.
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 14:00
2 trodas: budu stručnější než Ty (a nebudu Tvůj příspěvek quotovat Wink ).
Ano, s tou pedofílií máš pravdu. Zákonem stanovená hranice je opravdu jen relativní a nemá podporu z psychologického hlediska. Zákon nemůže takto stanovit, kdo je úchylný a kdo ne, stejně tak nemůže stanovit, jestli slečna dokáže posoudit dopady svého jednání.
Nicméně zákon je zákon a katarský princ v Česku ten český porušil. A o společenské nebezpečnosti činu se s Tebou klidně přít budu. Mladá holka často nedokáže posoudit, co dělá a může si to v pozdějším věku vyčítat, nebo se to o ní naopak může někdo dozvědět a použít proti ní. Jsem si jistý, že princovy "kurvičky" viděli jen v daný moment viděly ty "úžasné" peníze, za které si je kupoval a nedokázali posoudit, jaké následky jim to přinese v dalším životě. A ono je to přinese...
Patnáctiletá hranice je hloupost - často je zbytečně vysoká, někdy naopak nízká. U sexu za peníze, by ale trestná hranice klidně mohla být i na 18-ti.
Zasláno: ne 28. srpen 2005 17:53
Tak princ Sání byl propuštěn na kauci. Právě jsem to četl na novinky.cz. Od kdy se pouští na kauci obvinění, kterým údajně hrozí doživotí?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 18:02
Doživotí? Anxious To snad ne, sylšel sem o max 8 letech...
Veselé Vánoce!

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: ne 28. srpen 2005 23:47
Ja tvuj quotoval, protoze dost silne nesouhlasim s tim spolecensky nebezpecnym faktorem. Ale o tom dale...

Mas pravdu, ze zakon ze zakon, i kdyz je blby, a ze on urcite vedel co dela. Ja jen chtel obecneji neznacit, ze by se s temi zakony MELO neco delat, protoze jsou postavene na hlavu... Ale to je OT, stejne jako fakt, ze to posranci chteji "vyresit" pausualne posunutim na 14 let. Opet to nic neresi, kazda je vyspela jindy a vzdycky se najde jak za to nekoho odsoudit. Asi nejrozumejsi by bylo nesoudit tyhle veci jako nic jineho nez prestupky, a v pripade ze si zadna strana nestezuje, nesoudit to vubec... Embarassed

Mas rovnez dobrou pointu, ze u prodavaji-se za penize by MELA byt hranice naopak vyssi Exclamation

Ale ted k te spolecenske nebezpecnosti. Mam dojem, ze si pletes vyznam tohoto slova. Ja osobne se nijak necitim ohrozen/poskozen tim, ze nejaka pipka sousta s nejakym princatkem, jenz muze byt jeji tata. Ty snad ano? Nekdo jiny, krome tech dvou, tim byl poskozen, ze do toho zapojujes spolecnost? Soulozili snad v primem prenosu (ohrozeni mravni vychovy mladeze, bla bla bla) ci na Vaclavaku?
Ne ve vsech pripadech, cize zadna spolecenska nebezpecnost.
Sex je, ve vetsine pripadu, zalezitost dvou lidi - muzeme to pro lepsi a univerzalnejsi definici nazvat zalezitosti jeho AKTERU, cize trojicka ci grupace o vice lidech tim mame v cajku Mr. Green
Takze nam zbyva princatko a slecna (y). O mravnim profilu princatka debatovat nebudeme, to nema cenu ani smysl. On je v prve rade chudak (prijit k takove uchylce, jezis, no, dej pokoj s nactiletyma....!) a je proste deformovany. Zadna lecba s nim uz nic nedela a je to proste vysinuty jedinec, jaci vzdy byli, jsou a budou (uz ve starem Rime patrilo k "dobremu tonu" si vydrzovat mladsiho milence Neutral ) a jejich existence ani uchylka neni prenosna, ani nakazliva. Opet zadne nebezpeci pro spolecnost.

Cize nam zustava jen slecna (y), jenz s nim spaly. Ano, tady lze rici, ze tim, ze nebyly potrestany (a ani nebudou) je tu zavadeno do jejich zivota, velmi direktne, ze za sex jsou penize/hezke veci.
Urcite to neni v poradku, ale opravdu ti DOPORUCUJI o dost mladsi segru, ono ty holky nedelaly nic neobvykleho. Cely princip vyberu partnera je z holcici strany vyber toho se zazemim - cti, penezmi. Penize a moc, to je to nejlepsi afrodisiakum.
Pokud ti tak lezi mravni vychova mladeze na srdci, tak se divim, proc neporadas demonstrace za zakaz a proti TV, divcich casaku, a cele tehle na penezich zalozene kulture a "demokracii"...
Ja tve namitky o tom, ze tyhle holky ztratily zabrany chapu, ale myslis, ze za to muze princatko? Kdepak. Vychova zklamala a holky ztratily zabrany davno predtim, nez ho navstivily a k necemu doslo. Cize - spolecensky nebezpecna je ta medialni masaz, jenz se na kazdeho a na holcicky specialne vali (Nemas to ci ono? Tak jsi out... A kde na to vzip penize a nekrast? To uz ti nikdo neporadi...) a obecna ztrata hodnot, moralnich zabran a viry v nejaky vyssi princip nez jen pachteni se za penezi a konzumem.

To musis soudit. Ne uchylne princatko. Ne holky, kterym davno nebylo pomoci...

Co takhle jejich rodice? Hmmm? Pokud na sve ratolesti "nemaji cas" a nechavaji je se "bavit" televizi, kde se na ne chrli jak si maji vybrat milionare a maji pak super zivot, tak se pak nesmi divit, ze to ma sakra nasledky, ne? Shame on You
Jako - ja se s tebou nepru v tom ohledu, ze tohle chovani nema nasledky. Ma. Ale pro ne, ne pro spolecnost. Ta je stejne zkazana, jako ony. V soucasne dobe je jediny mozny zpusob lecby takhle nemocne spolecnosti neco jako predvadi v Iranu muslimove.
Jenze to asi nechceme, to je zas moc, co? Rolling Eyes


Ad kauce - myslel v Kataru, ze nas oblbovali tady tim, ze tam ho "prisne potrestaji" Wink Laughing Ono to prisne potrestani bude spocivat asi v tom, ze mu reknou - ty ty ty - vyber si priste nejakou jinou zemi, kde z toho nebudou delat takove dusno a hotovo Wink
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 02:20
V mém věku už mi nepřej mladší sestru. Já mám 6-ti letou dceru. Nechci se zříkat zodpovědnosti za výchovu, ale na druhé straně si silně přeju, aby bylo trestně postižitelné kupování si nesvéprávných jedinců takovým způsobem. Jak bys mluvil, kdybys měl dceru a tu ti ten dobrák "ojel"? Jsi si jistý, že své děti tak dobře vychováš, že žádným takovým nástráhám nebudou moct v určitém věku podlehnout?
Vyšší trestní hranici jsem měl na mysli tak, že když nabídnu peníze za sex nedospělé osobě, tak budu trestně postižitelný. Ne ta nedospělá osoba. Pokud se 16-letý kluk vyspí s 14-letou přítelkyní s oboustraným souhlasem, protože se mají (nebo si to aspoň myslí) rádi, tak bych s tím soudy určitě nezatěžoval.
A mediální materiální masáž je druhá věc. S ní snad nemůže souhlasit nikdo, kromě jejích zadavatelů.
Zasláno: po 29. srpen 2005 02:23
Teď mně napadá - neprosazoval Němec tu nižší věkovou hranici právě pro svého kamaráda Sáního?
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: po 29. srpen 2005 22:27
Mno, pokud by mi ojel dceru, tak jsem udelal nekde vy vychove sakra botu a z dcery mam kurvicku, co proda svou slusnost a poctivost za penize. Neutral
Obecne se vsechny problemy nedaji resit zakony.
Muze ji penize dat neprimo, darkem a tak dale - obejit se da vse. Zakony bych do toho, stejne jako do dobrovlneho sexu v jakemkoliv veku, netahal. Jsem zastancem nazoru, ze lide maji byt svobodni jak to jen jde (cize do mezi, kdy zasahuji do svobod nekoho jineho) a ze se jim nema zakony nic diktovat - a uz vubec ne to, jak maji zachazet se svym telem. Tento pristup ma zcela jiste mene negativnich nasledku nez "zakazte to zakonem" pristup, jenz vytvari praci pro zakonodarce, policii i soudy a presto se da snadno obejit... Je proste neproduktivni.

Potrebujeme penize na prevenci stavu a ne na represi nasledku.

Stav - konzumni spolecnost, kde penize nahradily boha a dela se pro ne vse. Na oltar boha penez holky (alespon nektere) evidentne rady polozi vse. Neco je s touto spolecnosti spatne.

Myslim, ze by se mely vynakladat usetrene prostredky z nesmyslne represe vuci obyvatelum (sex az od 15-ti, valka proti drogam, valka proti teroristum...) na propagaci, vyzdvihovani a ocenovani lidi kteri nepropadli konzumu a neco umi, dokazou a udelaji. Umoznit takovym prednosti uplatneni a doslova a dopismene tu mluvim o budovani vzoru pro mladez.

Jestlize si holky vezmou za vzor Britney, tak to dopadne spatne, nemyslis?


PS. ta poznamka o prosazovani 14-ti lete hranice pro pritele mi prijde velice trefna Laughing Bohuzel zpetne to nebude, takze to asi nevyjde Laughing Ale jeden nikdy nevi, s jakou klickou prijdou Embarassed
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Státní úřady
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna