Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Repro k PC 2.1 channel

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 13. říjen 2005 19:46
Creative je moje jasná volba. Jendovy zkušenosti nesdílím.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

hanni (+17)
VIP Suchý moderátor


Příspěvky: 1500
Bydliště: Nové Mesto nad Váhom
10 550,- VK
Zasláno: čt 13. říjen 2005 20:44
Velmi dobre ohlasy su aj na repro Altec Lansign:

Arrow http://www.hej.sk/index.php?0:1:pcrepro_alteclansing:9

ale ta cena d'oh!

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 06:44
V reprákach se sice moc neviznam ale to rušení po večerech kdy ti z repráků hraje rádio možná by pomoh ferit co se nacvakává na kabely Takovej ten buřt co ho máš na síťových přívodech těsně za vidlicí a nacvaknout ho na nf vstup do repráků co nejblíž k zesilovači.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

jamaica (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 40

10 000,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 09:33
Mělo by se tu na pravou míru uvést i to hraní rádia reprobednama.Tohle připadá v úvahu !!!POUZE!!! v případě že jsou repro bezdrátové a komunikují přes infra,wi-fi či BT!!!
Jenže hanni kouká po repro který sou na kabelech,takže tam žádný rušení nehrozí Wink
Kdo z Vás má rušený bedny tim že mu hrajou rádio třeba u hi-fi??Nikdo,protože je to na kabeláži.A jak kabely tak i repro sou stíněný.Kabely většinou hlinikovou a nebo měděnou fólií(podle kvality výroby a hlavně ceny) a repro sou stíněný magneticky - dnes už všechny i ty nejlevnější plasťáky k PC Wink

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 10:03
Dej si vedle dráty připojených beden z pc mobila a tvrdˇmi jak sou prefektně odrušený a stačí přijínat jen prachsprostou textovku. Pokud zesilovač namontovaný do repro bedny není v bedince z plechu a ta není uzeměná vždycky tam nějaké rušení chytneš.
PS: Jamajka netahala mne za fusekly ta moje smrdí. d'oh! Hand
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

jamaica (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 40

10 000,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 19:10
otesánek napsal:
Dej si vedle dráty připojených beden z pc mobila a tvrdˇmi jak sou prefektně odrušený a stačí přijínat jen prachsprostou textovku. Pokud zesilovač namontovaný do repro bedny není v bedince z plechu a ta není uzeměná vždycky tam nějaké rušení chytneš.
PS: Jamajka netahala mne za fusekly ta moje smrdí. d'oh! Hand


Tak to nejen že ti smrdí fusekle ale ještě ke všemu máš doma pěknou haluz Slinták kabely nejsou rušený nikdy Brick Wall leda jak si napsal zesilovač Mr. Green Tohle neni televize nebo satelit Wink

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: pá 14. říjen 2005 19:26
moje reproduktory vobec nerusia.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: čt 29. prosinec 2005 23:16
Panove petrebuju poradit. Kamaradka dostala k vanocum tuhle 2.1 repro soustavu k PC. Po zapojeni hrajou satelity a subwoofer jenom huci. Pokud nastavim opravdu vysokou hlasitost, tak je tam naznak nejakych basu, ale nic moc. Nemusi se tam jeste neco nastavit? Bohuzel ma jen integrovanou zvukovku s chipsetem AC97. Moje zkusenosti se zvukem na PC bohuzel sahaji pouze k nainstalovani zvukovky a zapojeni obycejnych repraku.
Obrázek

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: čt 29. prosinec 2005 23:20
Ach jo ty si necital : Více basů při poslechu hudby a při hrách Mr. Green Mr. Green .A teraz normálne Smile.Repro so subwooferom máš to isté ako normálne plasťáky k PC.Skontroluj zapojenie (chyba moze byt ze si vymenil jacky z dialkoveho ovladania).Skus sa pozriet ci si jack z dialkoveho zapojil tam kde je napisane (na konektore je napisane SUB a na druhom ktory ide do PC je sipka).Ak to mas dobre skontroluj ci mas dostatocne zasunuty jack v PC (ja ked som nedostatocne zasunul tak som mal opacny problem ako ty ... basy nesli vobec).Dufam ze som pomohol Smile.
"Nebudem si všímať kto vedľa mňa stojí a budem si robiť čo chcem, kedy chcem, kde chcem a ako chcem." - Moje hlavné heslo

"Pamätaj si!Ženským nesmieš nikdy dávať všetko naraz!" - Sexbomba od vedľa

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: čt 29. prosinec 2005 23:34
Ach jo, jsem blbej, byl jenom spatne zastrcenej jack do kompu. Diky za nakopnuti spravnym smerem Dieg0 ;)
Obrázek
Příspěvek upravil 1× CrazyCZ, naposledy pá 30. prosinec 2005 00:40.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Elektronika
Strana 2 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna