Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Pro romula a weitlesse

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
ConPower (0)
Anonymní




0,- VK

Pro romula a weitlesse

Zasláno: ne 14. srpen 2005 14:39
Prosím, aktivujte mně někdo z vás účet - nepřišel mi aktivační e-mail Sad . Chtěl bych se k vám přidat Angel . Prosím, prosím... Nový účet jak na SM zakládat nechci...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 16:17
Máš to mít...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

ConPower (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 67
Bydliště: Bohumín (=prdel nedaleko od Ostravy)
10 000,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 16:35
Děkujuuuu Dance !
Qu'est-ce que c'est? - C'est ta tête, tu sais?

Nortonek (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 17:59
Mě původně nepřišel taky,tak jsem se zkusil registrovat ještě jednou (se tejným nickem a heslem a už přišel,ale stejně se nemůžu přihlásit. Crying or Very sad píše mi to tohle:

Warning: main(shead.php): failed to open stream: No such file or directory in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/login.php on line 146

Warning: main(): Failed opening 'shead.php' for inclusion (include_path='.:/usr/local/lib/php') in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/login.php on line 146

Fatal error: Call to a member function on a non-object in /usr/local/apache2/htdocs/vysemnesmite/www/includes/functions.php on line 231

Nortonek (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 21:04
Prosím co mám dělat,taky chci mezi vás. Crying or Very sad

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 21:11
Je potřeba přesně dodržet i velká a malá písmena v loginu a hesle... Myslím, že v tom máš překlep...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: ne 14. srpen 2005 21:14
Nene...všechno bylo dobře napsaný...netuším proč to nejde,ale to je už jedno,vyřešil jsem to novou registrací a ta jede.Každopádně dík.

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 06:01
Pánové když už chcete články. Zvěčte si kapacitu e-mail schránek včetně chránky redakce. O doručení článku se pokouším už druhý den ještě chvíly apřestane mě to bavit.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 16. srpen 2005 09:13
otesánek napsal:
Pánové když už chcete články. Zvěčte si kapacitu e-mail schránek včetně chránky redakce. O doručení článku se pokouším už druhý den ještě chvíly apřestane mě to bavit.
Jakoukoliv kapacitu poštovních schránek bezproblémů zaplní maily s virem Mytob a provider nám stále nehodlá poskytnout serverový antivir.
Nicméně mail s články mi několikrát přišel na mou adresu, kam je tato pošta v kopii přesměrovaná.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 16. září 2005 18:25
Admini prosím koukněte mezi nově registrované z 16,9,05 nějakej trouba tam místo písmen nebo čísel použil hvězdičky Vůbec se mi to nelíbí! Jak mám toho troubu oslovovat kdyby mě náhodou napadlo mu na něco odpovědět? Proč v přihlášení nejsou zakázaný zástupný znaky? Prostě až to rozdejcham chtel bych znát váš názor.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna