Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Přechod na letní čas

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4 ... 11, 12, 13  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
cuir (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 3

10 000,- VK
Zasláno: út 28. březen 2006 20:11
nechapu kdyz uz teda se to meni tak proc se to nezmeni ve chvili kdy zustane rano kolem seste svetlo! Dosti me to se*e pac pak nemuzu jezdit do prace na kole ...v Brne do toho provozu vazne nevjedu za tmy ..uz jednou se mi stalo ,ze to do me auto za sera natankovalo a podruhe to zazit nechci ikdyz sem vyvazl jen s narazenou rukou ...jo a pritelkyne si prave pred chvili zapomela kvuli zmene casu vzit prasek Very Happy

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 28. březen 2006 21:24
cuir napsal:
...jo a pritelkyne si prave pred chvili zapomela kvuli zmene casu vzit prasek Very Happy

Přesně z toho důvodu to raději svojí přítelkyni hlídám sám (a ne jenom když je změna času)...už se mi to jednou nevyplatilo. Mad

Sorry za OT.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 30. březen 2006 09:17
Tak jsem dneska dobře zaspal!! Embarassed Ještě že i ta moja protože spoléhala ževstanu a pojede stejným vlakem co já Razz Razz! Ještě že máme auto a tak jsme to stihli oba celkem dobře! Cestu domů ve vlku skoro celou prospím! Zrušit! Zrušit! Který čas je vlastně "sluneční"?
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 30. březen 2006 09:26
Sluneční nevím, ale správný (Středoevropský (CET(tedy GMT+1))) je ten zimní. Jak si lze všimnout, zimní čas vlastně neexistuje. Je jen CET+1, což je tzv. letní čas a CET - Středoevropský čas.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 30. březen 2006 10:31
"Sluneční "je podle slunečních hodin, které naštěstí nejdou posouvat Razz a poroučet jim jak půjdou! Hand Liar Razz
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 30. březen 2006 11:01
"slunecni cas" ?? uzasnej termin Mr. Green
vsechny slunecni (i mesicni -to si nedelam srandu-jsou i hodiny na urcovani casu podle mesice) hodiny byly v zakladu "ladeny" na zimni cas-logicky-zmena casu se zavedla tusim mezi I. a II. valkou=vsechny hodiny postavene pred tim proste ani jiny cas znat nemuzou.
Jina veec jsou hodiny na ruznych vezich a barakach stavene po zavedeni zmeny casu-tam to tak jiste neni Think nekdo dodrzoval zimni,nekdo uvazoval tak,ze v zime slunce nesviti a bude se na ne koukat jen pres leto,takze... d'oh!
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 30. březen 2006 11:07
Dělej mi ještě větší bordel v kebuli! Prostě jsem nevěděl jak napsat čas ktarým se měřilo dřív než se měnilo!!! Tak jsem vás aspoň pobavil no! Twisted Evil Jsem momo normálně, netož když udělaj tyhle blbý změny!!!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 30. březen 2006 18:37
To máš sice pravdu, že se letní čas zavedl za 1. republiky, jenže pak byl zrušen a obnovili ho až komunisti v 70. letech. Podrobný rozpis máte třeba na těchto stránkách. Nějak jsem ale nepochopil ten jejich úvod. Podle něj totiž při přechodu na letní čas přičítáme 2 hodiny, což je blbost.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Rudaz (0)
Anonymní




0,- VK

Úspory

Zasláno: pá 21. duben 2006 21:47
Norton napsal:
Změny času jsou zavedený kvůli úspoře elektřiny.Jinak mě teda změna času vůbec nevadí...už je mi celkem jedno jestli vstávám v 10:00 nebo 11:00. Wink Mr. Green Na svicení jsem si už zvyknul,takže svítím celoročně...v tom bych taky problém neviděl.No,ale je pravda,že nemám ponětí kdy a kam se čas posunuje...vloni jsem to zjistil až o dva dny později. Laughing

Žádná úspora el.energie není. Víte? Přiznaly to i ČEZ.
R.Z.

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: pá 21. duben 2006 21:52
sidbin napsal:
decka musi prijt o hodinu spis dom,ze? Mr. Green Mr. Green Mr. Green

Od dubna do října každý den...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 3 z 13




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna