Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Řešení častých problémů s hraním přes Hamachi

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
therda (0)
Anonymní




0,- VK

hamachi

Zasláno: so 4. červenec 2009 11:36
custe lidi mam problem z hamachi furt mi ten program píše Zprostředkující server odmítl váš požadavek na připojení nevíte co stim dyžtak napište email na therek@centrum.cz pls moc uz me to sere ta blbá hlaška.

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: so 4. červenec 2009 11:57
dop***le práce, nauč se používat google...

fuj, sprosťáku! Mr. Green jenda
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Marthy (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 075,- VK
Zasláno: st 28. říjen 2009 21:45
Brej
prosim vas o pomoc..Chtel bych si zaparit battlefront 2 po hamachi..mam piratskou verzi Smile nasel sem nakej server a pridal sem si ho jakoby do hamchi ale kdyz zapnu multiplayer v BF2 a dam lan tak to nic nenajde.jakto?? dik Very Happy Embarassed

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: st 28. říjen 2009 21:55
Možná, že na tom serveru nejsou online žádní hráči a nebo nemá nikdo založenou hru.
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Marthy (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 075,- VK
Zasláno: st 28. říjen 2009 22:01
jo to je fakt..je pravda ze tam neni nimkdo online...sem myslel ze tam muzu jentak sam ktavit Very Happy tak dik..hle a nevite naky servery na BF2?? kde by nekdo byl?? Very Happy dik

LivArt (+23)
Tuňák
VIP BigBoš
BigBoš


Příspěvky: 10732

534 469,- VK
Zasláno: st 28. říjen 2009 22:06
http://www.google.com/search?hl=cs&client=opera&rls=cs&hs=guZ&q=battlefield+2+hamachi+server&btnG=Hledat&lr=lang_cs
Je-li život děvka, správný muž ji plácne po zadku a jde dál.

Radši se usouložit k smrti, než v domově důchodců vzpomínat na pracovní úspěchy.

Marthy (0)
Myš
Myš


Příspěvky: 4

10 075,- VK
Zasláno: st 28. říjen 2009 22:40
sry doslo k omylu..ja sem hledal batllefront 2 vis..a do googlu sem zadaval ale mam problem s tim ze na vsechny servery na ktery sem narazil sou plny..nevite jestli todle taky neni kvuli nakymu blbymu nastaveni?? dik Smile

Dalados (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: so 14. listopad 2009 23:45
Postupoval jsem podle tohodle navodu, ale porad mi to nejde. uz jsem z toho fukt jelen. Nekdo mi pingovat jde nekdo zase ne, zalezi asi podle nalady.... ke cloveku kteryho nanapinguju se pripojim a kteryho napinguju se nepripojim. Nevim si s nastavenim routeru to UDC jak se tam dela. poradi nekdo? mam router od asusu WL-500gp v2.

SpeederBB (0)
Anonymní




0,- VK
Zasláno: po 21. prosinec 2009 14:47
Prosím nastavuje se v hamachi něco jinak pokud mám veřejnou IP adresu? S kamarádem chceme hrát Race:The WTCC Game, na hamachi jsme oba zelený, mě to pinguje na něj, jemu na mě, ale pokud hru hostuju já, on mě nevidí, pokud hostuje on, jde všechno dobře. Čim to může být? Díky za radu.

BunGee (+16)
Komeťák rakeťák
VIP Kořeň
Kořeň


Příspěvky: 4034
Bydliště: Brno
71 265,- VK
Zasláno: po 21. prosinec 2009 18:09
ruzny firawally to muzou zpusobovat
Lidé o mně říkají, že jsem flegmatik. Ale víte co? Mně je to jedno.

Obrázek


Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Diskuse k článkům
Strana 5 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna