Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rally simulátory

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK

Rally simulátory

Zasláno: st 12. duben 2017 11:01
Hrajete někdo takovéhle hry?

Když jsem ještě byl na základce, tak mě vždycky bavily ze všech nejvíc, dokonce jsem si k Colin McRae Rally 2 za všechny svoje úspory pořídil volant.
Obrázek
Ten jsem později vytunil tím, že jsem urval jedno pádlo, na který jsem měl namapovanou ruční brzdu, a pár let později kámoš u mě v pokoji zakopl a urval i držák na stůl. Mr. Green

Po základce jsem dlouho rally nehrál, občas si zahrál nějaký arkádový závody jako Grid nebo Burnout...

No a před pár dny jsem si pořídil Dirt Rally, tak jsem se k rally trochu vrátil. Hraju na gamepadu, protože volant teď nemám po ruce. Ale docela mě to pořád baví. A podívejte, jak mi to skvěle jde. Laughing

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 11:34
Ja si vcera kvuli Dirt Rally konecne koupil T150 Mr. Green (chtel jsem G29 nebo T300, ale prece jen.. to jsou asi vyhozeny prachy s tim jak malo hraju Mr. Green)

No, a je to docela boj teda, hlavne na zacatku.. ted uz ani moc nebouram teda Mr. Green

No a jenda ma o dost lepsi casy nez ja - tak nevim, jestli to svest na to, ze ja jezdim s tim volantem (gamepad mi sel lip o neco no), a nebo ze ma rychelsji (ale tezsi) auto Mr. Green asi kombinace obojiho Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 12:35
Já jsem teď znovu koukal na náhradní díly k tomu mýmu volantu Logitech Momo Racing a zjistil jsem, že na Bazoši prodávají celej ten volant za 800 Kč. To je dobrá cena. S Win 10 funguje, má force feedback, je to kvalitní výrobek, který nepřežije akorát prudké brždění a pády. Laughing

Ale těm tvým horším časům se asi nedivím. Kdysi v Grid 2 jsem hrál s gamepadem a v pozdější kariéře už jsem soupeřům moc nestíhal, tak jsem zkusil připojit volant, že s přesnějším zatáčením budu líp vybírat zatáčky. No a zjistil jsem, že s volantem mám asi o půl minuty horší časy než s gamepadem. Laughing

Jak má ten tvůj volant řešený feedback? Je to u všech volantů přes elektromotor na pevno připojenej na ten volant jako to má ten můj? U něj totiž když prudce zatočím, tak to vydává zvuk asi jako když rozjíždíš autíčko na setrvačník a mně se proto příčí tím volantem prudce točit, protože mám pocit, že tím ten motor odkouřim.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 12:58
myslim ze jo, protoze obcas jdu taky na silu proti volantu, a mam trochu blbej pocit Mr. Green Ale doufam ze to snad maji nejak osetreny, aby se ti neznicilo.. no ale v dnesni dobe, jim se hodi aby se to znicilo.. sakra, asi prikoupim tu zaruku Laughing

Jojo, je to lepsi zazitek, ale minimalne na zacatku to bude trochu horsi. Prece jen, gamepad je mnohem mene narocnej na synchronizaci pohybu atd, a i ty pohyby jsou o nekolik radu mensi.
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 13:20
Mě ze všech Rally her nejvíc bavilo a vždy se k tomu rád vracím je Rally Championship 2000. Nejvíc mě na tom bavila ta správná arkádovost, možnost jezdit s Felinou nebo Oktávkou rally Smile Nebo v té době legendární 206. A taky hlavně ty dlouhý tratě ! To mě na těch nových rally štve nejvíc, že je to má člověk za 3 minuty odjetý..

A na volantu jsem hrál párkrát, ale jelikož mi pořád ujížděli pedály z plovoucí podlahy a volat jsem neměl pořádně ke stolu jak připevnit, tak mě to rychle ormzelo.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 13:57
No vidis, moje prvni rally byla tohle - pamatuju si ze jse mtehdy mel napsano v sesitku co je to Tarmac a Gravel, nez jsem si to zapamatoval Mr. Green mud jsem znal Mr. Green To byla snad lepsi hra nez stunts, a to je co rict!
Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 14:50
Mně tohle Rally fakt hrozně bavilo. Hlavně mi to tenkrát přišlo, že je to o levely jinde než Colin v té době.
Supr byla i možnost jezdit proti sobě na jedné obrazovce. Jó, co jsme se toho nahráli Smile
Největší sranda byla, když v totální tmě zhasly světla Mr. Green

Taky se mi líbil ten herní mód, kdy si začínal na 50. místě a jel si úplně všechny závody a musel si všechny závodníky před sebou předjet. Tuším, že se tam moc opravit auto nedalo a já jsem tenkrát skončil nejlépe s oktávkou na nějakým šestým místě právě proto, že jsem neměl světla Mr. Green

Nebo když jako malej capard v sedmi letech jsem netušil, jak si nastavit automatickou převodovku a celej závod jsem jel 20km/h na jedničku Laughing Mr. Green

A přijde mi, že právě všichni okolo mě hrávali Colina a tuhle hru nikdo moc neznal..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 14:58
Jo, to jsem taky hrál. Nacpat tam cheaty a pak si vybrat toho nejrychlejšího stříbrnýho citroena... a pak se ztratit ve tmě, právě protože jsem rozbil světla. Laughing
Před pár lety jsem si to nainstaloval znova, že si zahraju, a musím říct, že je na Rally Championship zub času hodně vidět. Už mě to tak nebavilo jako kdysi.

Jinak pamatuju, že nějaký době po tom přitáhl kámoš Rally Championship Xtreme, což je asi pokračování, ale to už mě tak moc nebavilo.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 16:25
jee, ja jsem sem nedal odkaz predtim Laughing

Youtube Video
Přehrát video na YouTube


Moje prvni byla tahle, ne ta 2000 Smile Akorat jsem to sem nevlozil Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 12. duben 2017 21:13
eee... okay...

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Počítačové, konzolové a mobilní hry
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna