Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

rar heslo

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Tmik (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 100
Bydliště: Frýdek-Místek
10 000,- VK

rar heslo

Zasláno: pá 12. květen 2006 15:09
nevite jak zistit heslo u rar souboru (stahnul jsem si jednu vec ale kdyz ji chci z raru otevrit nebo dat treba na plochu tak to chce heslo..)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 12. květen 2006 15:38
Kdysi jsem to zkoušel brutální silou. U Zipu jde o několik desítek sekund, maximálně hodin. Rar má ale lepší ochranu, takže jeho prolomení vyžaduje daleko větší časový úsek. Pokud navíc neznáš délku hesla, tak je to o to horší. Mrkni se na Stahuj.cz. Možná tam najdeš to, co potřebuješ.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK

Re: rar heslo

Zasláno: pá 12. květen 2006 16:15
Tmik napsal:
nevite jak zistit heslo u rar souboru (stahnul jsem si jednu vec ale kdyz ji chci z raru otevrit nebo dat treba na plochu tak to chce heslo..)
tam, odkud jsi to stáhnul, bude pravděpodobně napsany i heslo Wink
taky jsem se o to jednou pokoušel, ale po několika dnech jsem se na to vykašlal, protože to najití hesla může trvat fakt dlooouho....

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: pá 12. květen 2006 16:46
Pokud máš nevyužitej výkonnej komp, tak to klidně zkus. Vyprovokoval jsi mě k vyzkoušení Advenced Archive Password Recovery 3.01. Zadal jsem tam řetězec dlouhý 3-5 znaků a všechny tisknutelný znaky. Jedu BOINC, takže mám dost využitej komp. Stíhá to sotva 2 hesla/s. I tak by to mělo doběhnout do 18 hodin. Zdá se, že tenhle program dost vylepšili. Ve free verzi zvládá akorát délku hesla do 5 znaků. Zkus to a uvidíš. Jo a navíc je i česky.
P.S.: Je zajímavý, že na Stahuj.cz píšou, že je to verze 2.0, ale mě se táhla 3.01 a na stránkách výrobce to vypadá, že nic takovýho, jako AAPR vůbec neexistuje. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor
Příspěvek upravil 1× Bugi, naposledy so 13. květen 2006 20:22.

Taii. (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 164
Bydliště: Praha 3
10 000,- VK
Zasláno: pá 12. květen 2006 23:42
Napis sem nazev toho souboru, muze tam bejt adresa stranek (pokud mas z P2P) kde to heslo je Wink
...Taii...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 13. květen 2006 20:24
Aha. Omlouvám se. Nevšiml jsem si, že je ten odkaz ve špatným formátu. Už jsem to opravil, takže stačí kliknout na odkaz v mém předchozím příspěvku.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna