Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rekonstrukce

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 17:34
Jsem pro možnost dávat více možností, ale tato možnost by mohla být volitelná tím kdo zadává hlasování. Najdou vtipálci co by vždy hlasovali pro všechny možnosti a je to u něčeho zbytečné.
Možnost vidět pro co jsem hlasoval bych měl vidět jen já a nebo to také dát jako volitelnou možnost zda to bude veřejné nebo ne. Nevím zad je vše technicky možné. Embarassed Laughing
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 17:37
No myslím, že to vidět, pro co jsi hlasoval, je myšleno právě tak, že uvidíš jen Ty svůj hlasy. Wink Pro šéfíky by se možná mohl udělat nějakej výpis hlasů Think
A víc možností mam v hlavě já (nevim jak romulus), že bude možnost zvolit, kolik možností se bude dát odhlasovat.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 17:46
aby kdokoliv videl jak kdo hlasoval je nesmysl Wink dalsim krokem by bylo aby admini mohli cist lidem sz? Wink to opravdu jen v pripade ze by byla anketa verejna pro vsechny, ale aby si privilegovani mohli prohlednout kdo jak hlasvoal je spatne.
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 17:47
Je fakt, že asi jak kdy... Ale Ty se stydíš za svůj názor? Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Beat (+31)
Eiffelovka
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Příspěvky: 7410
Bydliště: Již Praha
36 408,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 17:55
Kdo jak hlasoval jde myslím zjistit i nyní, ale je to děsná práce. No a číst někomu SZ nejde ani nyní a pochybuji že by to bylo možné. Vztahuje se na to tuším nějaký zákon o ochraně soukromí.
Jen žádnou paniku!!!!
Humor nesmíme ztratit ani na šibenici

Jezdím se svým Beatmobilem za: Již je ve šrotu Sad((

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 17:56
nejde o to, jestli se stydim za nazor, ale o to, ze aby si jen urcita skupinka lidi mohla prohlizet jak kdo hlasoval, je proste spatne Wink Samozrejme ze u 99% anket je to nejspis jedno, a clovek se vyjadri treba i v diskuzi, ale pokud chci hlasovat anonymne a nemam tu moznost, protoze is to nekdo muze prohlednout (aniz o tom ja vim, tim myslim to, ze nekteri by tu moznost meli), tak to bych radsi nehlasoval Smile
Zasláno: čt 6. listopad 2008 18:03
ale to vis ze sz jdou cist, stejne jako jdou i ted cist ankety jak kdo hlasoval.. ale neni to primo v systemu (teda nevim jak tu, ale nemelo by to byt).. ale kdyz mas pristup primo do databaze tak se k tomu dostat muzes.. to uz je pak na majiteli serveru, jestli tam poleze nebo ne (to myslim obecne ted) Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 19:42
Když je přístup do databáze, tak si stačí si na to udělat celkem jednoduchej skriptík a můžeš si zjistit prakticky všecko Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 22:19
Než se zdržovat nějakýma šmíráckýma skriptama, to radši udělám něco pro prostý lid. Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 22:21
Veřejně přístupnej šmíráckej skript Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 7 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna