Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Redaktoři VSN

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
kenas (+5)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 912
Bydliště: Brno, Kr. Pole
10 095,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 21:42
romulus napsal:
Bugi napsal:
Jé, to jsem rád. Opravovat texty po ostatních mě docela baví. Jsem tím proslulej na jiném fóru, kde občas opravuju i běžné příspěvky. Whistle
Mno, řekl bych, že jsi přijat jako první. Proberem někdy přes ICQ, jak se s redakčním systémem pracuje. Ale mohl bys mně autorizovat čéče... Jsem Ti posílal kdysi dávno žádost a nic... Zítra Ti přidám do systému autorizaci a pak se na to můžem kouknout...


Gratuluji bugi Applause Applause
Jednoducha dedukce ze dvou premis:
P1: Co je všude - Bůh
P2: Co jiného je všude - prach
Z: Bůh je prach -> kdo nevěří v boha, nemusí uklízet prach, protože neexistuje

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 21:46
Díky, díky. Ale zatím není k čemu.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 22:06
Romulus.Myslim ze som idealny clovek na redaktora (nechcem sa chvalit Mr. Green) lebo som sice iba deviatak Sad (ale to si spis myslel ako zart Mr. Green) po druhe som na VSN niekolko hodin denne a po tretie mam VSN rad a som aktivni citatel/pisatel tak by sami taky post hodil.Takze sa hlasim s tym ez splnujem prakticyk vsetky podmienky

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 22:14
Dieg0 napsal:
Romulus.Myslim ze som idealny clovek na redaktora (nechcem sa chvalit Mr. Green) lebo som sice iba deviatak Sad (ale to si spis myslel ako zart Mr. Green) po druhe som na VSN niekolko hodin denne a po tretie mam VSN rad a som aktivni citatel/pisatel tak by sami taky post hodil.Takze sa hlasim s tym ez splnujem prakticyk vsetky podmienky
No, člověče, Tebe si pamatuju, jak jsi před rokem neuměl sesmolit kloudnou větu... Mr. Green
Prolítnu si trošku fórum, jak moc ses polepšil... Wink
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 22:17
2 Dieg0: A jak jsi na tom s češtinou? Mr. Green Ne, promiň. Blbej vtip. Embarassed
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 22:18
Bugi napsal:
2 Dieg0: A jak jsi na tom s češtinou? Mr. Green Ne, promiň. Blbej vtip. Embarassed
Bugi, ako si na tom so slovenčinou? Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 15. září 2005 22:20
Čítať viem. Veď mám rodinu zo Žiliny. S písaním je to horšie. Důfam, že je to dobre. Embarassed
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 16. září 2005 07:12
romulus napsal:
Dieg0 napsal:
Romulus.Myslim ze som idealny clovek na redaktora (nechcem sa chvalit Mr. Green) lebo som sice iba deviatak Sad (ale to si spis myslel ako zart Mr. Green) po druhe som na VSN niekolko hodin denne a po tretie mam VSN rad a som aktivni citatel/pisatel tak by sami taky post hodil.Takze sa hlasim s tym ez splnujem prakticyk vsetky podmienky
No, člověče, Tebe si pamatuju, jak jsi před rokem neuměl sesmolit kloudnou větu... Mr. Green
Prolítnu si trošku fórum, jak moc ses polepšil... Wink
To si pamätám aj ja Mr. Green.Čo som mal na Siemensmanii vo vete na pol strany jednu čiarku a jednu bodku Mr. Green.Kukni si siemensmaniu (teda ak nieje podmienkou iba český jazyk).Ak by bola podmienkou čeština tak z češtiny nepoznám len nejaké slová.Niečo podobné ako "rampouch" a také slová.

Quote Bugi : Vím číst.Vždyť mám rodinu ze Žiliny.S psánim je to horší.Doůfám, že je to dobře.

Máca (+13)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 1774

22 625,- VK
Zasláno: pá 16. září 2005 07:13
Tak jak na to tak koukám tak sem se češtinu přes noc nějak zázračně nalil do hlavy Mr. Green
Z vědeckého hlediska je to velice rentatibilní a z globálního hlediska velmi subjektivní
Jsem původní Bond

Jezdím za

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: pá 16. září 2005 09:33
Já bych do toho taky šel jenže nevím jak to teďka budu mít časově... Ale jinak s češtinou by neměl být problém, protože jsem z ní maturoval za 1 (i slohovka) Mr. Green
on les aura!

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 2 z 4




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna