Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Řezací pájka na plasty

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
hamas (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 28
Bydliště: Aj
10 000,- VK

Řezací pájka na plasty

Zasláno: čt 25. srpen 2005 07:18
Doufám, že nejsem mimo s tímto problémem a nestane se z mé otázky zamčené forko.
Sháním (do práce) řezačku na plasty, hlavně se teda používá na pěnový polystyren. Pracuje na principu odporového drátu, který se rozpálí .. Think .. elektrickým proudem. Jediné, které jsem našel, jsou obrovské 3D řezačky, řízené mikroprocesorem, které používají reklamní studia za čtvrt milionu. Já hledám malou, kde potřebuju přeříznout malé plastové díly pro kontrolu na výskyt bublin. Jelikož musíme splňovat všemožné ISO, musí to být mašinka se všema možnýma bezpečnostníma prvkama, takže by to měl někdo origoš boš vyrábět a nikoho takového nemůžu najít. Takže pokud někdo o někom takovém ví, budu mu neskonale vděčný. d'oh!
Kdo hledá, najde...

otesánek (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 344
Bydliště: Plzeň
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 07:55
Jak na to doma na koleně ti poradim ale do profi provozu to je asi problém protože sháníš hotový stroj. Zkus vyhledávač Google viz články v úvodu. Pokud projdeš dizkuse všichni ho tu doporučují.
Nikdo není tak chytrý aby věděl všechno. Jedině dohromady víme víc. A nejvíc prý víme u piva.

hamas (0)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 28
Bydliště: Aj
10 000,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 15:08
V Googlu se cítím, dá se říct, jako doma, bohužel jsem našel jen velkoplošné 3D pájky, řízené procesorem. Já jen, jestli na to někdo někde nenarazil. Ale i tak dík za odpověď.
Kdo hledá, najde...

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: čt 25. srpen 2005 18:29
Kdysi jsem si vlastnoručně vyrobil řezačku polystyrénu z vazacího drátu, autonabíječky a rámu na pilu. Fungovalo to skvěle. Do profiprovozu bych to ale nepustil.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Anonymní (0)





0,- VK
Zasláno: st 3. květen 2006 22:59
Bugi napsal:
Kdysi jsem si vlastnoručně vyrobil řezačku polystyrénu z vazacího drátu, autonabíječky a rámu na pilu. Fungovalo to skvěle. Do profiprovozu bych to ale nepustil.

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Kutilství
Strana 1 z 1




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna