Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rekonstrukce

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 23:05
Hmmm. Že bych třeba zveřejnil jména k anonymním příspěvkům? Mr. Green
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

krrttek (+24)
vynálezce vybrátoru
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 5344

25 450,- VK
Zasláno: čt 6. listopad 2008 23:10
zpoplatni to přes sms, ať z toho něco vytěžíš Mr. Green

drutek (+16)
věčně sprostý vyděrač
VIP Kořeň
Kořeň


Narozen: 23.4.1973 (50 let)
Příspěvky: 6797
Bydliště: Český Těšín, největší město v republice
51 277,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 12:13
tento problém bych vyřešil jednoduše. budeme hlasovat, jestli má zůstat veškeré hlasování tajné a to i tak, že by ani šefuni nevědděli kdo jak hlasoval a nebo to udělat zcela veřejné, tak aby to věděli všichni. já jsem pro druhou možnost. za své názory se nestydím Smile
Matrix. Že by....?//Starosti o dům a o syna. Krásné starosti...//Kdo je zvědavý, bude brzo chytrý...//Modelky, vzpamatujte se! Štíhlé baby jsou hnusné!!!//Nepotřebuji sex. Mně jebe vláda každá den!//Když husu, tak pečenou, když holku, tak svlečenou...

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 19:10
Bude to volitelné u jednotlivých anket. Veřejná bude viditelně jako veřejná označená. Ty tajný nebudou vidět ani šéfíci.
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: pá 7. listopad 2008 19:24
hmmm, to bude zuajimavy
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 9. únor 2016 21:57
Haha, stará klasika je zpátky, rekonstrukce VSN...
Původně jsem to napsal do kecálka, ale asi bude lepší hodit to fóra, když to není jedna věta.

Rád bych poznamenal, že fórum, které používáme, je 14 let staré! Web je teoreticky o něco mladší, protože jsem ho asi tak před 10 lety překopal, ale v základu je i web 15 let starou SiemensManií s jiným skinem.

Teď mi někdo psal SZ, že by chtěl smazat účet a s tímhle modelem fóra jsm ten účet nemohl smazat ani sám. Laughing d'oh! (Zřejmě proto, že ještě v dobách Karla IV. někdo zakomentoval řádky s kódem pro mazání uživatele.)

Fakticky by to chtělo udělat update na nějaký modernější fórum. Jenže by se pak musela taky předělat půlka webu, téma, VK, medaile, poháry a další nesmysly, co se tu postupem času tvořily.

Jak byste to řešili? Má to vůbec cenu?

Přemýšlím, že by se to udělalo jako update fóra na něco novýho (SMF? phpBB *aktuální číslo*?) a "hlavní web" by se úplně zrušil, udělala by se jenom nějaká úplně jednoduchá úvodní stránka s posledními příspěvky, varováním o cookies a nějakou omáčkou kolem, ať to není stránka plná X let starých věcí, ale něčím aspoň mírně aktuálním a nedá to moc práce vytvořit. VK, medaile atd by se úplně zrušily... Tadá, a máme tady generické fórum číslo 35254!

Nějaké návrhy, nápady? Udělá to někdo za mě? Už vidím, jak budu převádět 15 let staré phpbb2 do nového systému - nejspíš postupně přes 10 míň starých fór. Mr. Green
//teď mě napadá, že to bude ještě horší, protože tady máme věci jako VIP diskuze a anonymní příspěvky, které by se do nového převedly jako úplně normální diskuse a příspěvky, které každý vidí a každý u nich má jméno.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: út 9. únor 2016 22:31
Tak my ti popřejeme hodně štěstí.. Mr. Green
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 9. únor 2016 22:52
Je to v pohodě, koukám, že i server má tak starý PHP, že nový fórum phpBB 3.1.x na tom nejde nainstalovat. Problem solved. Mr. Green

//ale tak SMF by šlo, jen by bylo plno práce s tím, co jsem psal.

Obrázek
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 12. únor 2016 17:50
já mám VSN rád i kvůli těm vychytávkám a blbůstkám, co tu jsou... Very Happy takže doufám, že je předěláš do nové verze... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 12. únor 2016 19:54
Jaký vychytávky tady jsou, který dělají oproti jiným takový rozdíl? Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 8 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna