Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Psychoterapeuti, psychologové a podobní...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Nepovím (0)





0,- VK

Psychoterapeuti, psychologové a podobní...

Zasláno: po 11. leden 2010 02:48
Nevíte někdo, jak to u nich probíhá? Člověk si to asi platí ze svýho, co?
Občas si řikam, že bych k někomu takovýmu potřeboval zajít, protože jinak se ze sebe asi zbláznim...
Příspěvek upravil 1× Nepovím, naposledy po 11. leden 2010 22:52.

inana (+21)
Lola Croft
VIP Ženská
Ženská


Příspěvky: 2172
Bydliště: Mšeno
27 334,- VK
Zasláno: po 11. leden 2010 08:32
vím, platí....pomáhá to - i když, jak kdo, jak komu Wink
Každý z nás je anděl s jedním křídlem.
Abychom mohli létat,
musíme se obejmout.
Příspěvek upravil 1× inana, naposledy po 11. leden 2010 13:26.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 11. leden 2010 10:20
Pokud to je na pojišťovnu, tak nejdříve k psychiatrovi, ten rozhodne co dál. Většinou doporučí psychologa, se kterým se problém rozebírá a na jeho rozboru psychiatr předepíše léky nebo navrhne jinou léčbu, ale většina léčby je u psychologa. Není se čeho bát a vřele doporučuji. Také jsem to již několikrát úspěšně léčil. jednou po autonehodě a podruhé když jsem měl problémy v manželství.
No a jinak existuje mnoho alternativních léčitelů různé kvality, ale to raději na doporučení. Klidně napiš přes SZ na mejl. Zaručuji mlčenlivost. Vím že tohle není jednoduché, ale lepší něž udělat nějakou blbost.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 11. leden 2010 19:46
To já se nezblázním ze sebe, ale o psychologovi jsem taky uvažoval, aby mi poradil jak probrat naši rodinnou situaci s dcerou dřív, než se začne moc vyptávat bez naší přípravy. Otázku, "proč dal taťka Lence pusu" jsem ještě zvládl odpovědět více méně po pravdě a zřejmě bez následků, ale přijdou další. Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: po 11. leden 2010 22:04
Tak to si ještě užiješ, ale každá dobrá rada dobrá.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 11. leden 2010 22:16
Tym našim akosi neverim, proste prisť a "Povedzte mi, čo vas trapi" sa da prevadzkovať aj s nejakym dobrym priateľom a vysledok je takmer ten isty Wink
To napr v Škandinavii človeka aj napoja na pristroje, aby vedeli mozgovu intenzitu, ale o tomto som počul len raz ako o metode, takže neviem o tom až tak veľa Think
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Nepovím (0)





0,- VK
Zasláno: po 11. leden 2010 22:56
2Beat: Jak tak koukam, tak jsem se v noci spletl. Měl jsem na mysli hlavně právě takový ty lidi, kam si člověk přijde lehnout na lůžku a vykecat se jim... V Americe má vlastního snad každej.
Zkrátka občas mam takový pocity, že je toho na mě moc, nezvládnu to a jsem ztracenej atd.

2Ginzo: Vím, že to jde provozovat i s dobrým kámošem. Možná je to ale i ten pocit jakože "tenhle na to má školu, tak mi pomůže líp" - jakýsi placebo.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 11. leden 2010 23:11
Ved prave, v Amerike si ľudia nedokažu vyriešiť vlastne problemy.
Psycholog je u mňa až nejake predposledne štadium, ked sa to už skutočne neda dalej vydržať Think
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Co se jinam nehodí
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna