Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Přezouváte?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... , 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta

Přezouváte na zimní/letní gumy?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
60% 60% [ 12 ]
Ne, jezdím pořád na letních:
5% 5% [ 1 ]
Ne, jezdím pořád na zimních:
10% 10% [ 2 ]
Ne, jezdím na celoročních:
10% 10% [ 2 ]
Ne, v létě/zimě/celý rok nejezdím:
15% 15% [ 3 ]
Celkem hlasů : 20 / Hlasujících: 20
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 10. květen 2019 16:32
Tos koupil nějakou ultra čínu, ne?
Já jezdím na nějakých lowcost nexenech (nblue HD asi) už druhou sezónu a až na vyšší hlučnost to funguje OK.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 14. květen 2019 11:10
Kupoval jsem Hankook Ventus Prime 3 z nejlevnějších pneu.. recenze měli dobrý, tak jsem si říkal proč ne.. Kamarád je na jiným bmw má taky letní Hankook a taky si nestěžoval.. No, poučil jsem se. Stejně to auto chci mít ještě tak rok a půl a pak se bude prodávat tátovo služební oktávka, kterou si nejspíš vezmu.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 14. květen 2019 11:45
Já mám Hankook cosi Eco2 a jede to v pohodě, aspoň co můžu z těch cca 500 km na tom usuzovat, ale víc než 150 jsem nejel. Think Kdo ví, co ti to teda prodali za šlupku... Ale na nejlevnějších pneu jsem kupoval pneu na pažouta (zimní asi barum) i na focuse (zimní i letní vredestein) a pokaždý v pohodě. Think

//Ale to fakt asi je nějakej mizernej kus nebo co. Na firemní Dacii máme jakýsi pneu Shitstar nebo jak se to jmenuje - když trochu zaprší, tak mám co dělat udržet to auto na kruháči nebo v zatáčkách - ale na suchu to ve 140-150 autem nijak extrémně nehází, kromě toho, co se dá čekat od 7letý Dacie s rychlostí na maximu. Laughing
Zasláno: po 4. listopad 2019 07:55
Včera se mi nepodařilo přezout Kiu. Porovnal jsem techničáky Focusu a Ceedu a dospěl k tomu, že kola z Forda budou pasovat.
Tak jsme včera začali měnit a prd. Nepasovalo to. Je jiná rozteč šroubů, která teda mimochodem není vůbec napsaná ani v techničáku ani v návodu. Laughing d'oh!
Takže teď musím sehnat jiný disky a nechat přezout, než začne sněžit. Magor

// Fuck! Už jsem skoro objednal disky a pak jsem si na Heuréce všimnul textu
citace:
POZOR: Kola lze použít pouze na vozidla s předními kotouči do průměru 280mm. Na vozidla vybavená kotouči 300x28mm (Hyundai i30, Kia Cee´d), nelze kola použít. I přesto že je tento rozměr uveden v dokladech (TP) k vozidlu.

Tak to je fakt dobrý. V techničáku jsou rozměry, co na auto ani nejdou dát. Je v něm poznámka, že 15" nejde použít, když má auto elektronickou brzdu. Tu ale můj Ceed nemá. Brick Wall

Takže jsem byl celý podzim v klidu, že zimní kola mám vyřešený a nakonec mám kulový. Mr. Green

Vygooglil jsem nějaký fórum, kde někdo opisoval svůj řádek v techničáku k 15" kolům. Za tou elektronickou brzdou měl ještě "nebo v kombinaci s 300 mm brzdovými kotouči na přední nápravě" - tak asi Kia po čase přišla na to, že to v tom techničáku zkurvili. Laughing
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 5. listopad 2019 13:12
Já jsem letos přezul už někdy v půlce října. A problémy ohledně klepání volantu během jízdy zmizeli. Takže to opravdu bude špatnými pneu a na jaře nejspíš budu muset kupovat nové. To mám tedy radost hned po roce kupovat nový letní..

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: čt 7. listopad 2019 00:16
tak mě vibroval volant někde kolem 140, na zimnich to nedělá, letní potřebovaly vyvážit, tak to snad bylo tím. Uvidím na jaře.
Veselé Vánoce!

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 12. listopad 2019 20:28
Dnes v noci je výstraha na sníh. Stihnul jsem to přezout na poslední chvíli. Dokonce jsem sehnal za pár korun poklice, co z dálky v šeru vypadají trochu jako litý disky. Laughing Počítám, že tak do 1000 km upadnou. Laughing A Kia už má taky tu funkci upozorňující, že je nasazená zimní sada. Mr. Green

Obrázek
Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

busch (+9)
hodná ovečka
VIP Řízek
Řízek


Příspěvky: 1770
Bydliště: 192.168.2.169
36 528,- VK
Zasláno: út 12. listopad 2019 23:23
ty auta sou chytrý, poznají kdy má stará krámy... Think
Veselé Vánoce!

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 15. listopad 2019 11:14
No, po říjnovém přezutí na zimní gumy mi uchází všechny 4 kola stylem, že každý týden a tak dva dny se mi rozsvítí kontrolka nízký tlak v pneu. U řidiče mám místo 2,3 tak 1,6. U zbytku je zhruba o 0,4 méně. Vzadu místo 2,8 třeba 2,3..
No nic, příští týden jdu na výmenu oleje do servisu, tak se na to mrknou.

Ale nevím. čím by to mohlo být. Ventílek už se u řidiče měnil a stejně to nepomohlo. Myslíte, že tomu napomáhá to, že nemám dvoje disky a tudíž pořád přehazuji pneu a tak se ten disk časem "ojede" a už to nemusí tak těsnit kolem ráfku?

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 15. listopad 2019 12:24
Někde jsem četl, že liťáky se takhle opotřebují při výměně a může to ucházet. A asi hliníku nedělá úplně dobře v zimě sůl... I proto jsem se právě rozhodl koupit na zimu plecháče a žít s kontrolkou tpms.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 11 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna