Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ricky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Máte mě rádi?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
83% 83% [ 35 ]
Ne:
16% 16% [ 7 ]
Celkem hlasů : 42 / Hlasujících: 42
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 30. červen 2006 11:02
Tak jsem po dlouhé době opět zavítal do této sekce a koukám, že stále tu mám nejčtenější topic! Applause Dance Cool

No, jelikož jsem se už vzpamatoval z toho šoku, že už se nemusím učit a ani dokonce dělat žádnou seminárku, tak se tedy pokusím pustit do svých restů a jdu pracovat na Fyzikáři... Embarassed Anxious Eh?

btw. dokonce jsem se opět začal i na ICQ objevovat jako online! Applause Applause Applause Mr. Green
Zasláno: st 11. říjen 2006 16:01
Joj, tak zase začíná hořet u prd*le... Anxious

- Ve škole rozdali své požadavky jako by je ani nezajímalo, že jsem ve třeťáku a mám dělat bakalářku, zadali pár seminárek s obhajobama, pár diskuzí nad knížkama a článkama, pár domácích úkolů atd... d'oh!
- Koupili jsme rodinný dům, takže práce jak na baráku...
- Xhosting napsal, že ruší free hosting, že buď přejít jinam a nebo na placený... Tak nevím, co se stránkama... Confused Sad
- Přestávám se věnovat "výdělkům na netu", nestíhám to sledovat a věnovat se tomu...
- Pořád musím myslet na nedodělaného Fyzikáře a další nedodělané věci, nerad nechávám práci nedokončenou... Rolling Eyes Embarassed
- Zase lítání po úřadech a bankách, problémy s brigádou (viz. topic OT)
- někdy musím k doktorce a na oční a koupit si nové brýle...

Sorry, musel jsem si postěžovat svému "deníčku" tady, stejně to nikdo nečte... Mr. Green Laughing Tak vzhůru opět něco dělat! Slinták Twisted Evil
Zasláno: út 25. září 2007 09:34
Hele, dlouho jsem tu nic nenapsal, koukám, že už je to skoro rok... Embarassed

No tak abych to napravil, tak tady napíšu jen to, že mám moc práce a nestíhám sem chodit, což mě moc mrzí... Holt jsem vypadl z mísy a ztratil přehled, co se děje, jsem totálně out... Crying or Very sad Anxious
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Makavelina (+32)
ZeleNina
VIP Ženská
Ženská


Narozen: 18.3.1985 (39 let)
Příspěvky: 8134
Bydliště: Prahahahaha
62 365,- VK
Zasláno: út 25. září 2007 10:34
no.... tak abys získal přehled co se děje, tak alespoň malé shrnutí: Je září roku 2007, letos nebyly ani záplavy ani hurikány, léto bylo poměrně teplé, ale deštivé, právě začíná ta chladnější část roku, VSN stále žije, což se nedá říct o Lucianu Pavarottim ani Colinu McRayovi, a nakonec nejdůležitější zpráva za celé období je, že náš Jenda si našel novou vášeň v koupání se ve vlastní krvi Mr. Green
Hey, hey apple!

Obrázek

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 25. září 2007 14:09
WOW! Moc děkuji za vyčerpávající info! Jsem rád, že jsem prosadil, abys tu mohla být s námi, koukám, že se mi to po zásluze vrátilo! Mr. Green Laughing

Tak mě prosím udržuj při nesladké vědomosti a piš hlavně, co se událo nového na VSN a na důležité události klidně můžeš připojit i linky, abych taky někdy mohl i opustit tento topic... Mr. Green Angel Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

lidatr (0)
Anonymní




0,- VK

Výdělek na netu

Zasláno: pá 15. říjen 2010 08:41
Applause Applause Applause Applause Applause Vydělávejte na tom, že lidé nakupují na internetu. Nabízím Vám možnost získávat provize ze 150 internetových obchodů. Doporučte jednou zákazníky a pobírejte trvale provize z jejich nákupů. Elektroniku, dovolené, letenky, oblečení, počítače, šperky,hodinky, cokoli, .. je dnes běžné nakupovat na internetu, protože je to levnější. Proč byste nemohli i Vy profitovat z rostoucího internetového obchodování. Za přesnými informacemi běžte na pracák

Pokud zde chcete inzerovat, kontaktujte administrátory. Odkaz na kontakty najdete na hlavní stránce VSN.; jenda^^

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 9 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna