Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Prosím všechny muže o pomoc

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Aninka304 (0)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 2

10 090,- VK

Prosím všechny muže o pomoc

Zasláno: po 9. prosinec 2013 23:12
Chtěla bych moc poprosit mužské uživatele (15-30 let) tohoto fóra o pomoc. Do školy vypracovávám maturitní práci na základě dotazníku, který se zabývá čtením knih. Nezabere vám déle než pět minut, proto bych vás chtěla poprosit o jeho vyplnění. Moc mi tím pomůžete. Děkuji všem Smile
https://docs.google.com/forms/d/1FZEqU6uqBxyO0CB-FgFMXtTNovnugbe_G0Mdb3xa6EU/viewform
Příspěvek upravil 1× Aninka304, naposledy po 9. prosinec 2013 23:40.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 9. prosinec 2013 23:17
Je tu někdo, komu je 15-20? Mr. Green Fph? Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Aninka304 (0)
Ženská
Ženská


Příspěvky: 2

10 090,- VK
Zasláno: po 9. prosinec 2013 23:41
Omlouvám se za překlep, mělo tam být 15-30 Smile

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: po 9. prosinec 2013 23:59
Sakra, tak to se mě už týká. Mr. Green

Hezky jsem ti to vyplnil, zaškrtal, jak krásně spisovně píšu a jak mám rád, když tak píší i ostatní, a nakonec jsem ze sebe udělal vola v testu z pravopisu. Laughing

Jediný problém mám s těmi otázkami, kde se řeší, jak dlouho čtu knížku a jestli čtu denně. Knížku jsem schopný přelouskat třeba za 7 dní a to ji čtu denně. Ale pak si dám třeba půl roku pauzu, takže v tu chvíli zas nečtu denně... Asi se nad tím zbytečně moc zamýšlím. Smile

Škoda, že se tam neptáš, jestli dotazovaní čtou klasické knihy nebo e-booky. Ale nevím, o čem je tvá maturitní práce, možná je taková věc naprosto mimo. Jen mě to napadlo, když jsem zahlédl tu "elektronickou dobu" v nadpise.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: út 24. prosinec 2013 15:12
tak věkově se mě to už netýká. a na knihy nemám BOHUŽEL čas Brick Wall
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

roken (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 65

11 507,- VK
Zasláno: čt 21. srpen 2014 15:39
jenda^^ napsal:

Knížku jsem schopný přelouskat třeba za 7 dní a to ji čtu denně. Ale pak si dám třeba půl roku pauzu, takže v tu chvíli zas nečtu denně...


A úplně stejné je to i u mě. Když mě nějaká knížka zaujme, čtu ji denně, no a když ji dočtu, tak zase dlouho nic.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna