Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Revolut

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní
p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 25. únor 2022 04:53
Má Revolut nějaký limit na to, kolik peněz si můžu na účet "dobít" platební kartou? Protože jsem narazil na to, že jsem si "dobil" 1200 USD a když jsem chtěl poslat dalších 1200, tak mi to napsalo chybu (bez nějakého kódu nebo vysvětlení abych se dozvěděl kde je chyba). Nakonec jsem to zkoušel po 100 USD a dostal jsem tam ještě pár stovek a pak zase ta samá chyba. V bance kde mám kartu jsem denní ani týdenní limit nepřekročil... Think Jako je možné, že vláda nejmenované země (ze které banka a platební karta pochází) nějak omezila maximální výši transakcí za den aby omezila davové vybírání účtů a posílání peněz do zahraničí, ale o tom by se asi psalo... Rolling Eyes
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 25. únor 2022 07:02
Snažíš se utéct ze země, kde zítra znamená již předevčírem?

Tak Revolut je známý svými neviditelnými a nepublikovanými limity. A jsou pro každého jiné. Kromě toho má nevýhodný víkendový kurz a na hřivny, rubly a bahty speciální přirážku.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 25. únor 2022 07:46
Jen se připravuju na všechno. SWIFT ani Visa/Mastercard nakonec odpojeny nebyly, ale člověk nikdy neví. Kazdopádně jsem ready nasednout do auta a ujíždět, kdyby se něco zhoršilo...
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: pá 25. únor 2022 07:47
Být tebou, tak už jedu Mr. Green Nevypadá to dobře. To nejmenší bude uzavření hranic a vzájemné zrušení víz.
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: pá 25. únor 2022 08:04
I kdyby mi zrušili víza, tak mě domů pustit musí. Navíc při nejhorším to můžu vzít třeba přes Turecko, to je sice v NATO, ale do otevřeného konfliktu určitě nepůjde... Rolling Eyes Navíc uzavření hranic? Nejdelších hranic na světě? Jak? Znám lidi co říkali historky o tom jak jeli do střední Asie a projeli x států a nikdo je nijak nekontroloval... protože nějaké cesty uprostřed hor nikdo nekontroluje...
Zasláno: pá 25. únor 2022 10:03
Jinak asi jsem fakt narazil na nějaký limit u Revolutu, už mi nejdou poslat ani peníze z Revolutu do české banky... Rolling Eyes
Zasláno: so 26. únor 2022 08:39
Tak uz to jde... ale je to nově s poplatkem... a koukněte na vydavatele karty... Méďa nám všem kryje záda... Very Happy (původně to byl Sberbank)

Obrázek
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 26. únor 2022 09:04
Ale je to Visa a jedním škrtnutím pera to Vídeň zablokuje.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

p!p@ (+13)
🦆🦆🦆🦆🦆
VIP Chlapík
Chlapík


Věk: asi 26 let
Příspěvky: 9088
Bydliště: rozhodnutím strany bezdomovec
861 602,- VK
Zasláno: so 26. únor 2022 09:20
Myslíš? A jak poznáš skutečně čínskou kartu vydanou touhle bankou od téhle? Fajn, teď by to šlo zpětně najít, ale až pošlou pravé čínské karty vydané v Číně? Jako že třeba podle jména držitele? A myslíš, že budou procházet všechna jména? Ale to fungovat nebude... To není jak v ČR, že se každý jmenuje Pepa nebo Franta. Tady máš x etnických menšin co mají třeba mongolská jména a v Číně máš taky menšiny s mongolskými jmény...
:ו֥ɾnכַnɹodop ʎʞכַıuɥɔɐʞ♪♫
Dejte si dvě deci vodky na mě! Obrázek

Elephant (+10)
Žůžouškové kopečky
VIP Chlapík
Chlapík


Narozen: 2. srpen
Příspěvky: 7114
Bydliště: Praha
371 046,- VK
Zasláno: so 26. únor 2022 09:21
Hele, jde o to, že její vydavatel je z USA - Visa. Musela by to být nějaká myslím Union, aby byla čisté čínská.
» Mobilní verze Příspěvek byl poslán z mobilního VSN
NoArtist / NoName

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Ostatní
Strana 4 z 6




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna