Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Proč nám to tak dlouho trvá

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 22:49
Tak ten přesně vystihuje Vardy situaci Mr. Green

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 6. únor 2009 22:51
jj, jeste se mi libil obrazek jak na te mise cupi, to je husty Mr. Green jak u turku Mr. Green
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: út 10. únor 2009 23:28
Tak si to vyzkoušej a humor tě přejde....
Jo a ještě v tom článku chybí jeden poznatek. Dvířka do místnůstek se zásadně otvírají dovnitř a vzhledem k tomu, že šířka dveří = délka jedné stěny kabinky. Tak vlastně dochází k popření všech matematických a fyzikálních zákonů už jen tím, když se tam normální průměrná ženská vůbec dostane a podaří se jí za sebou zavřít dveře.
Vzpomněla jsem si na to, když jsem byla synovi na maturiťáku a navštívila jsem ve společenských šatech místní WC. Vlastně jediný normální způsob by byl: Vlézt dovnitř, přiklopit mísu, stoupnout si na víko, zavřít dveře, slézt, odklopit víko - a pak už je postup podle úvodního článku. Ale se svou básnicky řečeno "kyprou" postavou nevěřím bytelnosti plastových poklopů.
Prakticky to řeším tak, že vstoupím dovnitř, přitáhnu si sukni těsně kolem těla, zalezu co nejdál za mísu, přitisknu se ke splachovadlu, tělo vykloním co nejvíc nad mísu, zadržím dech, zatáhnu břicho a zavřu dveře. A pak to samé při odchodu. Nevím co si počnu, až přiberu 20 kilo a artroza kloubů pokročí. Asi se vykašlu na estettiku a hygienu a uvelebím se na zasviněném prkénku s dveřmi dokořán....
V metru jsem jednou pustila jednu starou paní na náš služební záchod, rotože byla fakt zoufalá a veřejné wc nikde. Po deseti minutách jsem se jí šla zeptat, jestli je ok. S pláčem se přiznala, že není. Mísa byla nízko a paní s artrozou v kolenou a po operaci kyčle se nemohla postavit. Místnost byla tak malá, že dokud seděla, tak nešly otevřít dveře. Takže jsem škvírou v pootevřených dveří jednou rukou tahala paní do vertikální polohy. Bylo to děsné, ale naštěstí nebyla moc objemná, tak se to povedlo. jinak jsem snad musela sehnat někoho, aby vysadil dveře. Navíc bych měla prů.....švih, protože do technických prostor nesmím cestující pouštět. Vyprávěla jsem to kolegyni, děsně se smála a říkala mi, že každý dobrý skutek musí být po zásluze potrestán...
Varda Elisabeth

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: st 11. únor 2009 10:20
JJ Varda - ta má vždycky perfektní "ženské" zkušenosti a navíc to umí suprově podat. No já jsem trénovaná, neb nemám klíč od kabinek pro dospělé, tak v práci chodím na dětské záchůdky Laughing . Tak nějak se tam sroluju, jde fakt o zvyk. Nejlíp se mi..., když si nechám pootevřené dveře Laughing , ale to pak nesmí nikdo přijít.
Jo a chlapcům bych přála být tak týden v našem těle a hledat, kde nic není...(myslím tím při akutní potřebě hledat WC...)
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 11. únor 2009 12:48
Viděl jsem mnohokrát sedět ženskou v příkopě na bobečku. Jste větší estétky a máte větší stud že se vám někdo bude dívat někam. Wink Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Odzkoušel jsem si WC u inanky ve škole na dětských toaletách. No, byl to horor. Dveře až k míse a musel jsem někudy vystrčit nohy. Opravdu zážitek. Brick Wall Brick Wall Brick Wall Razz Razz Razz
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 11. únor 2009 18:05
Tak ale ty máš problém skoro všude se svojí velikostí že? Smile Jinak já nemám rád záchody kde je hrozná zima, a když mám ještě k tomu zmrzlý ruce, to je pak něco si na něj šáhnout Mr. Green To je třeba u nás ve škole, tam je snad pořád otevřený okno a když jdu na velkou tak se mi ani nechce sedat na to zmrzlý prkýnko...

MAO (+28)
Malý Ale Obratný
VIP Čestný šéfík


Narozen: 17.5.1988 (35 let)
Příspěvky: 6037
Bydliště: Ústí nad Orlicí / Litomyšl
58 675,- VK
Zasláno: st 11. únor 2009 19:10
POTVRZENO Exclamation

Moje holčina vždy tráví na WC tolik času žě já bych se stihnul vyčůrat asi 3x, občas to přepočítávám na panáky a to jich stihnu ještě víc...
V dnešní době je těžké být největším debilem, konkurence je veliká!

Varda (+19)
Lady Elisabeth
VIP Ženská
Ženská


Věk: 53 let
Příspěvky: 1332
Bydliště: Praha
36 535,- VK
Zasláno: pá 13. únor 2009 21:04
Tak jí sem pozvi, ať se s námi také podělí o hrůzné zážitky Very Happy
Varda Elisabeth

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: út 17. únor 2009 00:44
v tom članku je obrazok ,. ale je tam jak to ide mužom a jak ženam ., ale je tam len okresana ženska verzia ., Rolling Eyes
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 17. únor 2009 08:01
Tak na něj klikni... Wink
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Vzkazy žen a dívek mužům
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna