Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Problém v komunikaci s holkami

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
kobe (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2

10 000,- VK

Problém v komunikaci s holkami

Zasláno: út 18. červenec 2006 23:11
Mám takový větší problém. S holkama vůbec nevím o čem si povídat. Holky říkají že jsem celkem pěkný ale neumím to využít Sad Je mi 18 a ještě nikdy jsem s holkou nechodil. To je divný co? Může mi někdo napsat nějaké zásady v komunikaci s holkama?

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 18. červenec 2006 23:21
Zásady jsou úplně jednoduchý, ale někdy se těžko dodržují.

S holkama se dá mluvit prakticky o čemkoliv a s drobnou změnou slovníku (míň sprostých slov, volů apod.) prakticky stejně, jako s klukama.

Jinak není dobrý s holkama mluvit zase moc. Je taky potřeba poslouchat. Ptát se a čekat co odpoví. Jestli bude odpovídat jenom stručně a jednoslovně, tak bych si od toho moc nesliboval...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: út 18. červenec 2006 23:30
A co treba:
No tak uz jsem si koupil core 2 duo ..... za tyden me prijde deska... Mr. Green Mr. Green Mr. Green


//
To me pripomelo scenku s houmrem:
Mozku rekni neco, at nevypadas jako debil .....
Odpoved: eeee.....

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: út 18. červenec 2006 23:49
2 sidbin: no, právěže někdy i to komponenty můžou být vhodný téma. Pokud je holka do kluka aspoň trošku zakoukaná, tak mu odkejvá i to, co jí nezajímá a nerozumí tomu. Hlavně že je s ním. Dá se tím trošku zjistit, jak se věci mají. Pokud se začne rozkřikovat "jaký kóre? jakou desku?", tak pryč od ní... Ale to je třeba jenom můj názor.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

kobe (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 2

10 000,- VK
Zasláno: st 19. červenec 2006 00:04
Poslední dobou se mi strašně líbí jedna holka a ta chodí na diskotéku, takže tam chodím i já Very Happy ale nikdy jsem neměl odvahu za ní jít. Naposledy jsem za ní šel poprosit o tanec na ploužák a s pohledem na hodinky odmítla, ale přitom tam ještě asi 30 minut byla...To jsem si řekl že asi nic

sidbin (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1271
Bydliště: Lipov 48°54'18.26"N,17°27'42.89"E
10 000,- VK
Zasláno: st 19. červenec 2006 00:55
na diskoteky a zabavy bych moc nesazel...... Wink

Kazdy at si to prebere sam....vsechno je jen o uspechu a moci
Kennedy rekl: "Odpusť nepřátelům, ale pamatuj si jejich jména..."
www.sidbin.wz.cz
Je me 23,70 ... jsem uz stary sakal...Smile

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 19. červenec 2006 07:33
2 kobe: pár poznámek: Je možné, že si potřebovala ještě dopovědět něco s kamarádkama, ale stejně tak to mohla být výmluva. Pokud si chceš s nějakou holkou zatančit ploužák, je dobrý si jí "nezištně" všímat už dřív. A jestli holky říkají, že jsi celkem pěkný, tak problém bude právě ve vystupování, ve kterém je vidět nedostatek sebevědomí.
Co takhle trénovat si sebevědomí na holkách, o který Ti tolik nejde, abys nebyl tak nervózní.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 19. červenec 2006 07:46
Ten pohled na hodinky mohl znamenat i :"To jdeš brzo! Tak to máš dnes smůlu! Příště přijdi dříve!" Celkem tě i chápu. Jak komunikovat s holkama jsem se naučil dost pozdě a zjistil jsem jaký jsem byl blb Brick Wall Brick Wall Opravdu jed jen o překonání počátečního strachu. Říkej si " Zabít mne nemůže, tak jde o h***o!" Hlavně klídek a neplácat blbosti. Pochválit účes, šaty, boty apod je dobrý začátek. Většinou každá roztaje a pak promone i menší netaktnosti.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 19. červenec 2006 07:56
2 beat: menší netaktnosti promine, ale ty netaktnosti se nikdy nesmí týkat velikosti prsou, zadku, inteligence a ještě nějakých věcí. Tam se nepromíjí ani ta úplně nejmenší netaktnost. Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 19. červenec 2006 08:16
Tak to je jasný!!!! Hlavně chválit vzhled!!! Kolikrát se jim to nepovede, ale většina "šlechtí" a dělá novej ksicht i nekolik hodin, tak když jim to někdo pochválí, tak mají vééééélkou radost, byť vypadá jak obrázek abstrakní Embarassed Laughing Laughing . Pádím makat
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Rady o ženách
Strana 1 z 8




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna