Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ředitel ČT dostane půmiliónovou odměnu

Jdi na stránku 1, 2  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle

Zaslouží si ředitel ČT Janeček půl miliónu odměny

Hlasování není časově omezeno.
Ano, stará se o kvalitu ČT:
11% 11% [ 3 ]
» Ne, je to svinstvo a výsměch lidem jako vše v tomto státě:
69% 69% [ 18 ]
Je mi ukradená ČT i s Janečkem:
19% 19% [ 5 ]
Celkem hlasů : 26 / Hlasujících: 20
weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK

Ředitel ČT dostane půmiliónovou odměnu

Zasláno: st 26. červenec 2006 20:52
Co si myslíte o tomhle? Podle serveru novinky.cz: Radní České televize (ČT) odsouhlasili na středečnímu zasedání roční odměnu generálnímu řediteli ČT Jiřímu Janečkovi ve výši půl miliónu korun. Více: http://www.novinky.cz/ekonomika/reditel-ct-dostane-pumilionovou-odmenu_91513_4dr8o.html

Myslíte si, že ve veřejnoprávní televizi by se měly dávat takovéto odměny zvláště, když platíme koncesionářské poplatky, takže odměna jde i z našich kapes (a to mi nikdo nevyvrátí, že ne).

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 21:06
Manažeři všech monopolů nebo "firem", kterým musí občani ze zákona platit částky, které si sami prosadí, by měli být naopak odměňování docela prachbídně, protože jejich manažerské úspěchy jsou naprosto neprokazatelné.
Ať si bere velké odměny generální ředitel Škoda auto, nebo kdejaký živnostník, ale v ČT, E.ONu, plynárnách to hraničí s legálním vydíráním.

A teď můžete hádat, jak jsem hlasoval...
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 21:31
Je mi to ukradený, bo nikomu peníze nezávidím. Myslíte, že z těch peněz bude mít větší radost, než já z toho, co mi vydělává BugiNet? Tak tomu nevěřte. Nezávidím mu to rozhodování, co s nabitým půlmelounem. Mr. Green
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 21:39
Tady přece nejde o závist chlape, ale o to, že je to VEŘEJNOPRÁVNÍ TELEVIZE, tudíž placená z našich poplatků!

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: st 26. červenec 2006 21:58
A porušil snad nějakej zákon? Naši poslanci si několikrát zvedli plat i když věděli, že tím porušují zákon. A stalo se něco?
Vím co máš na mysli. Ale věř mi, že toho půl miliónu by sis ani nevšiml, kdybys viděl všechny účty ČT. Za co oni dokážou utrácet, to byste nevěřili. To pak nejde o statisíce, ale o miliardy.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

jardas (+14)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 1622
Bydliště: Praha...největší vesnice v republice
10 250,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 07:08
Bugi rekl zajimavou a asi i pravdivou vec-mnohdy je asi lepsi nevedet Brick Wall
Obrázek
http://www.militarie-repliky.cz

S nožema je to jako s lidma-když jsou tupý stojej za ho***

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 07:46
A já řeknu snad zajímavou i pravdivou věc zase Bugimu.

Je naprosto v pořádku, aby lidi na těchto pozicích byli pod veřejnou kontrolou, jinak by to brzo nebyly zanedbatelný půlmiliony.

Nejsem závistivý člověk a když je někdo dříč, nebo má dobrý nápad, který dokáže dobře prodat, ať si na tom klidně vydělává miliony. Ale aby někdo vydělával z peněz, který někdo platit musí a ve výši, kterou za něj někdo rozhodl, to je nefér a nikdy nad tím rukou nemávnu.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

weitless (-3)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 594

10 075,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 08:08
tady jde trošku o něco jiného...Zhruba před rokem nebo už je to dýl byly plná média informací o tom, jak je na tom ČT bídně, jak se točí málo filmů, jak je ČT zadlužená atd. Aby se to zlepšilo, vláda jednoduše převedla špatný stav na občana tím, aby povinně platil koncesionářské poplatky i za cenu, že má doma třeba jen postavenou televizi - prostě vlastníš TV nebo rádio tak plať, zvedla cenu na 100,- (do roku 2008 má být 135,-/měsíčně) a tím to skončilo. Zvedla se nevole, ale byla k ničemu. Že je tento poplatek poměrně nesmyslný můžeme pouze diskutovat, ale tady nastává jádro pudla. Po nějaké době se sleze nějaká partička lidí na nějaké poradě, podívají se na grafy, zjistí, že lidi platí poplatky, koukají na jejich pořady a tak si řeknou, že hospodaření ČT je výborné a proč si tedy nerozdat nějakou tu odměnu že? A kdo jiný by jí měl dostat, než náš pan ředitel vezdejší. Tak mu tam dáme půl milionu ať má na pěknou dovolenou. Budiž, souhlasím ale pouze v tom případě, že to není VEŘEJNOPRÁVNÍ ORGANIZACE jakou bezesporu ČT je. Ta je z valné většiny placena NÁMI! Ať si rozdělují třeba miliardy na Nově, Primě - to jsou komerční televize, které žijí z reklam a jen z nich. U poslanců je to stejná křivárna a hajzlárna. Je to to úplně to samé a jenom díky za to, že existují média a ty mají v popisu práce tohle "odhalovat". Nám jedině zbývá vzít hole do rukou a už to jednou provždy zastavit, ale zase přijdou jiní sráči a začne to od začátku. Takže v podstatě kromě diskutování nám nezbývá nic, protože to je věčně dokola Brick Wall

Norton (+8)
VIP Chlapík
Chlapík


Příspěvky: 1000
Bydliště: Brno
10 895,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 12:11
Chtěl jsem něco napsat k těm koncesionářským poplatkům,ale hrozně jsem se do toho zamotal... Embarassed Takže jednoduše...proč by to nemohlo jít bez nich,když u komerčních televizí to jde?A naprosto souhlasím s weitlessem...ať si na Nově,Primě atd. rozdělují kolik chtějí,oni nejsou placení z našich peněz (tedy samozřejmě jsou,ale ne přímo).Pokud chtějí něco vydělat tak pro to musí taky něco udělat.ČT dostane peníze od poplatníků ať se na ni dívají nebo ne.

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 27. červenec 2006 19:57
Buďme rádi, že si neudělil sám ,ale byla mu udělena! "Chytré" hlavy rozhodli, tak mu to probůh nezáviďme!! Opět souhlasím S Bigim! V tom jejich rozpočtu a jende prošutrovanejch peněz! Účetně seČT daří tak proč ho neodměníit, kdaž sedí na manažérské funkci! Dal jasem první možnost a zatím jsem první Embarassed !
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní boxovací pytle
Strana 1 z 2




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna