Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Prosím radu od muža

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
beatrice (0)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 1

10 050,- VK

Prosím radu od muža

Zasláno: st 2. duben 2008 08:45
Ahojte. Píšem preto, lebo potrebujem názor muža. Opustil nás. Ostali sme s dcérou samé a povedal, že ma už nelúbi. Je pravda, že sme sa hádali, mali sme problémy. Ale toto som nečakala. Teraz neviem, ako ďalej. Vlastne viem, ako ďalej, len sa mi tomu nechce akosi veriť. Môže po čase prísť a zistiť, že mu chýbame?

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 09:47
Ahoj, nejsem sice chlap, ale mám podobnou zkušenost. Bohužel. Stalo se mi to podobné, odešel k jiné. Dlouho jsem věřila, že se vrátí - nevrátil. Dlouho, velice dlouho jsem se to snažila pochopit a překousnout - tu zradu a všechno. Mimochodem jsme se nehádali, celkem to i šlo, ten život s ním. Nakonec jsem věřit přestala a zařídila se podle toho. Dneska jsem mu vděčná, že odešel, mám přítele, kterého mám ráda a jsem s ním šťastná. Vím, že to pro tebe není útěcha, v době mé krize mi všichni říkali, že si najdu někoho jiného lepšího, nevěřila jsem, dneska už věřím....
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 12:55
No já jsem sice chlap, ale všichni mi říkali že jsem byl v podstatě ženská. Mr. Green Mr. Green Vážně. Mám něco podobného taky za sebou. Nevím kolik ti a jiné věci. Mi je 42, byli jsme spolu 22le, 3 děti a odešla, protože se rozhodla změnit život. Já nikoho neměl a ona také ne. Prostě se rozhodla. Také jsem chvilku doufal že se to nějak urovná a jsem rád že neurovnalo. potkal mne asi stejný osud jako inanu, protože mám přítelkyni se kterou jsem zjistil že lze žít i jinak a to bez hádek a porozumnění. Máme nesrovnalosti a reakce na něco z minulosti, ale když se chce jde všechno. Nčekej že se vrátí. Zázraky se sice dějí, ale opravdu hodně málo. Nejlépe se zapomíná v náručí někoho jiného. Opravdu. NEČEKEJ, ALE JEDNEJ!
Hodně mi pomohlo si dost často říkat můj podpis. opravdu žádnou paniku!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: st 2. duben 2008 21:00
je to stale lepsie ako zit v klamstve .,,. potom by to bolo este horsie keby si zistila ze ta podvadza abo nieco podobne
Obrázek

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 10:35
inana napsal:
Dneska jsem mu vděčná, že odešel, mám přítele, kterého mám ráda a jsem s ním šťastná.

Ale len do času, kým nespraví to isté, čo ten predtým Whistle .
Začínam mať pocit, že autorke topicu to moc k duševnému zdraviu nepomôže, ale nemohol som si pomôcť.
Na počiatku bola prázdna množina.

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 11:46
ad borix - možná máš pravdu, možná ne. Ale to nepoznáš ani po 10, 20, 30 letech. Jo život - to je sázka do loterie - buď vyhraješ, nebo se musíš dál snažit.
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

borix (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 4425
Bydliště: At the end of infinite loop
10 475,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 17:14
To inana: Ved to mi je jasne, ja len, ze tá možnosť tu stále je Sad .
A aby som nebol až tak ot(ako skoro vždy):
To beatrice: Vybodni sa naňho. Ak by sa aj po pár rokoch(týždňoch/mesiacoch) chcel vrátiť, tak si to podľa mňa nezaslúži.
Navyše, keď už sa rozhodol k takémuto kroku, tak to nebude len tak, pravdepodobne to už dlhšie "plánoval".
Na počiatku bola prázdna množina.

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: čt 3. duben 2008 17:21
to borix - souhlasím s tebou ve všem. V životě se nic nedá naplánovat, v podstatě vše lze jen odhadnout. Ale na druhou stranu, proč si neužít života, když nám to nabízí a je nám dobře. Kdybychom měli myslet katastroficky, tak neuděláme ani krok. A bývalého bych už zpátky nevzala ani kdyby...nevím co kdyby, ale už fakt ne. Za to mi nestojí. Ale k tomu člověk dospěje až časem. Čas je opravdu dobrý lékař - teď už to vím. Dřív jsem fakt nikomu nevěřila, že může být líp. A může Very Happy , může, a je Dance
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.

roken (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 65

11 507,- VK
Zasláno: st 20. srpen 2014 10:42
Poučte se holky a s muži se nehádejte. Nanejvýš jen symbolicky, jemně, malou chvíli, ale pak mužům třeba vždy ustoupit a dát jim za pravdu. - To je jedno ze základních pravidel pro šťastné manželství.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Problémy se ženami
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna