Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Revolut

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní
Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK

Revolut

Zasláno: út 27. srpen 2019 09:08
Slyšeli jste už o této službě? Máte tam svojí virtuální nebo fyzickou kartu? Laughing
Já to beru jako bezpečností kreditku, aby mi někdo mojí debetku někde nelohl a pak mi nevybíral účet. I když třeba PayPal beru jako velmi důvěryhodnou službu. Taky mají hodně dobré kurzy mezi měnami a vyplatí se to využívat v zahraničí. Třeba oproti mojí bance, využívám Equa, tak na 1 dollaru je rozdíl půl koruny. Což mi už přijde dost. Laughing


No, kdybyste se tam chtěli registrovat, tak využijte můj ref. link Laughing Vy dostanete 300kč a já z toho taky mám 300kč Mr. Green
https://www.revolut.com/en-CZ/referral/ondejkosw

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 27. srpen 2019 09:54
Slyším o tom poprvé, tak jsem si našel co to jako je a google mi vyplivl wikipedii... Very Happy
Takže to je něco jako banka a nabízí to platební karty. A to jak virtuální, tak i skutečné? Jako že mi pošlou kartičku, kterou zaplatím v Kauflandu za rohlíky? Very Happy
Jaké to má konkrétní výhody kromě lepších kurzů měn?
Jak si tam můžu poslat peníze? Předpokládám, že vzhledem k tomu, že to je společnost registrovaná ve Velké Británii, tak bych musel platit tisíce korun za mezinárodní převod, ne? To je asi blbost, takže se tam dají převést peníze platbou kartou nebo tak nějak? A nebude pak problém s Brexitem?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 27. srpen 2019 10:37
Při registraci si můžeš vybrat zda chceš jen virtuální platební kreditku nebo i fyzickou kartu. Ta fyzická je asi přes pozvánku poslaná zdarma na adresu na kterou chceš.
Peníze tam vkládáš přes svojí původní kartu a žádný poplatky tam nejsou. Peníze Ti to vezme v tý měně ve který to tam pošleš Smile A můžeš si tam zdarma vytvářet účty v jaký chceš měně.

Jinak je to prostě obyčejná kreditka.. Nabiješ peníze a můžeš utratit jen to, co tam máš Smile
Asi největší výhody jsou při platbách na internetu a v zahraničí a že Ti někde nevykradou účet přes debetku..
Slyšel jsem, že v zahraničí občas totiž nechtějí brát debetky.

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 27. srpen 2019 13:00
Moucha napsal:
Slyšel jsem, že v zahraničí občas totiž nechtějí brát debetky.

To jsem slyšel taky, ale ještě jsem se s tím nesetkal a to jsem byl v různých státech i mimo EU... je ale možné že to tak je třeba v USA, kde je skoro povinnost mít kreditní kartu a funguje to tam jinak, případně v nějakých exotičtějších státech... nevím...

Takže když se ti tam registruju, tak jen tak dostanu 300 Kč a ty taky? Nebudu to muset nějak aktivně používat? Very Happy Hele, dívám se že to chce telefonní číslo... co mi brání abych tam dal všechny 3 telefonní čísla co mám, 3x se registroval a pak si jen vybral 3x 300 Kč? Very Happy Kde je háček?
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 27. srpen 2019 15:11
Háček je v tom, že tam musíš 300kč minimálně poslat.. A jestli si tam registruješ všechny 3 čísla přes můj referal, tak já z toho budu mít 900kč, díky pipo! Mr. Green
Nic Ti ale pak nebrání si ty prachy poslat zpátky Mr. Green
A ještě jeden háček je v tom, že tou kartou budeš muset někde zaplatit.. bonus by Ti měl přijít pak do pár dnů automaticky. Smile

Tohle je asi nejlepší článek na téma Revolut Smile
https://obletsvet.cz/revolut-platebni-karta-pro-cestovatele/

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: út 27. srpen 2019 15:54
To asi nepůjde... Very Happy

Ověření identity – je nutné vyfotit pas, občanku či řidičák a pak připojit Vaše současné selfie

Je ta akce nějak časově omezená? Do ČR se dostanu až na podzim... respektive - je ta akce zeměpisně omezená? Pošlou mi kartu i do jiného státu? Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 27. srpen 2019 19:07
Má to fungovat skoro celosvětově, takže si myslím, že Ti kartu pošlou kamkoliv, kam mají výběr těch zemí. Zas tolik jsem to nezkoumal Mr. Green
A nevím, jestli je to časově nějak omezené..
Ale do Ruska Ti tu kartu podle mě taky pošlou, ale aby Ti jí cestou někde nezamlčeli.. Mr. Green

Já jsem vyfotil akorát občanku a selfie. To jsem měl po ruce.

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: so 31. srpen 2019 22:06
Tak už je to i tady! Poslední dobou furt někdo prudí na Twitteru. Myslim, že Martin Malý (@adent) snad každý den píše jako že mu na tom nesejde, ale kdybyste to třeba využili tak použijte tenhle odkaz, aby z toh měl. Jako už zbývá jen pár dní, tak ten odkaz kdyžtak použijte, teda jemu na tom nesejde. Připomíná, že už zbývá ještě míň dní, tak tenhle odkaz... Laughing
Takže k tomu mám teď odpor jak k Alzákovi.
A v zahraničních měnách utrácím tak málo, že mi to přijde zbytečný se vztekat s nějakým zařizováním. A ještě někomu fotit selfie s občankou. d'oh!
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: po 2. září 2019 00:38
Tak co by lidi neudělali pro 300 Kč... Very Happy
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Moucha (+32)
... bzzzz!
Šéfík


Věk: 31 let
Příspěvky: 10109
Bydliště: Budějce, tam by chtěl žít každý :)
226 096,- VK
Zasláno: út 3. září 2019 12:10
Tak po necelým týdnu mi dorazilo 300kč za pozvání od kolegy z práce, který mě do tohoto letadla naverboval Mr. Green
Obrázek

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní
Strana 1 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna