Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

problém s benzinem nebo vzduchem

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
malejxira (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2

10 065,- VK

problém s benzinem nebo vzduchem

Zasláno: pá 4. listopad 2011 14:06
zdravim nedavno sem koupil hyundai scoupe ls puvodne na nahradni dily,zjistil sem ze ma technickou do kvetna tak ji chci jeste vyuzit,problem je v tom ze auto normalne nastartuje ale popridani plynu chcipa musi se porad turovat,chlapek co sem ho od nej koupil tvrdil ze kdyz je plna nadrz tak to nedela,tak nevim jestli je nekde v benzinu vzduch,jebo jastli to dela vaha vzduchu?nebo neco jinyho pokud vite poradte Cool

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2011 17:53
Tůrovat studený? No potěš koště Shame on You

Já bych začal benzinovým filtrem, klidně to může být ucpaný.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

malejxira (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2

10 065,- VK

problém s benzinem nebo vzduchem

Zasláno: pá 4. listopad 2011 21:21
neee jasny ze ho necham ohrat Brick Wall ,kazdopadne filtr nevim no,protoze hned potom co to chcipne napoprvy nastartuje kdyby to bylo ucpany chvili trva nez to nasaje zas benzin nakej,nevim kazdopadne tim zacnu je to nejjednodusi Smile nevis kde je u tohohle filtr? nekde u nadrze nebo kde?

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2011 01:26
mno hele, na hyundai budou asi lepší tady http://forum.cars.cz/hyundai/ Wink
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2011 03:47
mne sa zasa na felde (Felicia 96 1.3 LX ) niekedy stáva že mi trhne s autom , motor neviem či vynehá jeden dva valce ale uplne to šklbne s autom a dosť sa bojím aby sa mi nerozletel motor niekde , väčšinou to spraví ked je studený asi po 5 minutach jazdy alebo ked idem do kopca s vyžším prevodovým stupňom , popripade v zákrute vo väčšej rýchlosti

neviete niekto čo to je ? za závadu ?

robí to už odkedy mám to auto a nezhošuje sa to a ani sa to nezlepšuje , proste niekedy to spraví ...
Obrázek

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 5. listopad 2011 10:27
já jako nvm, ale jestli jede na dva válce, tak buď ti tam nejde benzin nebo to nehází jiskru. Asi bych se podíval na svíčky.
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Narozeniny drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: st 9. listopad 2011 04:13
tak na té felicii mi to občas udělá taky, ale na 100% je to benzínem. když prudce zatočím a zároveň je to do kopce a mám v nádrži méně než 6 litrů, tak mi to občas škubne. stačí dotankovat a je po problému. jinak já mám 1,3mpi r.v. 99 Think
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna