Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Radary

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 26. srpen 2010 23:24
Elephant: co jsem četl, tak v Praze jich máte celkem dost. Ale asi spíš jsou většinou na křižovatkách a neměří radarem, ale svítí červenou, a když poznají, že jedeš, tak nahodí zelenou (ale když jedeš dost rychle, tak ji nahodit nestihnou)...
Diskuse hlavně k těma semaforům třeba tady:
http://www.dfens-cz.com/komentare.php?akce=fullview&page=1&cisloclanku=2010071804
A nevím, jak jsi došel na lázeňskou specialitu. Pochybuju, že vedle fabriky sokolovský uhelný, kde se dělá plyn apod. bude lázeňská zóna.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 01:45
Fph napsal:
mna by skor zaujimalo, co sa ukaze pri rychlosti 110km/h ked maju len 2 miestny displej


má to 2.5 místný display. takže ti to neukáže, až když jedeš nad 200km/h Magor Magor Magor
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 09:10
Wojcek napsal:
Já teda když jsem v době svý největší slávy jel a narazil na radar typu "zpomal" tak jsem vždycky zpomalil na těch 50, prostě mě to donutilo. Ale já ve městě stejně víc jak 60 nikdy nejel. Nejradši mám lidi, co říkaj že si pojedou 70 a víc, že na nějakou 50 kašlou. Až jim ve měste vběhne do cesty děcko, tak se budou asi hodně divit....
Ja v meste chodím od 40 do 90.Fascinuje ma, že keď bola 60ka každý chodil 70 a teraz keď je 50ka každý chodí 40 ako priposratý.Keby bola uzákonená 90ka v meste tak absolútne nikoho netrápi, že je to proti logike lebo zákon je pre vás ako nejaká biblia ... nepochopiteľné pre mňa.Jeden kamarát hovoril, že "Maximálne povolené rýchlosti sú stanovené pre najslabší článok dopravy." a podľa mňa má pravdu.Môžem si dovoliť ísť v meste 90 keď viem predvídať situáciu, mám veľmi dobrý rozhľad, dobré brzdy.Ale zase budem označený za chudáka, že?
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 09:58
Tak ono taky záleží kde jedeš. Když jedeš někde uličkama v centru, na náměstí, a podobně, tak se asi nepořídíš 90, ale pojedeš kolem těch 40, protože přece jenom kdo ví, kdy nějaký děcko může vyskočit mezi zaparkovanýma autama apod.
Ale zase někde na okraji města, kde je široká silnice, dobře vidět atd, nevidím moc důvodů, proč se ploužit 50, když jet třeba 70 ničemu nevadí (snad až na měřící policajty).

Ono je asi nejlepší jet podle sebe a svojí rozvahy, protože když bude člověk furt přemejšlet, jestli neporušuje nějakej předpis atd atd, tak nakonec dává na dopravu menší pozor, než když se "řítí" městem 70.

Ale chápu, že když řeknu, že pravidelně jezdím přes vesnice 70, tak jsem podle mluvy médií silniční pirát.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9091
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 10:06
zrovna nedávno jsem viděl jak ženská přecházela přes přechod. Jedno auto jí zastavilo, za ním druhý, a třetí do nich napálilo nejmíň osmdesátkou a smetlo ty dvě před ním i s tou ženskou... Ono rozdíl deseti kilometrů v hodině dělá rozdíl deseti metrů brzdné dráhy... a to se to stalo ve vesnici, přes kterou se 80 jezdí běžně... Hand

jo a taky se mi líbí, jak tu máme dálnici, co končí kruhovým objezdem - několik kilometrů předem jsou tam značky od postupně omezující rychlost od 100km/h po 30km/h, včetně značek upozorňujících na konec dálnice.. jenže řidiči ty značky ignorují a pak napálí 200km/h do kruháče a jsou na místě mrtví...

jo a mimochodem, jeden můj spolužák ze základky, co si tu vždycky hrával na Need for Speed Underground je zavřenej, za to že v opilosti srazil nějakou důchodkyni (naštěstí to přežila, ale měla nějaký zlomeniny..), a zase jinej je mrtvej, protože na rovným úseku, kde se běžně jezdí i 100km/h napálil do stromu... teďka tam má pěknej pomníček..

takže ony ty omezení rychlosti mají své opodstatnění, protože lidi jezdí jak hovada...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 10:18
K tomu prvnímu: takhle jezdí kolega běžně. Moc to nechápu, přece když vidím, že ten předemnou přibržďuje, tak začnu brzdit taky (abych měl furt bezpečnou vzdálenost, mám blbej pocit, když jsem za někym moc blízko), a ne že jedu dál a zadupnu to až když jsem 5 metrů za ním, a když náhodou nezastaví, tak se za ním držim 2-3 metry daleko... Rolling Eyes
A nemam ani rád, když tohle dělá někdo mně. To mu pak pustim mlhovky.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 27. srpen 2010 11:56
Podľa vyhlášky máme prispôsobiť jazdu skúsenostiam, stavu vozovky a iným činiťelom.A myslím, že keď to platí smerom dole (v ohľade rýchlosti) tak by to podľa sedliackeho rozumu malo platiť aj smerom hore.

A jenda napísal si to veľmi rozumne.Napísal by som to tak isto Razz
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 23. březen 2011 11:13
To jsou antiradary tak drahý? Čekal jsem, že to bude krabička za pár stovek a ono to stojí 15000 Kč Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 10. červen 2015 14:30
Koukám, že jsem tu naposled psal, kdy jsem neměl ani papíry, takže skoro po pěti letech řidičské praxe jsou zkušenosti následující:

Jediné místo, kde dodržuji předpisy, je Praha, těch radarů je tu šíleně. Ale je pravda, že se často přistihnu, že koukám na tachometr, abych náhodou nejel víc než maximální povolená rychlost a v tom velkém provozu, co tu je, si pak dávám menší bacha. Tempomat též nejde zapnout, protože každý jinak rychle.

Vesnické radary, co jen ukazují rychlost vesele ignoruji. U Miličína ukazuje už i SPZ, asi by to navodilo dojem, že když jedete rychleji, že Vám pak přijde pokuta Laughing Po Budějcích žádné měřící radary stále nemáme, jsme podle mě asi poslední krajský město a tak jsem vždycky za naší placku rád Cool Když člověk chvátá, opravdu ocení, že nemusí jet 10km úsek 70km/h jako v Praze. Tam je to opravdu epesní ve večerních hodinách, kdy jsou silnice už taky prázdný a přesto měřená 80 na trojproudový silnici..

Ty buzzsemafory jsou dobré, většinou zrychlím, abych je stihnul projet, protože jezdím po městě většinou tak 60, je to tak ideální rychlost na auto. Při trojce se 50 hodně točí a na čtyřku je to málo. Je mi pak líto auta hned za mnou Mr. Green

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: st 10. červen 2015 22:11
Po Praze se dá taky jezdit rychle, ale musíš vědět kde radar co měří jen v daném úseku, ale Jižní Spojka je měřená úsekově, takže je nutno dodržovat všude rychlost a to toéž na magistrále. Je jich tu plno. Spíše mne sere, že někde cajti neměří vůbec, ale naši blbci nás tam buzeroujou. Hlavně 30 před přechodama a pak to máme pěkně mastné, ale naštěstí bez bodů. Tím "naši" myslím zaměstnance DP s radarama a je to jejich náplní práce.
Již aby zavedli měření na dálnici přes mýtné brány, pak bude celá dálniční síť měřená úsekově a bude tam více bezpečno.
Antiradary jsou v podstatě zakázaný a měli by je zakázat úplně.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Auta
Strana 2 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna