Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ricky

Jdi na stránku První  Předchozí  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Máte mě rádi?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
83% 83% [ 35 ]
Ne:
16% 16% [ 7 ]
Celkem hlasů : 42 / Hlasujících: 42
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: pá 4. listopad 2005 20:24
ginzo napsal:
Ako tak čítam túto poslednú stranu,napadlo ma-chodíš ty vôbec do školy ?
Koľko máš neospravedlnených hodín ? Mr. Green


No právě, že tam chodím, ale docela často mi to odpadá... Rolling Eyes Na naší škole funguje způsob oznámení na nástěnce "včera vám odpadl předmět, náhrada byla předevčírem" Evil or Very Mad Brick Wall
O tom, že ti něco odpadlo se dovíš 5 minut před nebo 15 po začátku hodiny, kdy tam stojíš jak debil! d'oh!
Zrovna ve čtvrtek jsem měl mít předmět "Služby internetu a tvorba www stránek" (ve kterém mimochodem tvorbu www stránek brát nebudem d'oh! ), 2 minuty před začátkem bylo na dveřích učebny vyvěšeno, že se přesouvá na druhou budovu. Tak jsem tam přišel a hned mi volá kámoš, že jestli s ním nepokecám, že na dveřích je vyvěšeno, že to odpadá... Brick Wall d'oh! Rolling Eyes
Zasláno: so 5. listopad 2005 00:50
Tak a tímto zakončuji svůj veřejný soutěžní týden! Dance Před chvílí jsem dodělal pro Bonfirea zakázku pro JM a jdu spát! Wink Cool Děkuji za pozornost! Applause
Zasláno: so 5. listopad 2005 19:47
Sobota:

Celé dopoledne jsem vydělával a programoval.

Kolem třetí jsme jeli s rodinou k tetě a strejdovi, teta slaví narozky, tak jsme perfektně pojedli, pokecali, pohrabali seno, pohladil jsem si její kobylku, dva psy a pár koček, obdivoval jejich obrovskou dýni (viz fotky - sorry za kvalitu - Siemens CSL65 a málo světla Rolling Eyes ), prostě príma návštěva! Wink Dance Applause

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

Příběh

Zasláno: čt 15. prosinec 2005 13:39
Exclamation Exclamation Exclamation Vánoce se blíží Exclamation Exclamation Exclamation
A Ricky chce svým blízkým koupit nějaké velké a drahé dárky, aby jim ukázal, jak je má všechny rád! Dance Applause
Jenže peněženka prázdná... Crying or Very sad d'oh!
"Tož je třeba zajít vybrat love do banky", řekl si. Idea
I připravil si platební kartu:
Obrázek
a pro jistotu zbraň hromadného ničení, kdyby jej náhodou cestou zpátky chtěl někdo o jeho peníze připravit...
Obrázek
Jakmile byla výbavička připravena,
Obrázek
vyzkoušel si svou úlohu před zrcadlem..
Obrázek
"Je to dobré, jsem k nepoznání!", radoval se.
Obrázek
No schválně, našli byste aspoň 10 rozdílů?
ObrázekObrázek
Tak a vydal jsem se na cestu do banky. Tam už to nabralo rychlý spád. Následující fotografie myslím výstižně popisují situaci:
- stojím znuděný ve frontě...
Obrázek
- "naval prachy, vole!"
Obrázek
- "jaké časové zámky?!"
Obrázek
- "Nebudu moc potěšit své blízké... Brick Wall Crying or Very sad Zklamal jsem... Embarassed"
Obrázek
V rychlosti jsem od tama vypadl a ztratil se v davu... Napadlo mě vydělávat tím, že se budu vydávat za pojišťovacího agenta a vykrádat lidem byty, tam snad časové zámky mít nebudou... Laughing
Obrázek

Pokračování nikdy... Slinták

Výdělek na internetu

Zasláno: pá 16. prosinec 2005 11:59
Dance Dance Dance 4daily platí! Dance Dance Dance

Takže jsem našel způsob, jak jednoduše vydělávat na internetu. Nejprve si vytvoříte účet u Moneybookers, což je vlastně taková vaše internetová banka. Velice doporučuji, je bezpečná, přehledná a jednoduchá. Po registraci a aktivaci účtu klikněte vpravo nahoře na My account a pak o řádek níže na Profile. Poté najděte List of bank accounts: a pod ním klikněte na tlačítko Manage nebo Add. Tam si zaregistrujete své existující konto u reálné banky, z které si pak budete posílat peníze a nebo naopak kam si vydělané peníze převedete, abyste je mohli utrácet. Myslím, že to není těžké, já to zvládl na první pokus. Mr. Green Nezapomeňte pak po přidání účtu kliknout na Verify, které způsobí, že vám během pár dní příjde na účet u reálné banky malá částka (mě přišla 1.15Kč, sestře 10 Kč) Není důležitá ta částka, ale kód, který je u té transakce uveden, ten musíte zadat na Moneybookers do té verifikace.

Pak se zaregistrujete na 4Daily. Zde je registrace rychlejší a lehčí. Proto nebudu vysvětlovat registraci, ale rovnou princip:
Každý má nějaký level, který určuje, kolik vyděláváte. Ze začátku dostanete 4 USD. Z tohoto levelu dostáváte při nasurfování určitého počtu stránek 4%. Tudíž ze začátku při shlédnutí 40ti stránek získáte na svůj účet 0,16 USD. Svůj level můžete (a abyste chtěli také výplatu, tak i musíte) zvýšit posláním peněz z Moneybookers.
Vaši jedinou prací je denně navštívit 4Daily a nasurfovat (=sledovat stránky s reklamama, každá stránka se zobrazuje 21 sekund) minimálně 40 stránek. Během surfování doporučuji sledovat horní panel, občas se tam objeví link na bonusový cash (0,04 USD) nebo bonusové kredity. Bonusové cashe bych nepodceňoval, moje sestra na nich vydělala přes 15 dolarů a díky nim taky stihla dnešní výplatu! Shocked
Chápu, že je to na vás příliš moc informací naráz a to jsem tu ještě nenapsal všechno, ale rozhodl jsem se radit a pomáhat těm, jež se zaregistrují přes odkazy zde uvedené... Wink Angel

EDIT: Důkaz místo slibů:
http://ricky.xhosting.cz/vysemnesmite/4daily.jpg

EDIT2: Kontaktujte mě na ICQ... Wink
Zasláno: so 17. prosinec 2005 22:01
Takže pro ty, co se o výdělky přes internet zajímají a neodsuzují to hned svými předsudky tu mám další změnu na svých stránkách - přidal jsem návod na registraci a nastavení účtu u Moneybookers. Chystám se ještě udělat podobný návod na 4daily a každý další platící systém... Wink
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy
Celkově zprávy v multipostu upravil 1× Ricky, naposledy so 17. prosinec 2005 23:25.

Bugi (+17)
VIP Čestný šéfík


Příspěvky: 3007
Bydliště: Holice
10 175,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 22:58
kód:
Chyba 404 - Stránka nenalezena.

Zajímavý návod. Wink Nějak to nefunguje. Ani odkaz na ProfessionalSurf. Kde je problém?
"Chvalte Boha a podávejte munici!"
Kaplan Howell M. Forgy během japonského útoku na Pearl Harbor

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: so 17. prosinec 2005 23:41
Děkuji za upozornění, chyby opraveny... Wink Anxious Embarassed

... zase o rok víc...

Zasláno: ne 18. prosinec 2005 12:07
Dneska je mi 23! Slinták

Hééééééééééépy brzdéééééééééééj tůůůůůůůůůůůůů jůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůůů Silence Applause Slinták
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

jenda^^ (+36)
Wannabe pussy
Šéfík


Věk: 33 let
Příspěvky: 27846
Bydliště: Schlackenwerth
826 606,- VK
Zasláno: ne 18. prosinec 2005 12:57
Všechno nejlepší Applause
Moje nejoblíbenější téma (´・ω・`)

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 6 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna