Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Revolut

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 26. únor 2022 10:08
Ano, to tu taky funguje... už od roku 2014 banky nabízejí UnionPay karty a normálně s s něma dá platit. Pak je ještě Ruský systém Mir. Terminály většinou umí vše.

V Číně máš taky Visu a Mastercard. Ale nikdo je nemá, protože tím zaplatíš max v hotelech. Lidi si to pořizují jen na placení v zahraničí... A Visa nemá šanci poznat (jedině podle jména a i s tím může být problém) jestli jde o Číňana co si pořídil kartu kvůli dovolené v Evropě nebo Rusa, kterému to vydala ta samá Čínská banka...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: út 1. březen 2022 05:17
Hele, stává se, že převody z Revolutu do české banky trvají dlouho, nebo je to důsledek současného dění? Přecijen Lotyšsko (kde jsou registrovaní) je hned vedle... Posílal jsem si peníze přes Revolut do Fio banky už před 4 dnama (26.2.) a ještě mi nic nepřišlo. A to to psalo, že připsání proběhne okamžitě, jestli moje banka podporuje okamžité převody (což Fio podporuje).

Obrázek
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: st 2. březen 2022 13:44
Já jsem si asi jen jednou převáděl peníze z Revolutu zpátky do Equa a trvalo to dlouho, rozhodně to nebylo do druhého dne. Ale jak dlouho to trvalo Ti už nepovím..

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 4. březen 2022 11:52
Dnes všechno přišlo... trvalo to 6 kalendářních dní...
Zasláno: st 31. srpen 2022 20:25
Revolut má teď nějakou akci že když projdete školením na kryptoměny v aplikaci Revolutu, tak dostanete ekvivalent 15 USD v kryptoměně DOT. Prošel jsem to, nejdřív tam je video a pak se to ptá na věci co byly ve videu. Otázky byly lehké, takže jsem vše odpověděl správně a dostal penize vlastně za nic.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: so 28. leden 2023 04:10
Hele nevíte někdo, kdy podle Revolutu začíná víkend? Po 23. hodině v pátek mi to už účtovalo poplatek za víkendovou směnu. Podle jakého časového pásma jedou? Měl jsem za to, že podle středoevropského nebo podle GMT.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 28. leden 2023 05:01
Mělo by to jet podle londýnského času, ačkoliv nyní, jak se přesunuli do Litvy, tak asi podle litevského. Podle toho taky berou bank holidays.

To je taky důvod, proč se snažím Revolut nepoužívat Green Jsou s ním jen problémy.

Zkus mBank, MaxBanku nebo Creditas. S nimi problémy nejsou. A zrovna mBank má kurzy někdy i lepší jak Revolut. Ty druhé dvě o chlup horší, ale výběry mají zdarma od 0 Kč a v neomezeném množství.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 28. leden 2023 06:09
U Creditas mám eurovou kartu, hlavně protože se tam dá zadarmo vkládat cash eura bez poplatku. Není totiž problém dostávat výplatu ve výplatním sáčku jak v době kdy na mapě byly Německa ještě dvě... Very Happy Docela mě překvapilo, že v Německu jedou na hotovost daleko víc než v ČR. Docela šok je i to, v Německu platební karty používají ještě míň než v Česku. A když už karty berou, tak neberou VISA/MasterCard ale jen nějaké jejich speciální. (Budu muset pořídit tu jejich kartu... jenže tu asi nenahraji do mobilu ani do hodinek...)

Já nevím, na to že někteří progresivističtí politici mají takové nápady jako že se zruší hotovost, tak mi přijde vtipné jak to chtějí udělat když v Německu je všechno na mince a bankovky...

Jinak mBank mám, ale ta mKarta svět je pro mě overkill. Navíc se tam platí nějaký poplatek za vedení, ne? Jinak ale Revolut teď měl lepší kurz při převodu Kč na EUR než Creditas...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 28. leden 2023 09:01
Ne, u mKarty svět žádný poplatek za vedení fakt neplatím. Kurzy prakticky u ČNB střed. U eura to bývá max 0,5 až 1% a neskonale lepší podpora jak u Revolutu.

Neomezený počet výběrů z bankomatů, neomezená částka kterou můžeš vybrat, ale bezplatné to je jen, když vybereš nad ekvivalent 1500 Kč. Dají se blokovat i výběry s poplatkem.

Creditas a Maxbanka je prakticky to samé jako mBank, jen s o trochu horšími kurzy (na premianty jako Spořka ale stále nemají). Ale zase nemají minimální částku pro výběr zdarma. Maxbanka umí taky blokovat výběry s poplatkem.

Revolut je super, pokud všechno funguje a zvládneš si pamatovat těch x pravidel, abys neplatil poplatky.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
Zasláno: so 28. leden 2023 09:02
Já Revolut pamatuji ještě komplet bez poplatků 😂
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× Elephant, naposledy so 28. leden 2023 09:03.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní
Strana 5 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna