Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Rekonstrukce

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3 ... 8, 9, 10, 11, 12  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 12. únor 2016 20:20
Je tu klid... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: st 17. únor 2016 07:26
každopádně nevím, jestli by to mělo cenu, když sem nikdo nechodí... Very Happy ale tak třeba by to přitáhlo nové zájemce... Very Happy
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 1. březen 2017 14:27
Pokračování diskuse odsud: http://www.vysemnesmite.cz/forum/diskuse/uzivatelska_hodnoceni_a_mesicni_statistiky/prispevek-193381/#193381

Tak kdyby se přešlo na jiný fórum, tak se hlavní stránka, co je teď, zruší, ale chtěl bych mít hlavní stránku, co nebude jen seznam kategorií, ale něco, jako je na hlavní teď - pár posledních příspěvků, pár obrázků, co kdo naposled do fóra dal, pak třeba nějaký připnutý příspěvky, co by fungovaly jako teď články... Koukal jsem, že SMF na to má nějaký API nebo tak něco, ale musel bych to studovat a pak to ještě nějak poskládat a ostylovat, aby to vypadalo, a to se mi nechce. Jo a sehnat nějakou pěknou šablonu (vzhled) na fórum... Smile

Myslím, že doma na localhostu jsem to kdysi načnul, včetně nějaké několikanásobné konverze příspěvků ze starého phpbb do nového SMF, ale po půl hodině mě to přestalo bavit. Smile
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)
Příspěvek upravil 1× jenda^^, naposledy po 6. březen 2017 12:50.

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: st 1. březen 2017 15:40
ja kdysi konvertoval dve phpbb fora, a vsechno v pohode - krome jednoho fora kde slo uzivatelum menit nicky.. bohuzel posilani zprav v te stare verzi bylo zavisle na tom zobrazenem jmenu, takze to jsem musel prepisovat a opravovat v kodu tehdy ja.. fuj Mr. Green

No a prvni pravidlo moderniho programovani zni.. ze kdyz si myslis ze neco budes muset napsat sam, velmi pravdepobodne to uz udelal nekdo jiny.. Pochybuju ze by tohle forum bylo jedine na svete ktere chce mit "unikatni" uvodni stranku, takze na nejakou Welcome/landing page bude urcite bambilion pluginu Smile
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 1. březen 2017 15:43
No, jak jsem říkal, někde jsem viděl, že jsou předpřipravený funkce, kde si vyberu co, kolikrát atd. Ale stejně to musím do stránky nějak poskládat a ostylovat, aby to vypadalo jako zbytek fóra a to je práce. Smile (A hledat něco úplně hotovýho je taky práce!)
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: čt 2. březen 2017 21:49
hele a co trojka phpBB? Nebylo by to snazsi? Smile
mimochodem, zjistil jsem, ze mame na VSN verzi 2.0.16.. mozna Mr. Green to je security breach!
Obrázek

palucko (+21)
The Koza Boy
VIP BigBoš
BigBoš


Věk: asi 33 let
Příspěvky: 6466
Bydliště: Bratislava Slovakia
167 074,- VK
Zasláno: pá 3. březen 2017 20:21
co za vola by hackovalo VSN Magor Magor Magor
Obrázek

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 3. březen 2017 20:41
pockej az se nekdo dozvi ze tu pipa postuje sve odvazne kamaradky.. hned bude hacknuto Mr. Green
Obrázek

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 3. březen 2017 20:59
Jo jo, nějaká taková verze tu je. I upgrade na trojku by byl hodně práce, aby byly funkční některý věci, co jsem tady udělal (rozbilo by to třeba VIP témata a každý by viděl kamarádky)a musel by se dělat na několikrát, protože aktuální verze neumí přechod z něčeho tak starého, takže prakticky vyjde na stejno, jestli by se přešlo na bb3 nebo jinam.
Hlavně bych tedy po přechodu chtěl, aby ty dodělaný věci dál fungovaly, ale zároveň se pak dalo snadno aktualizovat na nové verze a nemusel jsem s každým updatem trávit týden, protože vymazal moje změny ve viewtopic.php a dalších systémových souborech.

Jo a hlavně se mi to nechce dělat. Mr. Green
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

jirkacv (+24)
Real pussy
VIP Řízek
Řízek


Narozen: 24.1.2007 (17 let)
Příspěvky: 6736
Bydliště: Praha
400 990,- VK
Zasláno: pá 3. březen 2017 21:06
no vis co - to je ten problem prave. Delat zmeny primo do tech stranek je spatne. Samozrejme, nekde neco se udelat musi. Ale typicky v SMF se to resi tak ze je to jen nejakej 'odkaz' nebo include, kterej vsechno obstara sam. Tady to bude to samy.. Chtelo by to ty zmeny proste zakonzervovat do nejakeho pluginu.. pak se nemusi menit samotny kod tech vychytavek, ale v pripade breaking changes se zmeni jen zpusob toho jak-kam se plugin nacpe. Coz je zmena jednoho radku - a vetsinou je to potreba jen pri major verzi, a nekdy ani to ne Smile

VIP temata podle me musi umet i tahle prastara verze, vzdyt to je zakladni vlastnost Smile V podstate jde jen o prava/skupiny. Tak jsem to teda resil ja v SMF. I na VK (ktery jsou stejne k nicemu) bude nejakej plugin, to samy oblibenost (to je v SMF taky v zakladu), to je proste vsude Smile

No ale ze jsi linej jak vandrak je samozrejme uplne jinej problem Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Sdělení a informace
Strana 9 z 12




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna