Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ricky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Máte mě rádi?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
83% 83% [ 35 ]
Ne:
16% 16% [ 7 ]
Celkem hlasů : 42 / Hlasujících: 42
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 00:23
Však říkám, že zadarmo to není... Wink No každopádně vám pak dám vědět, pokud bude někdo naslouchat... Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 00:31
Aha. Už vím. Tohle už jsem několikrát našel ve spamovým koši. Smát se Ti určitě nebudu. Na podobným systému jsem viděl zase jiný způsob a tam vážně peníze chodily. Jenže problém byl v tom, že jsi to opravdu musel sledovat, protože na konci byl test. Já zas soutěžím kde se dá a taky vyplňuju dotazníky, jako třeba na iVyzkumy.cz. A nedá se říct, že bych ještě nic nevyhrál. Pár CD, DVD, her, ručníků, utěrek, hygienických potřeb etc. Wink Jo jo, každej to nějak zkoušíme. A na netu je těch možností spousta.
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 1. listopad 2005 00:38
Tak na iVyzkumy jsem taky zaregistrovaný, ale dotazníky mi chodí málo a zatím jsem tam u nich nic nedostal. Mám teprve 130 kreditů. Jinak na tyhle systémy jsem nenarazil díky spamu, ale úplnou náhodou. Opravdu do toho nevkládám moc nadějí, ale zatím to vypadá docela slibně. Zatím jsem tam každý den pravidelně a žádný test tam myslím na konci není. No pokud by měl někdo zájem o větší podrobnosti, tak na těch mých stránkách je malé info, více třeba přes ICQ... Angel
Zasláno: út 1. listopad 2005 19:37
Úterý:
5:00 Brutálně mě vylekal a totálně probudil kámošův mobil, který mi včera přinesl na opravu a blbec tam měl nastaveno buzení do práce. Probudil jsem se ve stoje a čuměl jak puk na modem od ET Data Express, co že to vydává za melodii... Anxious Mr. Green
8:00 - průběžák z angličtiny, mám z něj výborný pocit, žeby snad i plný počet bodů(20)? Dance
10:30 - volejbal - jedno utkání jsem totálně posral a prohráli jsme na obě strany a druhé jsem se už vzchopil, se mnou celé mužstvo a vyhráli jsme na obou stranách sítě Applause Já jsem byl ten, kdo to vždy vítězně zakončil. Wink Angel
13:50 - druhá angličtina - dozvídáme se výsledky průběžáku - mám 13.5 bodů z 20 - lepší než drátem do oka! Wink Mr. Green
17:30 - dorážím domů zmrzlý, unavený, zničený, sedám k PC a vydělávám...
21:35 - Právě jsem zjistil, že z toho dnešního průběžného testu z angličtiny mám 18 bodů z 20! Dance Applause Tak a můžu jít s dobrým pocitem spát! Angel Cool

Dneska byl docela výborný den!
Chystám se za odměnu si zahrát asi Aliens vs. Predator 2 singleplayer demo a asi půjdu dneska dříve spát...
Zasláno: st 2. listopad 2005 14:06
Středa:

8:30 - vstávám Idea
9:00 - vydělávám Whistle
9:15 - rozhodl jsem se, že si dneska za odměnu dám volno a nejdu do školy, msíto toho jsem si naplánoval prospěšné práce jako úklid, oprava kámošového mobilu, seminárky apod... Dance

Zbytek dne jsem dělal toto: uklidil pokoj, vyluxoval celý byt, stáhl DVD do PC, převlékl peřiny, pověsil prádlo, vynesl koš, pak celé odpoledne dával dokupy kámošův mobil (není dosud hotovo), zkoušel trošku programovat... Angel
Zasláno: čt 3. listopad 2005 19:38
Čtvrtek:

Vstávám v 7:30, školu mám na 8:50, první hodina je o ničem, pak se dovídám, že další mi odpadá, tak jedu nasraný domů. Evil or Very Mad Že já do té školy vůbec jezdím, připadám si jako dálkař... Rolling Eyes
Doma zjišťuji, že si taťka vzal internet s sebou a dovezl jej až opůl šesté. d'oh! Mezitím jsem se pokusil trošku hnout s Fyzikářem. Hned, jak taťka přijel s netem, jsem si ho tu zapojil, připojil a vyřizuju poštu, vydělávám a čtu fora... Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

CrazyCZ (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 377
Bydliště: Roudnice nad Labem
10 050,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 08:29
Ricky napsal:
Doma zjišťuji, že si taťka vzal internet s sebou


To zni krasne. ;))
Obrázek

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 08:52
Ricky napsal:
Doma zjišťuji, že si taťka vzal internet s sebou
A teplo si sebou nevzal? Smile
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 18:28
Pátek:

Dnes jsme se rozhodli se sestrou, že do školy nepůjdeme, tak byl den docela wo pohodě... Ráno jsme v pohodě vstali, dopoledne jsem v pohodě dělal sestřiny www stránky, pak jsem si v pohodě zahrál hru(kterou jsem mimochodem protočil, takže se už konečně můžu zase věnovat škole bez pocitu viny, že jsem zanedbával hry Laughing ) a nyní se už nějakou dobu věnuji hernímu překladu, který mi včera naúkoloval Jardas... Mr. Green Wink Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 20:16
Ako tak čítam túto poslednú stranu,napadlo ma-chodíš ty vôbec do školy ?
Koľko máš neospravedlnených hodín ? Mr. Green
G-kulturny gigant; I-toľko IQ, čo Pecanz vypil piv;N-som strašne nadržany na EINEXa;Z-na VSN sa stale za*ebavam;O-neuveriteľná originalita, kt mi ani Jendak nevytuni Twisted Evil

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 5 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna