Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Reklamni predmety?

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 15:15
Ehm, co je to ta placka ? jako na 95% vim ale radsi se optam, nevim to uplne jiste no.. Mr. Green

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 15:26
pecanz: to je něco k jídlu ne? Ve tvaru tý kecky v kolečku jako logo VSN Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 15:26
Placka, jak ji chápu a beru já, je takový to plechový se špendlíkem co si někam připneš a dělá ti to do bundy dírky, kterýma ti tam pak zatéká! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Pokud si to dáš na tričko nebo něco plátěného, tak se to tam začne trhat, ale mládež to má ráda, ale rodiče již né!
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 15:29
ajoo tak už vim co to je asi.. takove to kovove jak sem tam vidim u někoho připnuté na batohu že jo ? třeba tam mají obrázek nějaké hudební skupiny atd.. Wink ale myslel jsem, že to má nějaký jiný název než placka.. Mr. Green

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 15:56
Jde hlavně o to, že dělat trička sítem při takovým malým množství se finančně nevyplatí, my děláme když chce třeba někdo jen 5 triček, že to řežem na plotru s flex fólie kterou na to triko nažehlíme, tady je výhoda hlavně v tom, že se nedělá žádná forma, tudíž to vyjde o dost levněji, a hlavně se tím pádem dá pro každýho udělat třeba triko s přezdívkou, nebo tak. Já zkusím v pondělí jen tak pro zajímavost spočítat na kolik by jedno takový triko přišlo (kdybych řekla že to mám pro sebe, měla bych to samozřejmě za lepší cenu), a dám vědět Wink ta fólie není tak drahá, platilo by se vlastně jen za tu fólii, mohla bych to udělat po pracovní době, takže práce by byla zadarmo, a tričko už je zanedbatelná položka. Šéf si takhle dělá trička pro asi 20 lidí každej půlrok na nějakou akci, dám to do kupy a napíšu to sem pak.
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 17:21
a děláte to i na trika velikosti xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxL?
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 17:28
Myslíš, že by ses do toho nacpal?
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 17:31
no, kdyby se ještě jedno x púřidalo, tak možná jo. ale raději bych přidal dvě -iksa-
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 17:39
jakýkoli triko, myslím že maximum co dodáváme je xxxl, ale když si seženeš XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXL tak ti to prdnem i na to Very Happy
Hey, hey apple!

Obrázek

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (51 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 18. květen 2007 17:40
abych to pak nemusel prát... Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kniha přání a stížností
Strana 2 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna