Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Redakční systémy

Jdi na stránku 1, 2, 3  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika

Co je lepší?

Hlasování není časově omezeno.
PHPrs:
100% 100% [ 3 ]
United-Nuke:
0% 0% [ 0 ]
Celkem hlasů : 3 / Hlasujících: 3
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK

Redakční systémy

Zasláno: út 5. prosinec 2006 01:06
Chtěl bych pro svůj web nový redakční systém. Bohužel se v tom vůbec nevyznám. Jsem rád, že jsem vůbec rozjel engine na Blogger.com, ale ten pro moje potřeby nevyhovuje. Koukal jsem na PHPrs a United-Nuke. Máte s tím někdo zkušenosti?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: út 5. prosinec 2006 07:39
Noo Nuke je pro blog hrozně složitý a má plno funkcí který ti jsou vlastně k ničemu.. já osobně používám na blog RS2. Byl vyroben čechem takže všude máš plno návodů jak to zprovoznit a další tipy.. pak jsou jeste dalsi třeba WordPress ale ten byl na me moc složitý a ubec se mi nelibil.. no doporucuju se podivat na ten RS2..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 5. prosinec 2006 22:31
No on BugiNet vypadá jako blog, ale časem by z něj měl být zpravodajský server. To označení ber trochu s rezervou. Wink
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

DavidT (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 282

10 375,- VK
Zasláno: st 6. prosinec 2006 16:30
Mám zkušenosti s phpRs musim říct super systém spousta pluginů malá velikost.Ze začátku je na.... ale když si tam přidáš pluginy FCK editor(ta upra ve hotová a ke stáhnutí stačí jen nahrát).Nebo jde zaintegrovat TinyMCE.PHP Nuke to je strašnej velkej kolos se starym kodem (php3) a velym nárokem na server.A jestli uvažuješ o možnosti "zpravodajskýho serveru" tak musim říct neni problém na phpRS jede třeba 21.století nebo Programujte.com (i když tam je to dost překopaný nicméně jádro zůstalo stejný)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 6. prosinec 2006 18:18
Taky koukám spíš po phpRS, ale nevím kde začít. Co k tomu budu vlastně potřebovat? Jen pro upřesnění uvádím, že mám zaplacenej hosting na pipni.cz program Profi.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: st 6. prosinec 2006 18:20
Noo budeš potřebovat databazi MYSQL a nahrati souboru na FTP..;o)

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 6. prosinec 2006 18:28
No a to je jedna z těch věcí, které jsem potřeboval vědět. Takže to MySQL si tam musím teprve natáhnout. Stejně jako např. Apache a PHP. Hmm. Jdu se porozhlídnout po nějakém návodu pro analfabety. Smile
Zasláno: so 6. leden 2007 20:00
Tak jsem to zrovna zkoušel zprovoznit a prd. Nerozběhl jsem to ani po několika pokusech. Až když mě ze samého vztekání málem trefil šlak, tak jsem to odinstaloval. Na tohle fakt nemám. Nechtěl by mi to někdo rozběhat?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: ne 7. leden 2007 00:05
na jakym to mas hostingu , dneska sem to zkousel rozbehat diegovi a ten to ma na wz a tam nas dal nepustila databaze, tak mi kdyztak napis a nejak to zkusime
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

Pato (+3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1194
Bydliště: SK - Prievidza
10 050,- VK
Zasláno: ne 7. leden 2007 00:07
aj ja som to tam mal dať diegovi Mr. Green len sme tam rozbalili všetko, nie iba zložku html Slinták potom napísal že mu to tam dáš ty Drool
Pod lamou býva najväčšia tma.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 1 z 3




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna