Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ptaci chripka

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK

Ptaci chripka

Zasláno: út 1. listopad 2005 22:06
...a co si o ni myslite Wink

Protoze v mediich se ji dodava obraz pomalu pandemicke epidemie, jenz hrozi zahubit miliony lidi, a na druhou stranu muzete narazit na daleko rozumnejsi vysvetleni:

http://www.mwm.cz/clanek1.php?id=1257&pjmeno=&kredit=&p1

...je to sice zprvu trosku suchoparne, ale pak to nabere obratky a nebudete se stacit divit Neutral Embarassed

Opravdu jsou lide inteligentni bytosti? I ti, co sli ptackum rozbijet hnizda a "bojovat tak proti ptaci chripce"...??? Shame on You
Jak by se asi tvarili, kdybych zjistil kdo to delal, sehnal klasicke RPGcko a take jim "znicil hnizdo"...? Neutral

Schvalne by me zajimaly vase nazory, mozna nejlepe pred a po precteni techto radku Wink
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 22:23
Riziko ptačí chřipky je pravdivé. Já jí pravě dostal a hned jak to bude možný tak chcípnu! Shame on You Brick Wall


Podle mě je to blbost, nafouknutá bublina. Ten článek jsem nečetl, nemám na to chuť.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 22:39
No,tak ten článek se mi moc číst nechce,protože se řadím k těm čtenářům,kteří neradi čtou dlouhé texty,ale asi bude docela zajímavej.Osobně si taky myslím,že je to jenom hrozně nafouknutá bublina.U nás v rodině všechni šílí s očkováním Brick Wall ...já to rezolutně odmítl.Beztak to tak nafouknuly farmaceutické firmy,aby víc vydělaly. Evil or Very Mad

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 10:21
Strasiaka z tejto epidemie robia media....a niektori ludia sa potom fakta spravaju ako kreteni, viz. zabijanie hydiny,vtakov a pod. d'oh!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 13:58
Tak jsem si dal tu práci a článek přečetl a musím říct, že mě velice zaujal a jelikož jsem předtím "ptačí chřipce" moc pozornosti nevěnoval (kromě rozčilování se nad pohřbíváním zaživa 3500 nevinných kuřátek), tak teď už aspoň názor mám... Wink Applause
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 16:31
Jednou v noci jsem poslouchal ČRo 1 a tam někdo mluvil a říkal něco jako:
"Kdyby jsme se měli řídit jen podle médií, tak si myslíme, že napřiklad takový letadlo je jenom věc, která umí padat nebo bourat do mrakodrapů, aby v ní umírali lidi. V médiích nám už neřeknou že stovky a stovky letů letadel končí šťastně a bez jediného problému..."
Myslím, že to říkal bývalý mluvčí Pražského hradu (nebo koho vlastně) Špaček...
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: st 2. listopad 2005 23:16
Hele tak bych to tak viděl že vakcíny proti chřipce nešly na odbyt a procházela jim expiračka takže nějaký lobista z toho udělal bublinu a zfanatizoval lidi a ted si mne ruce nad vydělanými miliardami.
Jasně riziko tady je a nesmí se podceňovat, jenž předčasnou panikou se tomu moc nepomůže, spíš naopak nemyslíte?
teď jde jen o to jak moc je to reálná záležitost, že se to dostane až k nám v nějakém širším měřítku...!
on les aura!

trodas (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 120
Bydliště: Prerov
10 000,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 00:37
...zkus ten clanek Wink Razz On nekouse Mr. Green
"It is dangerous to be right in matters on which the established authorities are wrong." - Voltaire
...just keep folding, just keep folding... Smile my config

manas (+2)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1698
Bydliště: Štatl - Königsfield
10 025,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 18:08
Kdyby nekdo nabizel ockovani, nebranil bych se odmitat neco z presvedceni ze je to blbost, to neni muj salek caje.

K tomu vraždění:
Nechápu kterej kretén může ptáčkům ničit hnízda, jen proto, že mají chřipku která ho může ohrozit. My taky máme války ve kterých trpí zvířata a domy nám neničí (až na bobry v reklamě na ČSOB :)

Nadneseně, na druhou stranu, ptačí chřipka může zabít spoustu lidí, což by nebylo na škodu - je nás tady na planetě moc a děláme tu bordel -> musí přežít ti nejsilnější a nejzdravější (pravda, zase tu zůstanou cigáni, což taky není nejlepší - viz. moje reakce http://www.vysemnesmite.cz/forum/viewtopic.php?t=179 :D)
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 3. listopad 2005 20:54
manas napsal:
...pravda, zase tu zůstanou cigáni...

A byla by diskriminace, že by tu byli sami a umírali hlady, protože by nic nedělali... Shhh OT
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna