Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Repro k PC 2.1 channel

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 26. září 2014 20:32
Tak i to je možný, třeba ztuhnou závěsy a takový věci. Ale spíš se ti sluch zlepšil a repráky hrajou na nic... Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: pá 26. září 2014 20:47
Dá se dneska vůbec sehnat něco s dobrým zvukem tak za 2-3 litry? Když jsem koukal naposled, tak zrovna v týhle cenový relaci nebylo snad nic. Všechno do 1500 nebo od 4000... Mr. Green
BTW jakej je zvuk u repráků 2.0? Hlavně ohledně basů. U 2.1 to aspoň duní, i když třeba ne úplně zřetelně. Dokážou nějaký obyč 2.0 taky trošku zadunět a zachvět židlí? Mr. Green
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: pá 26. září 2014 21:12
Na filmy bych si to asi nepořídil, ale na hudbu bych si zas nepořídil 2.1 Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: út 5. květen 2015 18:10
Tak se mi na stole ocitly Kurzweil KS-40A
http://reprosoustavy-reproduktory.heureka.cz/kurzweil-ks-40a/

Docela dobrý. Subwoofer mi docela chybí - nechvěje to mnou. Smile Ale myslím, že si zvyknu. Celkově totiž zní líp než Creative i-trigue, co jsem měl před tím.
Tahle skladba na tom zní skvěle Smile

(Otevřít a přehrát na YouTube)
Zasláno: čt 7. leden 2016 00:30
Po víc než půl roce s 2.0 repráčkama. Super, zvykl jsem si, je to fajn. Subwoofer občas zachybí, ale moc ne. Hodil jsem si za sebe do postel starou hrombednu od starých Geniusů, tak když mi subwoofer zachybí, zapnu to a pak hned vypnu, protože to děsně hučí. Mr. Green

Největší poblém Kurzweilů nastal o silvestru, kdy se ukázalo, že i na maximální hlasitost to není dost na oslavu ve vedlejší místnosti. Mr. Green
Zasláno: ne 7. leden 2018 13:12
Nemáte někdo nějaký zkušenosti nebo tak něco se soundbary s z Lidlu?

Já o nějakým soundbaru nebo něčem podobným uvažuju k televizi, protože ta LG sama o sobě nemá nic moc zvuk.

https://www.lidl-shop.cz/SILVERCREST-Bluetooth-soundbar-2-1-60-W/p100225172
Obrázek

Tohle mě vcelku zaujalo, ale nevím, jestli to má smysl, jestli to hraje dobře nebo budu mít zvuk jako bez toho Mr. Green
Třeba ty DAB rádia z Lidlu i na specializovaných serverech dost chválí, ale o soundbarech jsem nenašel nikde nic.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 7. leden 2018 13:41
Ad DAB rádia: Do toho narveš linky na streamy z netu a ono to hraje?
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 7. leden 2018 13:50
Já to nemám, ale co jsem četl někde na Digizone, tak to umí přijímat normálně vzduchem DAB, samozřejmě USB, snad i DLNA, a pak to má asi nějaký přednastavený stanice, co to umí přehrávat z netu přes wifi (a asi i kabel) a psali, že se dá i zaregistrovat na nějaký webový službě (ta asi není od Lidlu), nějak to spárovat a přidat si i tam vlastní streamy... (Takže cloud, předpokládal bych, že až ta webová služba skončí, tak to nebude fungovat vůbec nebo to nepůjde upravovat)

Dokonce jsem tam v diskusi narazil na odkaz na dodělání konektorů na to rádio... A on to píše jirkab ze SM! Mr. Green
https://www.kyou.cz/forum/viewtopic.php?f=37&t=1909
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: ne 7. leden 2018 14:24
DAB u nás nemá pokrytí, ale potřeboval bych nějakou krabičku, do který bych narval streamy z webu a ono to hrálo. Ideálně kdyby to rovnou bylo kuchyňský rádio Very Happy
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 6 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna