Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rave eJay

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK

Rave eJay

Zasláno: pá 29. červenec 2005 10:25
Poznate to?Je to super syntetizátor v ktorom sa dajú tvoriť piesne.Odporúčam!
Příspěvek upravil 1× Dieg0, naposledy pá 18. listopad 2005 08:02.

Loony (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 7
Bydliště: SVK>>rbk
10 000,- VK

Re: Rave eJay

Zasláno: so 30. červenec 2005 19:31
Dieg0 napsal:
Poznate to?Je to geniálny syntetizátor v ktorom sa dajú tvoriť piesne.Odporúčam!

To je viac ako genialne Applause

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 22:32
Geniální??? A Syntetizátor? Mno... Tak do obou to má hodně daleko. Kvalitní a geniální s cenou pod 1000,-Kč? Mr. Green Mr. Green Mr. Green Neblbni

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 22:34
Nauč se v Reasonu! Mr. Green Já se jednou koukal na demo a nepochopil jsem ho Embarassed
weitless: ty asi nepoužíváš na muziku takovýhle aplikace, co? Nebo jo? Jakou? Drool Angel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 22:39
jenda.69 napsal:
Nauč se v Reasonu! Mr. Green Já se jednou koukal na demo a nepochopil jsem ho Embarassed
weitless: ty asi nepoužíváš na muziku takovýhle aplikace, co? Nebo jo? Jakou? Drool Angel


Já si zalíbil FLStudio, který ale používám pouze jako hostitele + klávesy, pluginy atd. Nic víc, nic míň. Dobrej je Reason, kterej ale neumí VST a skvělý je i Cubase. Možná ale zbytečně moc složitý a ne pro každého.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 22:43
weitless napsal:
Já si zalíbil FLStudio, který ale používám pouze jako hostitele + klávesy, pluginy atd. Nic víc, nic míň. Dobrej je Reason, kterej ale neumí VST a skvělý je i Cubase. Možná ale zbytečně moc složitý a ne pro každého.

Tak FLStudio je jediný co jsem pochopil, ale zase prej nemá tak dobrej zvuk jako jiný programy. V Cubase jsem se už moc neorientoval a Reason mi přišel jako shluk něčeho d'oh! Mr. Green
A eJay jsem v životě neměl, takže neposoudim... Ale moc dobrýho jsem o něm neslyšel
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 23:01
jenda.69 napsal:
weitless napsal:
Já si zalíbil FLStudio, .....

Tak FLStudio je jediný co jsem pochopil, ale zase prej nemá tak dobrej zvuk jako jiný programy. V Cubase jsem se už moc neorientoval a Reason mi přišel jako shluk něčeho d'oh! Mr. Green
A eJay jsem v životě neměl, takže neposoudim... Ale moc dobrýho jsem o něm neslyšel


Podle mně je povídání o zvuku FLStudia pouze reklamní trik jiných výrobců hudebních programů. Já si na jeho výsledný zvuk moc stěžovat nemůžu. Stejně všichni děláme finální mastering skladby (někdy teda více či méně kvalitně Wink ).

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 23:06
Povedal by som že ako doplnok ku spevu alebo podobne je to dobré.A dá sa z toho vyrobiť celkom zaujímavý zhluk hlasov a výsledná skladba je dobrá.Teraz by som mohol vlastne odporučiť skôr Dance eJay alebo Techno eJay ale nepoužívam to lebo nemám na to čas Wink.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 30. červenec 2005 23:09
weitless napsal:
Stejně všichni děláme finální mastering skladby (někdy teda více či méně kvalitně Wink ).

Ale když je někdo línej, tak má asi lepší výstup z jiných Mr. Green
Mě osobně přijde ten zvuk z FL takovej zahuhlanej.. abych pak u všech synťáků nastavoval ekvalizéry Surprised
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Mark Pawl (+4)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1321

10 155,- VK
Zasláno: ne 31. červenec 2005 19:46
Já souhlasim s weitlessem, taky jsem si zamiloval FL Studio Dance

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna