Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Koronavirus Covid-19

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 83, 84, 85  Další  Poslední
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Makavelina z mobilu (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: st 26. únor 2020 13:13
Neletíme do Itálie, ale to je jedno, jen proto že letíme někam kde ještě nikdo neumřel neznamená, že nemusíme bejt první Green nebo to sem přitahnout a kejchnout to na sousedy. Green Máme teď Schrödingerovu dovolenou GreenGreenGreen
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 27. únor 2020 00:02
Neboj, už je to v Rakousku, brzy to bude i v ČR...
jinak:
https://www.idnes.cz/zpravy/domaci/koronavirus-nakaza-who-nemoc-globalni-stav-zdravotni-nouze-specialni-opatreni-krizova-situace.A200225_135112_domaci_linv?
(Mimochoodem jeden z našich předních imunologů Michal Křupka pobavil.. Very Happy )
Obrázek

lidi začínají blbnout i v ČR:
Obrázek
https://www.idnes.cz/ekonomika/domaci/koronavirus-panika-vykoupene-obchody-cesko-potraviny-nakup.A200226_161846_ekonomika_fih

P.S. byl jsem si dnes vybrat a bankomat prý "maximální výše výběru 4000" říkám si OK, tak davaj 4000... a dostal jsem to ve stovkách... Think Asi poslední peníze, co v něm byly... Think konzervy v obchodech ale ještě mají... Think
Zasláno: čt 27. únor 2020 11:42
d'oh! Obrázek

P.S: moje máma v příští týden jede na dovolenou na Sardinii, ještě tam koronavirus hlášený není, ale snad nezačnou blbnout a nezruší jí let nebo hůř - nezůstane tam...

Já měl jet v dubnu do Vietnamu, ale vedoucí mě tam nechtěl pustit právě kvůli koronaviru... teď mi přišel mail, že konference se kvůli koronaviru přesouvá na podzim 2020 Very Happy Evidentně to nehrotí jen můj vedoucí ale i pořadatelé... Think (V oblasti kde měla být ta konference koronavirus (zatím) není, nicméně některé oblasti Vietnamu jsou v karanténě, stejně jako v Itálii...)
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 27. únor 2020 17:35
Určitě je to tajná akce od přívrženců Gréty, aby lidé méně létali. A daří se Mr. Green
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: čt 27. únor 2020 17:47
Počkej, to je 2v1. Já slyšel, že lidi jsou přemnožení a je třeba zmenšit populaci. Protože za předpokladu, že nebudeme zvětšovat zemědělskou půdu na úkor přirodních biotopů, tak ekologické biozemědělství uživí cca 500 milionů lidí (pokud mu tedy nevezmeme mechanizaci - ale to se nebojte, traktory sice zakážem, ale Elon určitě udělá cybertaktor na baterky) takže problém co s těma miliardama lidí na jejichž živení potřebujeme GMO, pesticidy a hnojiva, byl vyřešen a ušetříme i za náboje Thumb up!
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 27. únor 2020 17:58
To máš ten NWO. Všichni sledování přes sítě, pronásledování za hate speech a pranýřováni Za uhlíkovou stopu a nakonec zakázané cestování kvůli viru.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: pá 28. únor 2020 03:23
Připravuji se na sobotní let na Jih - respirátor, gumové rukavice, gel s 40 % alkoholu, pojištění kryjící i epidemie a především literatura faktu - Plague Inc v mobilu a k tomu filmy Smrtící epidemie, Vyšinutí a Resident Evil Mr. Green
NoArtist / NoName

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 28. únor 2020 04:04
Ještě před týdnem jsem na letištích nikoho s respirátorem neviděl, jen pár lidí s rouskama, o kterých jsem doufal že jen neví jak to funguje, ne že jsou nemocní Mr. Green dneska už jich pár bylo, jeden byl dokonce skoro jak plynová maska Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Obrázek

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 28. únor 2020 12:18
V Lidlu to prej teď vypadá takhle: Obrázek

Jinak s rouškami na letišti blbbou prej už i běloši... dřív to byla výsada jen asiatů...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 28. únor 2020 12:34
Jenze Asiati vi, jak je pouzivat. A protoze nejsou bezohledni kreteni (nekteri aspon), tak kdyz vedi, ze jsou nemocni, tak nosi rousky, aby nikoho nenakazili. U nich je to normalni. To ze zbytek sveta ti to nafluse klidne do tvare, tim bych se zrovna nechlubil jako necim skvelym Laughing
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 7 z 85




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna