Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Radary

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Radary

Zasláno: čt 26. srpen 2010 13:07
Docela se divím, kolik v poslední době vídám radarů, který informujou o tom, jak rychle jedu a nebo (ještě lepší verze) jen hlásí ZPOMAL a rychlost ukazují jen jakýmsi miniaturním 3 cm číslíčkem někde u toho nápisu (k tomu jsem četl zajímavej blogpost).

Ale taky si říkám, jestli je to vlastně vůbec k něčemu. Někdo se třeba zamyslí a na těch 50 zpomalí, ale u mě to vyvolává nutkání na takovým radaru viset očima a hypnotizovat ho, dokud číslo nepřestane blikat/nezmizí, a mezitím skoro nevnímám provoz. Jsem v tom sám? Není takový zařízení spíš nebezpečný? Think Billboardy kolem dálnic zakazujou, že odvádí pozornost, ale pak na silnice rvou něco, co má důsledek skoro stejnej.

Kapitolou sama pro sebe jsou semafory, který člověka změří, a když jede moc rychle, tak mu hodí červenou, i když nikde v okolí není žádnej přechod ani křižovatka ani nic podobnýho, čím by se taková červená dala odůvodnit... (Říká se jim buzersemafory)
Jeden takový mám po cestě do/z práce a pomalu ale jistě se přistihávám v tom, že už to začínám ignorovat a projíždím skoro na červenou a nebo zrychlím, abych dojel toho předemnou, který na zelenou zrovna projíždí, protože pak už tam pro mě červená neskočí)...

(Teď asi týden nefungoval, asi už někoho naštval, tak mu strčil hřebík do rozvodový skříňky - v nějaký diskusi jsem podobný řešení pro ty, které tyhle semafory štvou, četl Smile )

Tak a teď zas vaše názory a poznatky Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy čt 26. srpen 2010 13:13.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 13:10
moje zkušenost je taková, že semafory jsou takhle k ho...u. Největší sviňárna je, když je ten semafor obousměrnej a když jedeš moc rychle, tak naskočí červená pro oba směry. Tak to prostěl lidi ignorují. A ty cedule jsou imho taky zbytečný, akorát to překáží. Já na něj dycky mrknu a když je tam ZPOMAL nebo nějaký vyšší číslo, tak sice zbrzdím, ale hned za ním to nechám jet...
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 15:14
Mne to celkom vyhovuje.Vždy si na tých radaroch odmeriam presnosť tachometra.A, že by to odvádzalo pozornosť?Dobrý šofér musí vedieť vnímať všetko okolo
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 16:23
To se prece nevylucuje. Samozrejme, ze vnimam, jinak bych asi sjel ze silnice nebo co ja vim. Mr. Green Ale je jasny, ze kdyz clovek cumi na ceduli, tak uz nedava tak dobrej pozor na silnici. Wink
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 18:44
tak těch radarů, co blikají "zpomal" míjím pravidelně několik. a žádný z nich nemá miniaturní číselka, ale numera jak prase, něco kolem 40 - 50cm velké. já u nich zpomaluji tak na 53-54. takže je pravdy, že vlastně několik sekund méně sleduji provoz a více ten radar. taky je pravdou, že když zpomaluji, tak jen tím, že sundám nohu z plynu, ale nebrzdím. Angel Angel Angel
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 20:21
Tak já sice řidič pořád nejsu, ale ten buzersemafor jsem ještě nikde na Moravě neviděl. Je to zajímavý a asi by mě to dost štvalo.
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 20:28
Taky zatím nejsem řídič (zejtra mám závěrečky), ale buzersemafory tu taky nejsou..

Jednou se tu pokoušeli zavést radary na křižovatce a ve zkušebním provozu to za 3 dny vyfotilo přes 70 000 přestupků.. Mr. Green Od tý doby už to zas nefunguje..

Jinak.. tenhle info radary moc nechápu, jestli někdy dostanu papíry, tak si jich asi všímat moc nebudu, možná se budu snažit o maximální skóre.. Mr. Green Ale né, prostě si pojedu tou svojí rychlostí, co budu jezdit po městě..

Wojcek (+20)
Emsí_Dabljůsí
VIP Kořeň
Kořeň


Věk: 34 let
Příspěvky: 4529
Bydliště: Kroměříž
132 412,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 20:32
Já teda když jsem v době svý největší slávy jel a narazil na radar typu "zpomal" tak jsem vždycky zpomalil na těch 50, prostě mě to donutilo. Ale já ve městě stejně víc jak 60 nikdy nejel. Nejradši mám lidi, co říkaj že si pojedou 70 a víc, že na nějakou 50 kašlou. Až jim ve měste vběhne do cesty děcko, tak se budou asi hodně divit....
(_)_)\\\\\\\\\\\\\\\Mr. Green

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7115
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 23:06
jenda: buzersemafory v Práglu nemáme. to máte u Varů nějaké lázeňské speciality, co? Cool
NoArtist / NoName

Fph (+6)
VIP Řízek
Řízek


Věk: 28 let
Příspěvky: 1318

120 996,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 23:10
mna by skor zaujimalo, co sa ukaze pri rychlosti 110km/h ked maju len 2 miestny displej

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna