Hlavní stránka Přidej se FAQ Mužstvo Hledat Nastavení Skupiny Zprávy SZ Přihlásit se

Ricky

Jdi na stránku 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Další  Poslední [vše]
Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové

Máte mě rádi?

Hlasování není časově omezeno.
Ano:
83% 83% [ 35 ]
Ne:
16% 16% [ 7 ]
Celkem hlasů : 42 / Hlasujících: 42
Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK

Ricky

Zasláno: po 8. srpen 2005 16:45
píííííííííííííííííísk! zkouška... zkouška... jedna, dva, tři... Slyšíte mě? Laughing

Takže dobrý večer, pánové! Vítám vás na dni otevřených duší členů fóra Vysemnesmíte! Koukám, že se vás zde sešlo relativně a poměrně hodně! Applause To je poprvé, co se o mou osobu zajímají muži, ale protentokráte z toho nebudu vyvozovat žádné závěry... Mr. Green

Takže abych nezdržoval, přejdu hned k věci jménem Jirka Kutaj:
Narodilo se to myslím nějak okolo 18. prosince roku 1982 a to v nejmladším městě ČR - Havířově. Myslím, že se to tam vyskytuje dodnes. Think Pro ty, kdo by se na to chtěl přijet třeba s rodinou podívat, tak je to kousek od Ostravy a Karviné. Idea Přesnější souřadnice prozrazovat nebudu, jelikož by se to pak mohlo objevit v Televizních Novinách těsně před sportem... Silence Cool

Mezi 12. a 17. rokem existence se to 5x snažilo přemístit, ovšem nikdy se to nezmohlo na stěhování dál než o pár ulic v rámci města... Ovšem ve svých 19. letech se tomu podařilo uprchnout do Brna a kontaminovat tam okolí po dobu dvou let, ovšem poté se lidem podařilo jej úspěšně vypudit, proto teď zkouší štěstí v Karviné...

Zatím to díkybohu nesmísilo své geny s něčím jiným, takže je jediný exemplář, avšak je tu reálná hrozba, že by si to někdo chtěl naklonovat a chovat doma! Mr. Green Zvláště osoby ženského pohlaví a to proto, že je to nesmírně hodné, přítulné, chytré, vtipné a hlavně skromné! Slinták

A co to umí? No ehm třeba tohle... pak ještě toto... no taky bych ještě mohl zmínit tamto... a samozřejmě mnoho dalšího! Cool Laughing

Ještě tu mám jedno varování! Kdyby jste to náhodou potkali, tak to v žádném případě nedrážděte tupýma výrazama ve tváři a nebo ostrými noži v zádech! Je to přítulné a nekonfliktní, ovšem, když tomu přeteče pohár trpělivosti, dokáže to člověku dost znepříjemnit zbývajících 5 sekund života... Mr. Green

Ještě na potvrzení výše uvedeného zde zveřejním pár fotek:
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka1.jpg - Siemensmaniak
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka2.jpg - xežrání Sick
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka3.jpg - výhružný pohled Twisted Evil
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka4.jpg - já a ruka mé sestry Slinták
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka5.jpg - nemám rád průkazové foto Rolling Eyes Sick
http://ricky.xhosting.cz/vsn/jirka6.jpg - jak se to sem dostalo? Shocked Surprised Mr. Green

No takže doufám, že jste spokojeni, napsal jsem zdejší popis podle starého známého: "Vlk se nažral a koza zůstala celá", čili já se tu upsal xmrti a vy jste se ho*no dozvěděli... Slinták Vždycky mi každý říkal, že jsem moc otevřený a upřímný, tak jsem si nechal nějaké pikantnosti do příštích kol... Angel

Ale pokud jste se aspoň trošku pousmáli, pak tento příspěvek splnil svůj účel a já mohu s klidem spát, že jsem zase udělal dobrý skutek... Angel Takže toť zatím vše, chlapci, muži a pánové, děkuji za pozornost... Wink Ricky
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy
Příspěvek upravil 1× Ricky, naposledy po 19. září 2005 21:10.

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 16:51
skvelá hlasovacia otázka Laughing Mr. Green

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 17:05
No mě napadlo tam dát něco jako "Chcete mě?"... Ale tomu by chyběl ten správný komentář jednoho kaskadéra s plešatou hlavou a ušima... Laughing
Zatím je to koukám fifty fifty, zajímalo by mě, kdo mě nemá rád... Embarassed Crying or Very sad Mr. Green
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

pecanz (+21)
Hodný chuligán
VIP Pravá ruka
Pravá ruka


Věk: 33 let
Příspěvky: 6656

132 719,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 17:07
Já tě mám rád! Mr. Green

Ginzo (+8)
Odpadlík
Odpadlík


Věk: 33 let
Příspěvky: 4399
Bydliště: KNM-Slovensko
68 462,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 18:20
ja som hlasoval ano,lebo si vymyslel Matikára (tu sa proste nedá nemiešať SM Mr. Green )

romulus (+28)
Občasný energit
Šéfík


Narozen: 1974 (asi 50 let)
Příspěvky: 3776
Bydliště: Jižní Morava - jak jinak...
60 434,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 18:36
Jak víš, že Tě maminka nemá třeba se sousedem? Think
Nemám problém uznat cizí názor. ...ale pravdu mám stejně já.

Jsem proti jakékoliv diskriminaci, hlavně diskriminaci slušných, poctivých a pracovitých lidí..

Dieg0 (0)
Odpadlík
Odpadlík


Narozen: 7.4.1991 (33 let)
Příspěvky: 1419
Bydliště: Slovensko Liptovsky Mikulas
13 649,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 18:47
romulus napsal:
Jak víš, že Tě maminka nemá třeba se sousedem? Think
Táta je táta.Aj sused môže byť táta Smile

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 20:33
romulus napsal:
Jak víš, že Tě maminka nemá třeba se sousedem? Think


Hi hi, neboj, tohle vím s jistotou konvergující k téměř absolutní pravdě... Laughing
Ginzo: Ale ta otázka byla myšlena, zda mě máte rádi za to jaký jsem a ne za to, co jsem kdy udělal či udělám... Wink Angel
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

mina (+1)
Odpadlík
Odpadlík


Příspěvky: 460
Bydliště: Brno
10 000,- VK
Zasláno: po 8. srpen 2005 22:58
chybí mě taková ženaská možnost-JÁ NEVÍM Mr. Green
on les aura!

Ricky (+1)
Bažant
Bažant


Příspěvky: 1087

10 100,- VK
Zasláno: út 9. srpen 2005 09:47
mina napsal:
chybí mě taková ženaská možnost-JÁ NEVÍM Mr. Green

No já předpokládám, že hlasovat budou pouze ti, co mě rádi mají a nebo naopak mě rádi nemají... Ti ostatní, co si ještě nestihli udělat názor zatím hlasovat nebudou, ale věřím, že časem se na jednu (tu první) stranu přikloní... Wink Cool Laughing
Dokud máš alespoň jednu končetinu, bojuj jako muž! Pak kousej...

Aj spýk engliž velmi gut! Very Happy

Odpovědět
Obsah fóra VySemNesmíte » Členové
Strana 1 z 9




Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
Czech translation by Azu; Revised by drake127

www.elektrocigler.cz | Tisk v Brně | Barel Rock | Bejci.cz | Dětská lékárna